دفاع هوایی سیستم های موشکی مستقر در شرق لاداخ برای مقابله با چینی ساخت

دهلی نو: دفاع هند نیروهای خود را مستقر پیشرفته “سریع واکنش surface-to-air missile defence systems” در شرق لاداخ بخش پس از PLA نیروی هوایی با افزایش آن درجه فعالیت در نزدیکی LAC در Ladakh و چینی هواپیما دیده می شد هفته گذشته فرود در پاکستان و کشمیر تحت اشغال (PoK) هوایی.

این سیستم های دفاع هوایی از هر دو هندی ارتش و نیروی هوایی هند مستقر شده اند در Ladakh را در هر هوایی تهدید. هند نیز پر نظارت شکاف به اطمینان حاصل شود که هیچ هواپیماهای دشمن خواهد بود قادر به رفتن غیر قابل تشخیص است.

هند واکنش سریع دفاع هوایی موشکی شامل Akash موشکی است که می تواند به پایین حرکت سریع هواپیماهای جنگی و هواپیماهای بدون سرنشین در چند ثانیه. آن اصلاح شده است به آن را مناسب برای استقرار در مناطق کوهستانی.

چینی refueller هواپیما گزارش شده است دیده می شود در اسکاردو هوایی در PoK هفته گذشته است که 100 کیلومتر از له پایگاه هوایی. در مورد رویارویی پاکستان می تواند با ارائه آن پایگاه هوایی به چین به استفاده از در برابر هند است.

چینی ها نیروی هوایی گزارش شده است که مستقر پیشبرد مبارزان در هوتن هوایی در سین کیانگ. آن را نیز به ارمغان آورد در هواپیما مانند سوخو-30 و بمب افکن های استراتژیک خود را به عقب مکان های که شناسایی شده اند پرواز در نزدیکی سرزمین های هندی. نیز وجود دارد افزایش در هلیکوپتر فعالیت در نزدیکی LAC.

نیروی هوایی هند نیز مستقر Sukhoi-30MKI, سراب, 2000 و جگوار جنگنده هواپیماهای پیشرفته به موقعیت. آن را نیز انجام پرواز در له.

هفته گذشته نیروی هوایی اسرائیل رئیس RKS tony addison سفر کرده بود له و سرینگر پایگاه هوایی که مهم خواهد بود برای هر گونه اقدام در شرق لاداخ. او با بررسی آمادگی عملیاتی و بررسی آماده سازی تمام سیستم عامل مستقر در این پایگاه.