Amit Shah بازی برای بحث در چین با Rahul

دهلی نو: اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه را متهم کنگره رهبر راهول گاندی از انجام “ochhi rajniti” (کم عمق فکر سیاست) و سخنان “دوست” چین و پاکستان در مرز تنش با چین و تأکید کرد که دولت آماده شد برای بحث در مجلس از جنگ سال 1962 به بعد تا حالا.

در مصاحبه با آنی, خانه وزیر Amit Shah گفت: Rahul Gandhi باید فرو رفتن است که خود را در توییتر با ‘Surender مودی’ در حال تشویق پاکستان و چین است.

او گفت که دولت به طور کامل قادر به دست زدن به ضد هند تبلیغات بود اما دردناک است هنگامی که یک رئیس جمهور سابق از چنین یک حزب سیاسی بزرگ زیاده روی در سطحی فکر سیاست در زمان بحران.

“بله ما به طور کامل قادر به دست زدن به ضد هند تبلیغات اما آن را نشانی از درد زمانی که یک رئیس جمهور سابق از چنین یک حزب سیاسی می کند “ochi rajiniti (کم عمق فکر و سیاست) در یک زمان از مشکلات است. آن است که یک ماده از خود اندیشی برای او و کنگره که برچسب است که گرفته شده رو به جلو توسط پاکستان و چین است. آن است که نه برای من. آن است که یک ماده از نگرانی برای کنگره که در توییتر با خود رهبر است که با تشویق پاکستان و چین است. به شما می گویند چه چین و پاکستان بود. و در این زمان بحران” اضافه شده Amit Shah.

از او خواسته شد در مورد هشتگ رفتن ویروسی در هفته گذشته در مورد `Surender مودی’ سخنان گاندی و آن به دست آوردن کشش در چین و پاکستان است.

Sidestepping اشاره کرد سوال پرسیده شده توسط ANI, اگر در حال حاضر وجود دارد چینی نیروهای نظامی در خاک هند, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه گفت که آن را زمان مناسب برای اظهار نظر در مورد وضعیت در لاک و “جلسات بودند و اگر این نیاز به وجود آمد او را پاسخ دهد.” وزیر افزود که او خواست برای محدود کردن دامنه این مصاحبه به دهلی نبرد با Covid جایی که اقدامات انجام شده توسط مرکز و دهلی دولت برجسته شد به سهولت هر “وحشت” است که می تواند افزایش یافته است در این شهر با توجه به افزایش موارد است.

Amit Shah اما در پاسخ به توییت های ساخته شده توسط راهول گاندی که انتقاد از دولت در پاسخ به وضعیت در لاک با چین است.

“اگر شما می خواهید به بحث در مورد ما خواهد شد. اجازه دهید همه بحث از سال 1962 تا امروز. هیچ کس ترس از بحث و بررسی است. اما زمانی که سربازان این کشور در حال ساخت تلاش های دولت و جامد مراحل پس از گرفتن یک موضع. در آن زمان ساخت اظهارات که لطفا پاکستان و چین این باید انجام شود,” او گفت:.

در مورد خواسته کنگره متهم BJP از فقدان دموکراسی بیش از آن در حمله به حزب در اورژانس آمیت شاه پرسید اگر شده است وجود دارد هر کنگره رئیس جمهور از خارج گاندی خانواده پس از ایندیرا گاندی و پرسید که چه دموکراسی می کند کنگره صحبت از.

“دموکراسی بسیار جامع کلمه. نظم و انضباط و استقلال نیز دارای ارزش است. فراتر از همه این ها من می خواهم به یک چیز می گویند. من می خواهم به شما بپرسید. پس از Advaniji, Rajnathji, Nitinji, Rajnathji دوباره من شد (حزب جمهوری) و در حال حاضر Naddaji. است وجود دارد یک عضو از خانواده? پس از Indiraji به من بگویید کنگره رئیس جمهور است که در خارج از گاندی ، آنچه در دموکراسی آنها در مورد صحبت?” گفت: شاه.

راهول گاندی را بارها هدف قرار دادن دولت بیش از عوض کردن چین و حتی به عنوان بسیاری دیگر او مخالفت احزاب باید مورد حمایت دولت در موضع و در صورت خاموش با چین در شرق لاداخ.

روز جمعه گاندی نوشته شده تصویری و گفت: نخست وزیر نارندرا مودی باید بگویید “حقیقت” به عنوان چندین حساب شد و گفت که چین ساخته شده است که تهاجم در شرق لاداخ.

در توییت خود گاندی متهم کرده است نخست وزیر “علنا حمایت از” چین ادعا نامیده می شوند او را به عنوان “Surender مودی” و گفته است که “ساعت است تسلیم خاک هند, به چینی تجاوز”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de