آندرا پرادش بدترین حالت آن تاج روز هنوز

ویجیاوادا: coronavirus شیوع در آندرا پرادش ثبت بدترین حالت آن روز و در عین حال در روز شنبه. یازده نفر از COVID-19 بیشترین تعداد مرگ و میر در یک روز تا کنون و دولت نیز ثبت 796 تازه موارد عفونت بالاترین تک روز رقم تا کنون. که در زمان میر در این بیماری همه گیر به 157 و تعدادی از عفونت به 12,285.

پس از یک شیب در 22 ژوئن روزانه مورد بار یک رکورد جدید به مدت شش روز در یک توالی تکرار یک الگوی آن را تنظیم کرده بود هفته گذشته نیز از فرو بردن بیش از آخر هفته و افزایش بالاتر و بالاتر از طریق هفته. اپیدیولوژی آن را نسبت به آخر هفته اثر به جای هر یک از رکود در شدت شیوع.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان, چهار مرگ و میر هر گزارش شده از Kurnool و کریشنا مناطق با هر یک از غرب Godavari, East Godavari و Vizianagaram. این COVID-19 تلفات در آندرا پرادش در حال حاضر در 157.

به موارد جدیدی از کروناویروس عفونت 161 گزارش شده از آنانتاپور منطقه 84 از Chittoor 109 از East Godavari, 71 از Guntur, 50 از Kadapa و 53 از کریشنا 69 از Kurnool, 24 از Nellore, 26 از Prakasam, 34 از ویساکاپاتنام 15 از Vizianagarm و 44 از غرب Godavari.

در Kadapa منطقه با 54 مورد جدید کلی شمارش در 840. در میان موارد جدید, 20 هستند از Kadapa, 10 از Muddanur چهار از Proddutur سه از Vemula دو هر از Mylavaram و Yerraguntla و هر یک از Atlur, Kondapuram, Pendlimarri و Rajampeta. در مجموع 26 نفر از جمله 14 خارجه عودت شد و مرخص شد.

در Nellore, 17 مورد جدید گزارش شده افزایش منطقه را به 687. از موارد جدید هفت بودند از Vengalarao ناگار Kotamitta, Chinna بازار خیاط مستعمره Wahabpeta و BV نگر در Nellore شهر در حالی که سایر موارد گزارش شده از Ogili, Sullurpeta, کوور, Kaligiri, Indukurpeta و Tada mandals جدا از کولی شهری و Srikalahasti در منطقه Chittoor.

به عنوان غرب Godavari منطقه گزارش 96 موارد جدید در پنج مهار مناطق منطقه جمع آوری Revu Muthyalaraju اعمال محدودیت در حرکت مردم و همچنین عملکرد ضروری و غیر ضروری خدمات. او گفت: خدمات ضروری مانند kirana و سبزی در مغازه ها را تنها باقی می ماند باز از 7 صبح تا 9 صبح همراه با خدمات غیر ضروری. اما پزشکی مغازه ها در دسترس خواهد بود 24×7.

در East Godavari, 117 مورد جدید گزارش شده است و آن شمارش می ایستد در 1,177. جدید عفونت گزارش شده از 23 mandals در منطقه است. سه مرگ و میر از جمله یکی از غرب Godavari بودند گزارش شده است. از عوارض آن است که در 14.