Bulbbul نقد و بررسی | شدت فمینیستی داستان با شخصیت های کلاسیک اسطوره

بازیگران: Tripti Dimri, Rahul Bose Avinash Tiwary, Parambrata Chattopadhyay, Paoli Dam

جهت باد: Anvita دات

رتبه: ***1/2

Bulbbul نوشته و کارگردانی شده توسط Anvita دات تنظیم شده است در سال 1881 Bengal Presidency, اما آن را می توان در هر نقطه در هر زمان. موضوع آن است که در همه جا حاضر و داستان آن است که به خصوص زنانه گرد روح است که در می یابد یک خانه در همه جا.

Bulbbul یک داستان است که نشسته است ظریفانه در دنیای واقعی اما dangles پای خود را در جهان از پریا و قصه است در مورد چگونگی نظم جهانی است چرخد و مرد میل و چگونه این جهان واکنش نشان می دهد با خشم و انتقام هنگامی که آن را برخورد تمایل زن.

این رنگ پریده قابل قبول به حساب طول می کشد که پرواز را به دنیای فانتزی خود را شورشی روح نه دنبال فرار اما به براندازی روایت است که مردان و مردسالاری ایجاد کرده اند و ادعا می کنند آن را به عنوان خود.

کمی Bulbbul ازدواج, به ظاهر به Chote Thakur Satya اما او در واقع به همسر Bade Thakur Indraneel (Rahul Bose) که به زندگی در شکوه حولی با دو برادر Mahendra است که همه وجود دارد. نیز وجود دارد Mahendra را Binodini (Paoli Dam).

Bulbbul کوچک است اما او هیچ pushover. او در واکنش به مرد حق که حتی در مراحل نوپای خود است معمولی و توهین آمیز است.

او می رسد در حولی با شوهر است اما بیشتر علاقه مند به صرف زمان با او دوست Satya که برای منحرف کردن او از غم و اندوه خود را در نیاز به ترک خانه او به او گفت داستان یک chudail.

اما حولی یک مکان تاریک که در آن تنها مرد تمایل باید pandered به.

به عنوان Bulbbul رشد می کند به Badi Bahu با یک شوهر که هدیه او تنها زن دیگر در خانه به نظر می رسد با حسرت و شرارت. Bulbbul دوستی با Chote Thakur شکوفه های, دو نفر از آنها در حال رشد ایجاد داستان با هم. و در این Binodini دیدی می بیند یک فرصت است.

یک محاسبه می شود اما گاه به گاه سخن گفتن در مورد یکی دیگر از گیاهان بذر تردید و به زودی ضعیف نفس مرد می رود لنگی.

Satya است فرستاده شده به انگلستان و قبل از اینکه Bade Thakur بسته های خود را در کیسه او برگ Bulbbul با زخم آن را التیام بخشد.

چند سال بعد Satya Thakur (Avinash Tiwary) بازگشت از انگلستان به پیدا کردن خانه خالی از بسیاری از ساکنان آن است.

او به ارمغان می آورد Binodini دیدی که در حال حاضر یک بیوه و تنها او منصوب خود را به عنوان Bulbbul اخلاقی گارد. او به خصوص نمی مانند صرف وقت با دکتر Sudeep (Parambrata Chattopadhyay).

در این روستا وجود دارد مورموری و تحقیقات پلیس — در مورد قتل و chudail.

داستان جادوگران داستان زنان — جشن و پرستش زمانی که آنها مطابقت داشته باشد و شرور و اهریمن, تخطئه, hunted, برای داشتن, خواسته, برای, تمایل, برای, حسرت, به دنبال آزادی را انتخاب کنید.

Anvita دات را Bulbbul تولید شده توسط آنوشکا شارما و به شدت فمینیستی داستان. در آن طول می کشد شخصیت و استعارههای از کلاسیک افسانه ها و قصه های عامیانه به ساییدن در مردسالاری. آن لبخند و آن گونه که باید هنگامی که آن تساوی خون.

Bulbbul داستان و داستان گویی هر دو کفن در غبار و رمز و راز. آن را می یابد و قدرت در مسائل left unsaid.

برای مدت زمان طولانی ما هستند clueless خوشحال از فراموش نشدنی زمزمه از یک دختر زرق و برق دار و Bulbbul لولینگ بوده در مورد اعمال حولی.

Bulbbul است و به زیبایی ویرایش به عنوان اگر هر صحنه یک قطعه از هنر نقاشی. تاپیک بی پروا دیوانگی به آن دوربین کار می کنند. بسیار شبیه به یک chudail آن swoops بالا می آید تا از نزدیک و دور پرواز در هوی و هوس.

بسیاری از صحنه های غرق در یک تن واحد — قرمز و صورتی و زرد — دادن این فیلم یک آخرتی, بافت, وهم آور, اثر خفیفی از رنگ به عنوان اگر خلق و خوی جادوگر در لحظه ای رنگی همه چیز را او می بیند.

Rahul Bose ندارد گفت و گو و در عین حال او نقش هر دو Indraneel و Mahendra با سایه های مختلف از جنون. او بسیار بسیار خوب است. قدرتمند است. گفت: بیشتر خواهد بود آشکار به جز که در یکی به خصوص صحنه های خشونت آمیز او به من لرز.

Avinash Tiwary دارای یک بدن دراز و باریک و یک چهره بزرگ و در هر دو او را حمل بر خلق و خوی و دایره زنگی قدیم است.

Tripti Dimri را Bulbbul متفاوت است از او Badi Bahu.

او Bulbbul پذیرای زندگی می گوید چیزهایی که او نمی رود. اما Badi Bahu نمی گوید زیادی. او فقط لبخند مرموزی تا ما در نهایت به کشف کردن که چرا.

به عنوان دروازه بان حولی بسیاری از اسرار او Bulbbul چه Binodini دیدی گفت: بارها و بارها — “Chup رنا” تنها به نهایت اجازه yelp که ویرانگر در آن خشم و غم و اندوه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de