می تواند روستایی Minnesotans مقابله با نژادپرستی نظاممند?

مونته ویدئو, MINN. – هنگامی که کشیش جف Fitzkappes است موعظه در مورد عدالت اجتماعی در این غربی مینه سوتا, شهرستان, او می داند که او را هل دادن محدودیت.

وجود دارد یک عضو کلیسا که شروع خواهد شد “کشویی پایین در پیو” زمانی که همه چیز ناراحت کننده Fitzkappes گفت: “من به نوعی مورد استفاده او به عنوان یک بارومتر.”

Fitzkappes ممکن است بیشتر کشویی محله های کشیش نشین در این روز آمده است. به عنوان دولت — جهان — چنگ زدن با مسائل مطرح شده توسط مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس این شهر کوچک لوتری وزیر است که به چالش کشیدن خود را تا حد زیادی سفید جامعه به مسئولیت برای ریشه دوانده اجتماعی نژادپرستی است که ترک کرده است بسیاری از مردم از رنگ در مینه سوتا بدتر از سفید شهروندان است.

این یک پیام است که می تواند به سختی فروش در دولت در مناطق روستایی Fitzkappes و دیگران گفت. در حالی که فرد نژادپرستی ممکن است ناپسند بسیاری از مردم در دولت اکثریت مناطق سفید واقعا در نظر گرفته که چگونه آنها بهره مند شده ام از نسل های عضویت در دولت را فرهنگ غالب.

در این دشت شهر 5,100 که در آن Chippewa رودخانه می پیوندد مینه سوتا برخی از 130 کیلومتری غرب دوقلو شهرستانها 90 درصد از ساکنان سفید هستند و بسیاری از خانواده ها در اینجا زندگی می کردند برای نسل های. که می تواند نژادپرستی یک موضوع به مقابله با Fitzkappes گفت: نوشیدن قهوه در فضای باز, حیاط, در, جاوا, رودخانه, کافی شاپ, مرکز شهر, که در آن احیای خیابان اصلی با خال خال رستوران مکزیکی و قومی فروشگاه های مواد غذایی.

“اگر شما پرش و شرم مردم آن را فقط خاموش و گفتگو,” او گفت:. “این یک تعادل است.”

“من ساخته شده خود من راه’

روستایی Minnesotans غرور خود را در کار سخت به عنوان راه حلی برای تمام مشکلات و گاهی اوقات نمی توانند درک کنند که چرا دیگران مبارزه گفت: نی اولسون, Beltrami County کمیسر بود که در کنار از دست دادن یک رای در اوایل این سال است که ممنوع اسکان مجدد پناهندگان در شهرستان است.

“من فکر می کنم مردم تا مجموعه ای در “من راه خود را’ روایت” اولسون گفت. “و هرگز از ذهن است که من نسل سوم صاحب کسب و کار و که پدر بزرگ من بود قادر به گرفتن یک وام در زمانی که یک مرد سیاه و سفید و یا یک بومی آمریکایی نبوده است قادر به.”

نژادپرستانه views نابود و لگدمال شده است بارها و بارها در مناطق روستایی فلوید پس از مرگ برانگیخته گسترده اعتراضات و شورش و روح جستجو. شهردار Blackduck, Minn., استعفا داد و پس از ارسال التهابی meme on Facebook; او گفت: آن را اشتباه گرفته است. یک معلم در برینرد استعفا داد و پس از یک شبیه رسانه های اجتماعی حادثه است.

و در استکهلم, Wis., یک شهر توریستی فقط در سراسر رودخانه می سی سی پی از Lake City, Minn. یک پای محبوب, فروشگاه, شد, صحنه های زشت نژادی حادثه در اوایل این ماه.

16-year-old سیاه و سفید دختر مشغول به کار در استکهلم پای و فروشگاه عمومی گفته شد توسط یک گروه از مشتریان که آنها “نمی خواهد غذا خوردن در یک جدول او را لمس کرد” با توجه به مدیر فروشگاه ابیگیل Halvorson یا سرپرستی که در یک محل استخدام “نوع خود.”

فروشگاه گرفت به Facebook به صحبت کردن در مورد این حادثه.

“هیچ فرد جوان باید برای مقابله با این” پست بخوانید. “متاسفانه, آن را جدا شده تجربه برای او و دیگران است.

“اگر شما بر این باورند که راه آن مردمی انجام دهد. انجام دهد. نه. مجموعه. پا. در اینجا است. شما در حال استقبال نشده است.”

“من فقط احساس خصومت’

بسیاری از روستایی Minnesotans خواهد بود سریع به رد آن ديد گفت: Julie Tesch که زندگی در مناطق روستایی شهرستان وسکا است و رئیس جمهور و مدیر عامل مرکز روستایی سیاست و توسعه است.

“حداقل در این منطقه هنگامی که مردم فکر می کنم نژادپرستی آنها فکر می کنم از KKK” او گفت:. “و آنها فکر می کنم” نه من سیاه دوستان من کار با Latinos.’ هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد نژادپرستی نظاممند آن بسیار متفاوت است. من فکر نمی کنم ما را در درک کلمات.”

به عنوان مثال سیستمیک نژادپرستی Tesch گفت: زمانی است که ساکنان سفید فرض کنیم که مردم از رنگ زندگی در این منطقه باید وجود داشته باشد چرا که آنها با یک عضو خانواده در فدرال زنان correctional facility در وسکا.

“چرا نمی توان آنها را در اینجا به دلیل آنها یک کار همین دلیل نمی توان آنها را در اینجا به دلیل آنها می خواهند به زندگی در یک جامعه خوب?” او گفت:. “این کلیشه است که شما نمی تواند یک آفریقایی-آمریکایی و می خواهید به اینجا دلیل این که شما می خواهید هزینه های پایین زندگی و مدارس خوب.”

ایالت مینه سوتا جمعیت از 5.3 میلیون نفر است که حدود 80 درصد سفید, با توجه به آمار و ارقام. اما در بسیاری از مناطق روستایی جمعیت سفید است که 90 ٪ یا بیشتر.

ساموئل مایرز Jr., یک استاد دانشگاه مینه سوتا را هامفری دانشکده امور عمومی به خاطر تماشای دختر خود را به رقابت در دبیرستان شنا ملاقات در روستایی در ایالت مینه سوتا.

“ما را به رستوران بروید و آن را ترسناک بود برای من” گفت: مایرز که سیاه و سفید است. “من ساخته شده یک نقطه به پوشیدن یک کت و کراوات به مطمئن شوید که من نگاه خوب است. من فقط احساس خصومت.”

مانع دیگری مایرز و دیگران گفت: دولت را فرهنگی تمایل به اجتناب از رویارویی و خجالتی و دور از بحث در مورد موضوعات سخت.

“ما نمی بحث در مورد مسابقه. و اگر شما نمی بحث در مورد مسابقه وجود دارد نمی تواند نژادپرستی” مایرز گفت:, و اضافه کرد که آن را نه فقط در روستایی سفید Minnesotans که جلوگیری از این مسئله است.

این تظاهرات خشونت آمیز در برخی از شهرستانها همراه با غارت و تخریب اموال را داده روستایی Minnesotans دلیل دیگری به شانه بحث نژادپرستی نهادی. اولسون بازگو صحبت های اخیر او با برخی از Beltrami County ساکنان.

“یکی گفت:” من با گوش دادن به آنها و سپس آنها را در زمان پایین مجسمه جورج واشنگتن که یک پل خیلی دور” اولسون گفت. او پاسخ داد: “شما در حال صحبت کردن در مورد همسایگان خود را. شما در حال صحبت کردن در مورد یک گروه کوچک از مردم در انتهای دیگر این قاره و استفاده از آنها برای مشخص کردن کل است.”

‘هیچ جایی برای چنین بد’

Fitzkappes شد کشیش در Trinity Lutheran در مونته ویدئو سه سال پیش و بلافاصله شروع به موعظه در مورد عدالت اجتماعی به جماعت خود را در حدود 130 عضو دارد. او آگاهانه با استفاده از زبان لوتری اعتراف تاکید بر اهمیت تصدیق تخلف هر دو به عنوان افراد و به عنوان یک جامعه است.

“مردم دوست ندارند رویارویی است. آنها شرمنده,” او گفت:. “اما من فکر نمی کنم من می تواند انجام دهد در غیر این صورت.” کلیسای انجیلی لوتری در امریکا و رهبری آن به طور کامل پشت سر رویکرد خود را, او گفت:, “اما فردی جماعت و اعضای بسیار محافظه کارانه تر است.”

در اوایل این ماه Fitzkappes ساخته شده پرشوری درخواست خود را به طور منظم معنوی عضویت در خبرنامه.

“ما نیاز به صحبت در مورد چیزی که واقعی سخت است و اکثر ما سعی می کنید برای جلوگیری از,” او نوشت. “من و شما شنا در دریای سفید امتیاز در ایالات متحده آمریکا است که ساخته شده و نگهداری می شود از طریق خشونت در برابر افراد از رنگ. آن وجود داشته است پس ملت ما آغاز شد و آن را تا امروز ادامه دارد.

“وجود دارد هیچ جایی در ما ایمان مسیحی برای شرکت در چنین بد است.”

برخی از محله های کشیش نشین خود شده اند خشمگین تاکید بر عدالت اجتماعی Fitzkappes گفت. او تا به حال مردم فریاد در او و برخی از آنها به سمت چپ کلیسا. دیگران در حال حمایت است.

“پیام خود را برجسته آن است فقط به عنوان مهم است که این مکالمات اتفاق می افتد در جوامع روستایی به عنوان بزرگتر در جوامع شهری” گفت: Deb Hinde عضو جماعت. “قبل از این ماه گذشته ما ممکن است نادیده گرفته اند این سوال در باور آنها نمی اعمال می شود به ما.

“ما شروع به آموزش خود را بیشتر و ما در حال یادگیری وجود دارد تمایز بین نمی نژادپرستانه و مفهوم بودن anti-racist.”

جان Skoglund صاحب صحبت کردن در آب دم شرکت. مرکز شهر امیدوار است این گفتگوها ادامه در جامعه است.

“من فکر می کنم آن را باز کرد تا برخی از چشمان” او گفت:. “من امیدوارم که آن است.”

اما او افزود: “بسیاری از آن است که این افراد در شهرستان های بزرگ. به همین دلیل من در اینجا زندگی می کنند.’ “