آنها خواهید بود مسابقه دوباره در شهرستان ایلکو جاده سریع السیر این چهارم جولای.

اتومبیل های سریع آتش بازی یک مسئولانه به اندازه جمعیت و نه متفق پرچم در چشم.

تابستان سال 2020 است ،

پس از یک ماه از غم و اندوه و خشم در مینه سوتا پس از نسکار حساب با پرچم در ایستاده و طناب دار به شکل درب جلو و در گاراژ مسابقه شروع فصل با یک فرانک بحث در مورد نژاد این سال است.

“آن بگمارند. آن را غیرسیاسی. این است که در مورد جامعه ما در تلاش برای درک بهتر هر یک از دیگر” گفت: جاده سریع السیر سخنگوی راب هان که آمد تا با ایده برای شروع فصل با یک برنامه به نام “مسابقه علیه نژاد پرستی.”

هان مصاحبه های ضبط شده با محلی, ورزش, ستاره های مشهور و با مردم مانند کلارنس کاستیا که برادرزاده Philando کاستیا کشته شد توسط یک افسر پلیس در ترافیک متوقف چهار سال پیش در این هفته.

“ما در حال تغییر جهان” هان گفت. “اما ما امیدواریم که به در یک راه کوچک را ترک افراد مختلف و امیدوارم درک بهتر.”

اگر شما تعجب کنید که اگر نسکار است این محل به صورت یک درس در روابط بازیگران ذهن خود را به آخرین باری که شما را دیدم یک مؤتلفه پرچم در مینه سوتا است. شما ممکن است مجبور به فکر می کنم سخت است.

ستاره ها و کافه ها در کافه ها و ماشین ها بیش از همه این دولت حتی اگر تنها مؤتلفه پرچم که به آن تعلق دارد در مینه سوتا است که یکی از ما دستگیر شده در نبرد 157 سال پیش این هفته است.

یکی از ما قفل شده نگه دارید در یک طاق در مینه سوتا تاریخی جامعه است.

پرچم Pvt. مارشال شرمن از, St. Paul ربوده از یک ستوان در خاکستری در بینت پوینت در Gettysburg میدان جنگ در تاریخ 3 ژوئیه 1863.

مینه سوتا اسیر پرچم و با وجود درخواست های مکرر از ویرجینیا را هرگز آن را به عقب.

که پرچم بخشی از تاریخ ما در حال حاضر. مانند بسیاری از تاریخچه آن را پیچیده و کثیف و به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف.

“این قطعا یک میراث ما می خواهیم به یاد داشته باشید” گفت: لایحه Convery ارشد مورخ و مدیر تحقیقات در مینه سوتا تاریخی جامعه است. “اما ما می خواهیم به جشن می گیرند.”

تاریخی جامعه به ندرت نمایش پرچم و نه فقط به دلیل بافت رشد کرده ساییده شده و شکننده در طول سال.

برای برخی از مردم آن را فقط یک نماد شورش به موج در هر کسی که تلاش می کند به شما بگوید چه باید بکنید. برای هر کسی که احترام آمریکایی ها که جنگیدند و مردند به شکست آن نشان دهنده سفید برتری یک میراث از نژادپرستی و دفاع از برده داری و خیانت است.

“من فکر می کنم آن را کنجکاو انتخاب امروز برای هر کسی که در مینه سوتا به نمایش مؤتلفه پرچم” Convery گفت.

کنفدراسیون هزینه مینه سوتا داوطلبان که راهپیمایی به جنگ زندگی خود و سلامت. مارشال شرمن به خانه آمد به سنت پل با یک مدال افتخار و یک پای چوبی.

اگر که اولین چیزی که به ذهن می آید زمانی که شما نگاه در مؤتلفه پرچم فقط بدان معناست که شما باید بیشتر به یاد بگیرند.

از هر مورخ است. تاریخ همیشه در حال حرکت است.

“ما می دانیم که تاریخ می تواند الهام بخش باشد و این نیز می تواند ارائه درس که بیشتر جدی” Convery گفت. “ما می خواهیم به تأمل در هر دو نوع از داستان است. این داستان که در آن ما جشن دستاوردهای. و داستانهایی که در آن ما فکر می کنم ما می تواند انجام دهد بهتر است.”

درخواست مینه سوتا سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان که صرف بخشی از هفته گذشته کمک به معماران و مورخان در دولت کنگره را سخت نگاه کنید که تاریخ به پایان رسید تا در نقاشی های دیواری و مجسمه در افراد خانه است.

“ما تا به حال به مکالمات را در خانه خود با دختر من, مورد, تصاویر, او می بیند در کنگره گفت:” فلاناگان یک عضو از زمین باند Ojibwe.

قبل از او در زمان کار در سال گذشته فلاناگان کار می کرد از یک انتقال فضا در طبقه سوم از ساختمان کنگره در نزدیکی زیادی دیواری, جشن پیمان از گذشتن des Sioux که محروم داکوتای از 35 میلیون هکتار زمین در ازای یک بمیرد مجموع پول آنها در واقع هرگز دریافت کرده است.

نقاشی های دیواری منتقل شدند به طبقه سوم به اتاق را برای نشانه های توضیح خود سابقه تاریخی و خطا است. اما برای فلاناگان آن را کمتر دردناک به سادگی به نقاشی های تحت پوشش در طول انتقال.

دختر کوچک او بود که 6 در زمان “نباید به ببینید که” او گفت:. “رهبران قبیله ای باید برای دیدن آن است. و من باید برای دیدن آن است.”

این واقعیت است که بازدید کنندگان مختلف می تواند بسیار متفاوت ببینید تاریخ منعکس شده در کنگره ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از ما شگفت زده شدند هنگامی که یک گروه از آمریکایی های بومی فعالان yanked پایین کریستف کلمب مجسمه در اوایل این ماه.

وجود دارد هنوز هم تصاویر و مجسمه ها در کنگره ما باید شرمنده برای توضیح به 6 ساله.

اما این شروع به تغییر. بعدی مجسمه هایی که می رود تا در قوه مقننه خواهد بود از سازمان کار و حقوق مدنی افسانه نلی سنگ جانسون.

“من عاشق این ایده از کنگره به عنوان یک محل که در آن ما می توانیم با هم و reimagine چه چیزی ممکن است” فلاناگان گفت.

اگر شما به دنبال برای یادگیری کمی بیشتر در مورد روابط این تعطیلات هفته شما می توانید به تماشای “مسابقه علیه نژادپرستی” آنلاین در elkospeedway.com/elkorar.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de