با وجود کمک, مینه سوتا, کسب و کارهای کوچک بریس برای تلخ بار

جانباز صاحب رستوران در مینیاپولیس است پرداخت خود را کمتر از حداقل دستمزد.

موفق خرده فروش فقط بسته فروشگاه خود را در روچستر است و تلاش برای کشف کردن که چگونه به نگه داشتن او باقی مانده سفال مغازه ها باز در Eagan و وودبری. یک آژانس مسافرتی مالک در اکسلسیور هنوز هم نمی توانیم به rehire نیمی از furloughed کارگران است.

این بار از جان گذشته برای صاحبان کسب و کار. بیشتر آنها در حال حاضر در حال اجرا را از طریق آنها پول دریافت شده از فدرال چک حفاظت از برنامه که مجبور به بسیاری از صاحبان rehire کارگران آنها نیاز ندارد و هنگامی که کسب و کار خود بودند یا توقیف یا عامل در کسری از ظرفیت.

در حال حاضر با آهسته تابستان بلندی برخی از کارآفرینان می گویند که کسب و کار خود را ممکن است برای زنده ماندن تا زمانی که 2021 اگر آنها نمی تواند کمک بیشتری به زودی. در حال حاضر ده ها تن از رستوران ها در منطقه مترو اعلام کرده اند آنها هرگز بازگشایی و کارشناسان مالی پیش بینی یک موج جزر و مدی از کسب و کار و ورشکستگی است.

“اگر دولت فدرال عمل نمی کند در این زمان موج تعطیلی است که متاسفانه رفتن به نوک کوه یخ” گفت: Deepak Nath مالک مشترک از دو Pourhouse کاباره ها در مینیاپولیس. “چگونه بسیاری از مشاغل در حال رفتن به از دست داده ؟ چگونه بسیاری از صاحبخانه ها در حال رفتن به فضاهای خالی? چگونه بسیاری از وام های مسکن در حال رفتن به شکست از کسانی که فضاهای خالی?”

از جمله درخواست های رسیده در کنگره است. دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا به تازگی معرفی قانونی که اجازه می دهد کسب و کار کوچک صاحبان برای به دست آوردن یک دوم بخشایش PPP وام اگر آنها می توانند خود را نشان می دهد درآمد کاهش یافته است حداقل 50 درصد از COVID-19 غرق اقتصاد است. تا کنون هیچ جمهوریخواهان را امضا کرده اند به عنوان cosponsors و سرنوشت این طرح نامشخص است.

تشکر. انجی Craig, مینه سوتا عضو کنگره است که رئیس حمایت از این لایحه در مجلس گفت او خوشبین است که جمهوری خواهان را ببینید بیل به عنوان بهترین راه برای استفاده از بیش از 100 میلیارد دلار است که انتظار می رود به چپ بیش از زمانی که دولت متوقف می شود مصرف اولین بار PPP برنامه در روز چهارشنبه.

“من دوست دارم برای دیدن این گذشت در ماه آینده گفت:” کریگ یک عضو از خانه کسب و کار کوچک کمیته.

“اگر من همکاران جمهوری خواه شده اند با شنیدن داستان من شنیدن به خصوص از سخت ضربه رستوران و خرده مالکان و سپس آنها را ببینید این به عنوان یک فرصت برای دیدار با نیازهای موکلین خود.”

زمانی که آنها برای اولین بار خود را دریافت کرد PPP پول, بسیاری از صاحبان کسب و کار تا به حال فقط هشت هفته از آن صرف به منظور واجد شرایط برای وام بخشش. قوانین نیست تغییر تا زمانی که در اوایل این ماه زمانی که کنگره توافق برای تمدید آن دوره به 24 هفته. پس از آن, اما, بسیاری از صاحبان در حال حاضر به ارمغان آورد کارگران خود را, حتی اگر کمی وجود دارد و یا هیچ کار را به انجام.

در بستم سفر در اکسلسیور دریافت کرده است که نزدیک به $100,000 در PPP پول در آوریل لیندا Bendt 10 تمام وقت کارکنان قرار داده شد و به کار او “همیشه سبز” لیست پروژه که شامل آموزش و نوشتن سفرنامه به صورت آنلاین در سایت. Bendt نیز قرض $150,000 از طریق ایالات متحده مدیریت کسب و کار کوچک فاجعه برنامه وام.

اما کمک نشده است به اندازه کافی برای جلوگیری از خونریزی. Bendt معمولا کتاب 800 تا 1000 سفارشی طراحی شده سفر هر سال اما کسب و کار خود را پایین 60% در این سال او شده است قادر به rehire هر یک از هشت کارگران پاره وقت. او گفت که او نیاز به یکی دیگر از PPP وام تا کسب و کار خود را زنده به اندازه کافی بلند برای بهره مندی از مقید کردن تقاضا برای سفر است که در نهایت می رسند. این نیز به معنی او نمی خواهد که به غیر روحانی کردن هر یک از کارگران دوباره.

“زمان دشمن من است راست, در حال حاضر,” Bendt گفت.

با $72,000 Hector Ruiz دریافت از طریق PPP او قادر به بازگشایی سه چهار لاتین-مضمون رستوران در مینیاپولیس از جمله گل سرسبد کافه Ena در گرند خیابان جنوبی. او همچنین قادر به rehire 40, کارکنان, و یا در حدود 90 درصد از کارکنان خود را.

اما پول از بین رفته است فروش بیش از نیمی و رویز در حال کار 80 ساعت در هفته. امور مالی خود را آنقدر بد است که رویز نمی تواند استطاعت به پرداخت خود را بیش از 700 دلار در هفته یا $8.75 یک ساعت او را به بالاترین پرداخت کارکنان در کارکنان خود را.

“نود روز از هم اکنون شاید من مجبور به تعطیل کردن چند رستوران, من نمی دانم” گفت: رویز که خوش شانس برای دریافت یکی دیگر از PPP وام. “من خودم را تا سال آینده به ایجاد برخی از پول.”

با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz وادار کردن رستوران ها به عمل در بیش از 50 درصد از ظرفیت در میان دیگر COVID-الزامات مربوط به جلوگیری از گسترش این بیماری Nath گفت: آن را ندارد از نظر اقتصادی به بازگشایی دو Pourhouse مکان. او سعی کردم به طور خلاصه با بالای شهر مینیاپولیس اما کسب و کار خاموش بود 80 درصد و او بسته آن پس از دو هفته. Nath گفت: او صرف تمام PPP پول در حقوق و دستمزد بدون دیدن هر گونه بهره مند شوند.

“ما در آینده نامشخص است” گفت: Nath که در مورد استخدام 100 نفر در چهار امکانات از جمله چوب رویداد ارز مرکز.

اگر دولت فدرال اجازه می دهد تا کسب و کار کوچک صاحبان برای به دست آوردن یک دوم بخشایش وام Nath گفت: باید اجازه داده شود به صرف پول از طریق پایان 2021 نه Dec. 31 عنوان ارائه شده است. او گفت: یکی دیگر از PPP وام اجازه می دهد او را به بازگشایی خود کاباره ها.

“اگر کسی می تواند به من نشان می دهد یک مدل است که می گوید ما انجام می شود با این همه در 24 هفته و سپس بزرگ, 24 هفته است که یک جدول زمانی” Nath گفت. “اما کارشناسان می گویند این بیماری همه گیر در حال رفتن به آخرین دیگر 12 تا 24 ماه.”

مارک ترنر نگران است که چگونه است که دولت برای تعیین واجد شرایط بودن برای دیگری PPP وام اگر این بازگشایی برنامه.

در حال حاضر ترنر خدمه در 3 رودخانه سازمانی مشغول تمیز کردن یک شورش آسیب دیده هدف فروشگاه در مینیاپولیس و کار بر روی چندین مجتمع های آپارتمانی. او دارای 24 کارکنان در این زمینه در مقایسه با 27 در این زمان در سال گذشته است.

اما پس از یک شروع کند ترنر گفت: بومی آمریکایی متعلق به کسب و کار احتمالا بیش از 1.3 میلیون درآمد در سال جاری از 3 میلیون دلار در سال 2019. این طرح در حال حاضر می گوید کسب و کار باید دچار 50 درصد کاهش در درآمد “در مقایسه با سه ماهه در سال گذشته و یا دیگر مربوط به دوره است.”

“هستند بسیاری از ساختمان ها که نمی شود ساخته شده است در این سال در مینه سوتا” گفت: ترنر که اعتبار PPP با صرفه جویی در کسب و کار خود را از سقوط. “صاحبان در حال انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.”

جولی شرودر که دریافت $57,000 از طریق PPP در آوریل بازگشایی سه رنگ من معدن در مکان های ممکن است.

اما او قادر به آن را به کار در روچستر بنابراین او بسته است که سفال فروشگاه دو هفته پیش با قرار دادن 10 از کارگران پشت در بیکاری است. او نگران است که او ممکن است به یکی دیگر از فروشگاه بعد از این سال. ورشکستگی یکی دیگر از گزینه است.

شرودر امید دولت به شما اجازه صاحبان کسب و کار تصمیم می گیرید که چگونه به استفاده از پول اگر آنها گسترش PPP به جای نیاز به آنها را به صرف حداقل 60% در حقوق و دستمزد. شرودر را بزرگترین مشکل خود را اجاره. او با پرداخت 5500 دلار ماهانه به اجاره او Woodbury, محل, اما فروش در ماه گذشته فقط $2,000. به طور کلی فروش در دو باقی مانده سفال مغازه ها پایین 73%.

او گفت: او را مجبور به حفظ سطح نیروی انسانی در قبل از COVID سطح به عنوان PPP در حال حاضر نیاز به بخشش بدهی است بیاستفاده.

“اگر ایده این است برای کمک به کسب و کارهای کوچک و نه فقط تغییر بار برای مدیریت نرخ بیکاری سپس اجازه صاحبان کسب و کار کشف کردن آنچه آنها نیاز به انجام به زنده ماندن” گفت: شرودر که آغشته به شدت به پس انداز برای پوشش $122,719 در ویروس های مربوط به ضرر و زیان است. “ما باید در مورد نیاز به سند نحوه استفاده از پول, اما آنها نباید به ما می گوید که چگونه به استفاده از آن.”