خشونت اسلحه soars در میان بحران سلامت عمومی اعتماد افسر بی میلی

ناله از آژیر شروع می شود قبل از شب هنگام است.

تیراندازی فوران در روز روشن در کنار یک جنوب مینیاپولیس پارک به عنوان ده ها تن از بچه ها در آخرین بازی روز شنبه, مجروح شدن چهار نفر. به سختی 90 دقیقه بعد گلوله پاره از طریق چهار بیشتر قربانیان در بدنام تقاطع امتداد غرب برادوی ظاهرا در اقدامی تلافی جویانه برای زودتر تیراندازی. تمام گفته 10 زخمی شدند در چهار جداگانه تیراندازی که روز تمام قبل از خورشید پایین می رفت.

خونریزی آمد یک روز پس از آن افراد مسلح به راه انداخته و بیش از 70 دور در بالای شهر شلوغ, خیابان, در ادامه موجی از خشونت که به کشته شدن هشت نفر و مجروح شدن حداقل 118 نفر از روز یادبود.

مقامات سرزنش گریم روند در coronavirus همه گیر خرد اعتماد عمومی پس از کشتن جورج فلوید و بی میلی برخی از مینیاپولیس افسران به دست گرفتن ابتکار عمل در میان موشکافی شدید. اما افزایش خشونت نیز تبدیل شدن به یک سیاسی محک برای مینیاپولیس شورای شهر اکثریت که در ادامه به تماس برای defunding پلیس.

برخی از اعضای شورا و فعالان دیدن تمرکز بر آمار جرم و جنایت به عنوان یک راه برای استوک نگرانی های عمومی و منحرف کردن اذهان از موضوع پلیس, اصلاحات, در حالی که اجرای قانون حامیان ادعا اخیر معضل تنها تقویت نیاز برای موثر پلیس.

“ما در حال رفتن به حرکت می کند در هر راه است که باعث می شود مردم کمتر امن” عضو شورای ارمیا الیسون گفت نا امید اردن ساکنان محله در یک جلسه برای رسیدگی به خشونت است.

الیسون در میان اکثر آوازی طرفداران برچیدن این شهر نیروی پلیس مطمئن باشید از ترکیبات است که “منابع و ابزار آنها را در اختیار خود” خواهد بود و نه محروم از افسران تا زمانی که یک جایگزین قوی امنیت عمومی استراتژی می تواند محل خود را. یکی دیگر از سمت شمال عضو شورای Phillipe کانینگهام می گوید او کمک کرد تا هماهنگ یک جلسه اضطراری رهبران باند به آدرس خشونت جاری.

تا کنون این سال, ShotSpotter فعالانه و 911 تماس در مورد اثر شلیک گلوله در مینیاپولیس به بیش از دو برابر از یک سال پیش با توجه به استار تریبیون تجزیه و تحلیل پلیس داده است. از 3,218 چنین عکس-اخراج تماس در این سال نزدیک به نیمی واصل شده اند پس از جورج فلوید کشته شد در مه 25.

از طریق سهشنبه 190 نفر از مردم به ضرب گلوله کشته شده بود در سراسر مینیاپولیس. که تا 47 درصد از این زمان در سال گذشته و به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین پنج ساله برای همان مدت زمان با توجه به MPD داده است.

در یک مورد که تأکید چگونه تثبیت مشکل این است که مقامات می گویند که یک پسر 17 ساله بود که به ضرب گلوله در پا در هفته گذشته زخمی شده در سه تیراندازی در طول ماه و نیم گذشته.

افزایش خشونت اسلحه است و نه محدود به مینیاپولیس. در سنت پل, گزارش, اسلحه گرم, تخلیه بیش از دو برابر شده که نسبت به سال گذشته. دو هفته اول ماه ژوئن به خصوص خشونت به عنوان عکس-اخراج تماس quintupled از 2019.

سی و یک نفر در این شهر پایتخت بوده است به ضرب گلوله در ماه گذشته به تنهایی یک سوم از سال را به طور کلی تعداد قربانی. قتل در حال حاضر در مسیر به پیش افتادن 2019 تمام زمان بالا در عکسبرداری و میر.

“ترس من این است که این فقط آغاز است” گفت: استیون بلتون رئیس جمهور از شهرهای دوقلو شهری لیگ در حالی که از دیدن این صحنه از چهار تیراندازی در نزدیکی link farm inc را سبز در جنوب مینیاپولیس. “پدر و مادر در حال غرق,” او گفت:, تشبیه مالی و تلفات عاطفی از COVID-19 به “پلوپز.” “مردم بیکار و تاکید کرد از آنجا که … به دنبال راهی برای انتشار آن است.”

تورمن Barnes, دستیار مدیر نیوجرسی مرکز در خشونت اسلحه تحقیقات یک اتاق فکر مستقر در خارج از دانشگاه راتگرز و گفت: اثر موج دار شدن از فلوید مرگ ممکن است کمک به افزایش خشونت در مینیاپولیس, بسیار, به عنوان آن را در بالتیمور پس از در مرگ بازداشت یازده نفر در سال 2015. فلوید مورد او اشاره کرد و به دنبال آن مرگ Breonna تیلور و Ahmaud Arbery در کنتاکی و گرجستان به ترتيب دو نفر دیگر به طور گسترده ای به اطلاع عموم قتل آفریقایی-آمریکایی است.

“وجود دارد این است که گاهی اوقات یک حس بی قانونی” می آید که پس از پرونده قتل است که غرق در بی اعتمادی نسبت به پلیس گفت: بارنز که یک دانشیار در دانشگاه را از وزارت بهداشت. “در حال حاضر ما قرار است به اعتماد به نیروهای پلیس محافظت و خدمت ما قرار است به رعایت قانون؟”

مینیاپولیس پلیس رئیس ستاد هنر شوالیه گفت: او را درک خشم عمومی بر خشونت پلیس و فلوید مرگ اما ناودان رهبران شهر برای تبدیل چشم خود را به “خشونت در این جامعه است.”

“این بسیار غم انگیز” شوالیه گفت. “هنگامی که پلیس در انجام کاری اشتباه است ما قصد داریم به نگه داشتن آنها را دارند اما شما نمی توانید به 111 نفر به ضرب گلوله مرد که دیوانه است.”

اجرای قانون مقامات می گویند اختلافات باندهای خیابانی تا حد زیادی مسئول هرج و مرج. آن دسته از افراد نمی مدیون به توقیف کسب و کار و مدارس یا تحت تاثیر رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را در زمان صلح و اورژانس سفارش.

“چه آنها شخصی است و از آن رانده شده توسط رسانه های اجتماعی” گفت: Ramsey County undersheriff مایک مارتین که در خدمت به عنوان رئیس جمهور از فصل مینه سوتا از میانه باند محققان انجمن. “آنها هنوز هم در حال رانندگی در اطراف فروش ماری جوانا در خیابان اما در حال حاضر آنها می توانند با پوشیدن ماسک و نه نگاه از محل.”

برخی از جوانان به نظر می رسد جسارت با توانایی برای پنهان کردن هویت خود در مکان های عمومی, مارتین گفت: ارسال فیلم آنلاین flaunting پول نقد و مواد مخدر “خنده مانند آن را به یک بازی پلیس و سارق مسلح.”

محققان هنوز در حال مرتب کردن آنچه منجر به های اخیر تیراندازی اما کار تئوری است که اکثر آنها ناشی از جاری باند دشمنی بین جنوب مینیاپولیس باندهای اما همچنین خیابان خدمه از سنت پل. به عنوان مثال مقامات گمان می کنند که اعضای High End وابسته به باند درگیر شدند در روز یکشنبه تیراندازی توده در بالای شهر که در آن مقامات می گویند که حداقل نیمی از 11 قربانیان از سنت پل.

روز بعد که باز آتش در یک گروه از کم پایان اعضای باند جمع آوری و در یک موقت یادبود بعدی به شمال عوام پارک در حالی که ده ها تن از کودکان بود بازی در این نزدیکی هست. حدود یک ساعت و نیم بعد از ضربات چپ و چهار نفر مجروح در برنده ایستگاه گاز شناخته شده در بالا پایان پاتوق که شهرت برای خشونت آن را به دست آورده گریم نام مستعار “قتل ایستگاه.” کارآگاهان در حال بررسی این احتمال که که تیراندازی شد و در اقدامی تلافی جویانه برای زودتر حمله.

از لحاظ تاریخی جرم و جنایت خشونت آمیز تمایل به تشدید در اطراف این زمان از سال نه تنها به خاطر مدارس هستند و در آب و هوای گرمتر است رسم بیشتر مردم خارج است اما از آنجا که بسیاری از باند مرگ سالگرد سقوط در طول این ماه است. تاریخ در حال نابودسازی در ذهن هر افسر گشت کار و خیابان پس از vigils به معنای به افتخار کسانی که مرده و رفته گاهی اوقات جذب بیشتر خشونت است.

به عنوان یک نتیجه پلیس با تشدید اجرای قانون در محله است که به طور سنتی به حال بالاترین نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز با کمک از اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره و Hennepin County Sheriff ، شهردار یعقوب فری نیز نامیده می شود در اف بی آی و سرویس مخفی به گام در.

اما نه همه انحراف روش نیاز به مداخله پلیس, طرفداران می گویند.

ساشا پنبه که اجرا می شود, مینیاپولیس,’ دفتر پیشگیری از خشونت گفت که عدم اجرای قانون استراتژی ثابت کرده اند که موفق به توقف روابط باند, singling از بیمارستان بر اساس برنامه های مداخله ای و به اصطلاح “خشونت interrupters” — سابق اعضای باند که با حفظ احترام از جوانان و هنوز هم گوش به خیابان اجازه می دهد آنها را به مرحله و کمک به خنثی کردن اختلاف قبل از آنها تشدید به تیراندازی. او همچنین با اشاره به ملکی گشت که بر خاست تا در طول ناآرامی های مدنی است که به دنبال فلوید مرگ است.

“حتی با یک سرمایه گذاری کوچک ما قادر به انجام این کار واقعا قابل توجه کار” پنبه گفت: در زوم میزگردی با شهرهای ایران, یک سازمان ملی اختصاص داده شده برای پایان دادن به خشونت در میان مردان آفریقایی-آمریکایی. “ما آنها را دیدم تغییر مسیر چیزهایی مانند بالقوه carjackings و توزیع مواد مخدر و باند خشونت در راه است که پلیس هرگز قادر خواهد بود.”

یکی از استراتژی های در حال حاضر در محل در مینیاپولیس است که گروه خشونت مداخله (GVI) شاخه ای از خوبی در نظر گرفته آتش بس در برنامه استفاده می شود در شهرهای دیگر به مبارزه با باند خشونت است.

در شهرستان رمزی مقامات به دنبال یک رویکرد مشابه پس از سالها بحث اخیرا تقاضا برای $180,000 کمک هزینه فدرال برای اجرای نسخه خود را از GVI. ائتلافی از سازمان های جامعه در St. Paul ارائه جداگانه درخواست کمک مالی به صندوق طرح های مشابه. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از پروژه ها خواهد شد bankrolled و هنگامی که تصمیم گیری خواهد شد.

اگر شهر نرم افزار تایید اعطای صندوق اختصاصی پیشگیری از خشونت هماهنگ کننده مانند پنبه در مینیاپولیس.

“اما من نگرانی ما در حال قرار دادن تمام تخم مرغ در سبد” گفت: Ramsey County وکیل جان چوی. “ما نمی توانیم تابستان مانند ما در سال گذشته بود.”

 

کارکنان نویسندگان MaryJo وبستر و جف Hargarten کمک به این گزارش.