عدم جمعی عزاداری نشان می دهد راه همه گیر است تغییر غم

یک لحظه تصور کنید که از 1000 مسافر داخلی هواپیما سقوط کرد در چند ماه زمان است و کشور بود که در حال تکان های جدید خراب هر چند ساعت بعد از روز برای هفته ها.

که نشان دهنده از دست دادن عظیم زندگی — بیش از 125,000 مردم — که COVID-19 دارای وارده بر کشور گفت: دیوید کسلر لس آنجلس مبتنی بر نویسنده و غم و اندوه ،

اما از آنجا که بسیاری از ویروس’ قربانیان فوت کرده اند در قرنطینه و مجالس ترحیم به تعویق افتاده اند و یا کوچک شده اند وجود دارد چند تصاویری برای نشان دادن از دست دادن. بدون عکس و داستان مرده به هم بزنید احساسات ما همه گیر است و در عین حال به خار برجسته جمعی نمایش یادبود که به طور معمول علامت فاجعه ملی.

شده است وجود ندارد و بعد از عزاداری مانند یکی برای بزرگداشت قربانیان طوفان کاترینا. و نه بسیار در راه شمع vigils که اغلب تشخیص کشته شدگان در تیرباران های دسته جمعی. یا یادبود سایتهای انباشت اشیاء بدست آمده با گل و عکس و مانند آن پدید آمده است که در زمین صفر در پی 9/11.

هر چند ایالات متحده همه گیر تلفات در حال حاضر بیشتر از کسانی که از جنگ جهانی اول این کشور است اذعان کرد آن میلیون ها نفر از عزاداران با بسیار به عنوان یک ” ‘خیلی متاسفم برای از دست دادن شما’ ” کسلر گفت. به جای “همه ما در حال بحث در مورد تلاش برای بازگشایی:” آیا شما فکر می کنم ما واقعا نیاز به پوشیدن یک ماسک?’ ‘آنچه در مورد میله های زندان هستند آنها باز است؟’ ‘می تواند ما را در رفتن به سالن ورزش ، “

این عدم شناخت را می توانید کار را از طریق از دست دادن سخت تر است. حتی قبل از همه گیر کسلر متوجه مربوط به همبستگی بین افرادی که واقعا تلاش خود را از طریق غم و اندوه و کسانی که تا به حال به تعویق افتاد برگزاری یک مراسم.

“یکی از بزرگترین ترس است که ما در حال رفتن به این موج از مردم با پیچیده غم چون ما یک جامعه در حال حاضر که اجازه می دهد این grievers به فراموشی سپرده شود.”

عدم جمعی عزاداری برای COVID-19 قربانیان ریشه در این راه همه گیر است تغییر چگونه ما غمگین.

سخت تر به روند از دست دادن

مینه سوتا بر اساس Washburn-McReavy فراهم می کند که مراسم تشییع جنازه هولوکاست و گورستان خدمات دیده است یک چشم انداز مثبت در کسب و کار از حدود سه اضافی مرگ تماس در هر روز گفت: رئیس جمهور لایحه McReavy. آن را نیز تغییر شیوه های خود را به نگه داشتن کارکنان و عزاداران امن است.

اما ماسک-ماندگاری-اجتماعی فاصله و مقادیر مهمان-کتاب قلم در حال حاضر دیده می شود در خدمات جزئی در مقایسه با دولت موظف به حضور محدوده, او گفت:.

از لحاظ تاریخی تشییع جنازه شده است به اطلاع عموم در اعلامیه و باز به مردم است. لغو و یا به تاخیر انداختن خدمات و محدود کردن تعداد زیادی از مردم که می تواند جمع آوری می تواند مانع grievers’ توانایی پردازش خود را از دست دادن. “غم مشترک است و کاهش غم و اندوه گفت:” McReavy.

قوی ارتباطات اجتماعی یکی از مهم ترین عوامل در پرورش احساسی خوب بودن. است که به ویژه پس از مرگ عزیزان یک روانشناس گفت: مولی Ruggles دستیار مدیر بالینی در FamilyMeans مرکز غم و اندوه و از دست دادن در خیابان.

دلیل غم و اندوه است بنابراین جداسازی و ارتباطات اجتماعی هستند از جمله بخش عمده ای از درمان از دست دادن, داشتن یک جزء به عزادار مراسم جمع reminiscing آوردن بیش از مواد غذایی است که مشترک در سراسر فرهنگ ها.

“هدف این است که واقعا به یاد داشته باشید و منعکس می شود و قادر به در حال حاضر با ما تجربه های عاطفی که در اطراف از دست دادن در حضور دیگران و نه در انزوا” Ruggles گفت.

به عنوان کشور تجربه تروما از این بیماری همه گیر او گفت: حس وحدت — که به نظر می رسد وجود ندارد — می تواند کمک به مدیریت غم و اندوه, شوک و ترس است.

“داشتن یک حس متصل شده و از بودن در آن هم می تواند واقعا مفید در مقابله,” او گفت:.

ادامه گریزان و طبیعت گسترده تهدید کرده است نیز به این عدم پاسخ جمعی. در گذشته بیماری های همه گیر — مهمترین 1918 آنفولانزا که به کشته شدن 675,000 آمریکایی ها — به ندرت شده است memorialized.

در بسیاری از تجارب تلخ حوادث آشکار در یک ماده از چند دقیقه یا چند روز و پس از آن غم و اندوه می توانید دنبال کنید. اما هیچ یک از سانحه لحظه در یک بیماری همه گیر. و هیچ پایانی در چشم.

ویروس’ ادامه داد: گسترش نگه داشته است مغز ما در حالت زنده ماندن که Ruggles به عنوان “یک محل که در آن ما در حال تاکید و دغدغه به جای انعکاسی و در حال حاضر به تجربه های عاطفی مانند غم و اندوه است.”

دیگر همه گیر anomaly: با معمولی زیان های بی ریا کمک به آسیب دیده اما در این مورد هر کس تحت تاثیر قرار شده است — حداقل ترس از آلوده شدن ساخت آن را دشوار است به نوبه خود با توجه به عزادار. “هر کس خود مصرف است با بقای خود” کسلر گفت.

همچنین در مقایسه با یک حمله و یا فاجعه — که در آن یک فرد یا چیزی است که مسئول چیزی است که می گیرد در یک منطقه محدود — یک ویروس است که نامرئی دشمن است که می تواند در هر نقطه. “این می تواند بر روی دستگیره در خانه خود را, آن می تواند شما عزیزان را می تواند در خود نفس” کسلر گفت.

منحصر به فرد آمریکایی عوامل

نیز وجود دارد که شرایط منحصر به فرد به ایالات متحده که منجر به ما غیاب ملی, عزاداری. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و خودداری از نقش خود به عنوان رابط در ارشد تغییر تمرکز به دور از مرده منحرف انتقاد از رهبری خود را در طول بحران.

اما یک رئیس جمهور که نتواند به پروژه همدلی نیست تنها یکی به سرزنش گفت: دانشگاه کانکتیکات تاریخچه پروفسور Micki McElya که نوشته شده است به طور گسترده در سیاست های عزاداری.

“وجود دارد یک شکست شده در میان مردم آمریکا,” او گفت:. “حتما دولت مجموعه تن اما از آن صحبت می کند به بخش های عمیق تر و همچنین به نابرابری ساختاری در این کشور,” او گفت:.

گروه های به حاشیه رانده شده هستند در مقایسه با نسبت جمعیتی در میان به شدت بیمار و متوفی به خصوص مردم رنگ که بیشتر دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی منجر به شرایط مزمن است که آنها را بیشتر در معرض coronavirus.

“این مخربی بر این جمعیت است که از جمله شواهد روشنی از چگونه نابرابری ساختاری آثار” McElya گفت.

او همچنین اشاره کرد که مردم از رنگ هستند احتمال بیشتری برای کار در مشاغل است که افزایش خطر ابتلا به ویروس — مراقبت از سالمندان, پردازش, گوشت, انجام سفارشات آنلاین — زندگی می کنند و یا در موسسات مانند زندان ها و پناهگاه های بی خانمان که در آن از آن آسان است برای عفونت به گسترش است.

در برخی از راه McElya گفت: COVID-19 مرده هستند که به رسمیت شناخته شده در شورش در اطراف جورج فلوید مرگ و نژادی و اختلافات میان آنها را وحشیانه اثر این بیماری همه گیر در جامعه است.

“در واقع من فکر می کنم ما در حال گرفتن آلی پاسخ و آنها بخشی از این گسترده تر ملی حساب با نابرابری و خشونت” او گفت:. “این شکست دولت در حفاظت از شهروندان و برای محافظت از تمام شهروندان به همان اندازه است.”

در حالی که برخی از آمریکایی coronavirus قربانیان مفتخر شده اند در رسانه ها وجود ندارد حوادث با گسترده کشش ملی لحظه سکوت بود و کسانی که به تازگی مشاهده شده در چین و ایتالیا و انگلستان

با مردم طوری siloed و کسانی که بیشتر تحت تاثیر رفتن تا حد زیادی نهان آن دشوار است برای بسیاری از ما احساس می کنیم ما هر چیزی در مشترک با کسانی که فوت کرده اند این ویروس.

و در عین حال در یک کشور وسیع و متنوع جغرافیا و تنوع در جمعیت عمل عزاداری با هم و شناخت مشترک از دست دادن یکی از چند راه برای اتصال مردم با هم McElya اضافه شده است. این یک راه برای کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار COVID-19 مرگ برای حمایت از کسانی که اند و به اذعان خود آسیب پذیری.

“ما نمی اشتراک گذاشتن تعدادی از چیزهایی است اما آنچه ما به اشتراک گذاری از دست دادن است,” او گفت:.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de