منکیتو صاحب نوار دفاع تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19

صاحب یک منکیتو بار بود که شناسایی شده توسط مقامات بهداشتی دولت به عنوان کمک به یک موج اخیر در COVID-19 موارد در بزرگسالان جوان در دفاع از خود استقرار شنبه گفت او به کار اقدامات تهاجمی برای نگه داشتن کاربران از ابتلا به ویروس.

استیو Wegman صاحب 507 گفت: سرمایه گذاری در ماسک و دستکش و لوازم تمیز کردن و بسیاری دیگر از مراحل برای محافظت از سلامت و ایمنی از هر دو به مشتریان و کارکنان پس از مینه سوتا کافه ها و رستوران ها بازگشایی در ظرفیت محدود این ماه است.

به 507 یکی از چهار ایالت مینه سوتا میله — دو در منکیتو و دو در مینیاپولیس — که در آن خوشه ها از coronavirus عفونت در بزرگسالان جوان به تازگی تبدیل مینه سوتا وزارت بهداشت در روز جمعه گفت. این دیگران بودند سرآمد Sports Bar & Grill در منکیتو و کابوی جک و Kollege Klub هر دو در مینیاپولیس.

پس از نیمه شب گروهی که صاحب کابوی جک مرکز شهر روز شنبه گفت که آن را به طور نامحدود بسته که نوار و کابوی باریک در بالای شهر با توجه به آنچه که از آن به عنوان “خشونت و خرابکاری و ناآرامی های مدنی” در اطراف محله. آن را اشاره به هر COVID-19 نگرانی های بهداشتی.

Wegman روز شنبه گفت که او نا امید شد که بار شناسایی شد به عنوان یک COVID-19 نقطه داغ به خصوص پس از کارکنان خود را تا به حال به دنبال دستورالعمل های صادر شده توسط دولت است. او اضافه کرد که او احساس موسسات مانند خود را در “وضعیت no-win” با دولت در بخش بهداشت و درمان.

“آن بوده است بسیار مبهم در مورد چگونه ما قرار است برای ادامه” Wegman گفت. “من شخصا نمی دانم چه بیشتر ما می توانید دیگر از نزدیک به توقف گسترش یافته است.”

کریس Ehresmann مدیر بیماری های عفونی در وزارت بهداشت و درمان گفت: دولت شناسایی موسسات به طوری که افرادی که آباد میله های زندان می دانید برای آزمایش برای COVID-19 اگر آنها نشانه توسعه.

مقامات بهداشت عمومی هم تماس میله برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد بهترین شیوه او گفت:.

وزارت بهداشت و درمان گفت: بیش از 30 مورد تا به حال شناخته شده است در میان افرادی که به کابوی جک در مینیاپولیس و Kollege Klub در Dinkytown بین ماه های ژوئن 14 و 21 ژوئن.

و حدود 100 نفر که بازدید 507 و/یا سرآمد Sports Bar & Grill آخر هفته از ماه ژوئن 12-14 آلوده شدند. در شنبه Ehresmann کرد که 39 نفر در ارتباط با 507 از جمله 32 مواردی که افراد آلوده و همچنین تعداد بازدید سرآمد.

“سی و نه موارد شناسایی کرده که وجود دارد این است که در مورد و به همین دلیل برای اطلاع رسانی,” او گفت: از طریق e-mail. “آنها تا به حال یک مورد که مشغول به کار در حالی که عفونی و علامتی.”

وزارت بهداشت گزارش روز شنبه که شش نفر کشته شده اند از COVID-19 هل دادن همه گیری را در سراسر ایالت تلفات به 1,417. ساکنان مراقبت طولانی مدت و کمک امکانات زندگی برای اختصاص چهار به تازگی اعلام کرد که مرگ و میر.

پس از رسیدن به اوج در اواخر ماه مه روزانه برگه برای بیماران بستری در مینه سوتا را trended پایین. که ادامه داد: روز شنبه با آخرین داده ها نشان می دهد تعدادی از بیماران بستری در بیمارستان رها از 335 روز جمعه به 300. اعداد نیز نشان داد 155 مورد نیاز بیماران مراقبت های ویژه در مقایسه با 157 روز قبل است.

دولت در روز شنبه شاهد افزایش خالص از 417 به تازگی تایید موارد بر حجم 11,521 تکمیل آزمون — شماره که در ادامه روند اخیر کمتر مورد جدید گزارش حتی به عنوان دولت گسترش آن تست ظرفیت. تعداد موارد تایید شده در سطح ایالت در حال حاضر بیش از 35000.

برای جلوگیری از گسترش 507 به طور منظم در نظر گرفتن درجه حرارت از کارکنان و مشتریان در علاوه بر این به طور منظم مطابق با میز و صندلی و گفت: بني اسرائيل Pitchford نوار مدیر کل. آن را در حال اجرا است تنها یک پاسیو نوار که در آن بسیاری از مردم نشسته در جداول Pitchford گفت: بنابراین کارکنان می توانید مطمئن شوید که مردم خود را حفظ فاصله.

هنگامی که نوار های آموخته شده در مورد یک کارمند که تست مثبت Pitchford گفت که او تصمیم به ایجاد چندین روز برای تمیز کردن و برای اطمینان از کارگران دیگر رو تست شده است. “ما می دانیم که چگونه جدی COVID-19 ویروس است و ما می خواهیم به نگه داشتن همه امن” او گفت:.

پت Bernick که متوقف در Kollege Klub در بعد از ظهر شنبه با هم اتاقی خود را گفت: آنها “احساس بد” نوار گرفتن برخی از تبلیغات منفی. خواهد Engstrøm یکی از هم اتاقی گفت که نوار کارکنان سخت کار کرده اند “ما را از راه دور [و] به رعایت محدودیت.”

Kollege Klub “انجام شده است یک کار خیلی خوب” از جمله محدود کردن تعدادی از مشتریان مجاز در پاسیو در هر زمان یکی گفت رکس رایلی یکی دیگر از مشتری. “آنها مطمئن شوید که اعداد باقی بماند و همه در حال هوشمند است.”

نویسنده کارکنان دن براونینگ کمک به این گزارش.