فرماندار می سی سی پی بی میلی می گوید: او را نشانه ای از یک لایحه به تغییر دولت متفق پرچم


Illustration for article titled Mississippi Governor Grudgingly Says Hell Sign a Bill to Change the States Confederate Flag

عکس: Patrick T. Fallon (گتی ایماژ)

قانونگذاران در می سی سی پی در پاسخ به افزایش فشار بر دولت لحنی پرچم—که دارای این نبرد نشان از treasonous برده داری محبت کنفدراسیون—با عبور از یک اندازه گیری آخر این هفته که باز می شود تا یک راه قانونی برای پرچم به تغییر است.

تبلیغات

در روز شنبه دو سوم از خانه می سی سی پی رای گیری برای قطعنامه اجازه می دهد تا نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن یک لایحه است که حذف و تغییر دولت, پرچم, گزارش واشنگتن پست.

بعد از آن روز فرماندار می سی سی پی تیت ریوز گفت که او را ثبت نام یک لایحه برای تغییر پرچم در آن است که اگر به او فرستاده می شود.

تبلیغات

“این استدلال بیش از سال 1894 پرچم تبدیل شده است که تفرقه به عنوان پرچم خود را و از آن زمان برای پایان دادن به آن. اگر آنها به من ارسال یک لایحه در این آخر هفته من آن را نشانه” او گفت: در بیانیه ای در توییتر.

این یک بازگشت از موضع خود را قبلا در این هفته که “رأی مردم پرچم نشان” بهترین راه برای رسیدگی به این واقعیت است که دولت خود را با افتخار خود را شناسایی و با نمادی از اعتقاد به این که مردم نسبت به افراد سفید.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“وجود تلاش های در حال انجام در سراسر کشور به پاک کردن ملت ما تاریخچه—وانمود کند که همه ما خیلی بهتر از اجداد ما است که ما باید خود را از بین بردن حافظه” ریوز اضافه شده در یک Facebook پست در روز چهارشنبه در توضیح عدم تمایل خود را به حمایت های قانونی تلاش کنند.

اندازه گیری تصویب شده توسط نمایندگان مجلس در روز شنبه باز می شود درب به صورت یک لایحه که ایجاد یک پرچم جدید—یکی نیست که جشن یک تاریخچه از تعصب و شکست—که پس از آن رفتن Mississippians برای رای:

از واشنگتن پست:

آن خواستار حذف فوری موجود پرچم و ایجاد یک کمیسیون برای طراحی یک جدید. این قانون تصریح می کند که عبارت “به خدا ایمان داریم” شامل پرچم و آن را شامل نمی شود مؤتلفه نبرد پرچم.

نسخه جدید را قبل از رای دهندگان برای تصویب در ماه نوامبر. اگر رای دهندگان را رد کرد, پیشنهاد, پرچم, این کمیسیون را ایجاد یک جلسه همان مورد نیاز است.

تبلیغات

در سال 2001 Mississippians رای داده شده توسط یک لغزش حفظ دولت متفق پرچم که به تصویب رسید, در دهه های پس از جنگ داخلی.

این حوزه آبخيز سال است که در سال 2020 به نظر می رسد تنظیم صحنه برای یک نتیجه ای متفاوت—به خصوص از National Collegiate Athletic Association اوایل این ماه اعلام کرد که آن را دیگر میزبان مسابقات قهرمانی حوادث در کشورهای که در آن متفق پرچم پرواز (با نام مستعار می سی سی پی).

تبلیغات

در می سی سی پی, اقتصادی ایران و, می سی سی پی تاریخی جامعه نیز به تازگی در حمایت از تغییر دولت پرچم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de