یک ماده از زمان

وجود دارد هیچ نشانه ای از یک ترمیم کابینه. سه مشتاق امیدوار — Mukul روی Jyotiraditya Scindia و Himanta Biswa سرما — به طور فزاینده ای بی قرار و وحشت زده و عصبی.

نخست وزیر نارندرا مودی گفته است مطمئن باشید آنها از سنگین اسکله. Roy در عجله در حساب از سال آینده بنگال نظر سنجی در حالی که Scindia می خواهد کابینه رتبه به منظور نفوذ, Madhya Pradesh مجلس-انتخابات است که تحمل در Shivraj سینگ Chouhan وزارت.

و سرما عمومی خود را ابزار-مجری کارت در شرق.

راه نزدیکی سقوط از مانیپور دولت به تازگی برطرف شده است یکی دیگر از پر در آسام وزیر بهداشت را کلاه. اما خوب قرار داده منابع می گویند این ساعت ممکن است مقیم وقت خود را در حساب از coronavirus همه گیر و مداوم مشکل با چین است. وجود دارد صحبت از چهره های جدید در راه آهن و امور مالی.

که طرف شما هستند ؟

کنگره شاهد است بسیار مهم یدک کش-از-جنگ بین کسانی که مدیون وفاداری به راهول گاندی و کسانی که پشتوانه گارد قدیمی.

تناقض هر دو طرف در حال شمارش در حمایت از حزب رئیس سونیا گاندی. جلسه کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) در چین بحران زمان اختصاص داده شده به رهبری موضوع که برخی از اعضا خواست Rahul را به AICC رئیس.

به CWC تصویری-جلسه نیز شاهد پریانکا گاندی با هدف قرار دادن R. P. N. Singh که سوال نیاز به انتقاد PM نارندرا دست زدن به Ladakh بحران است. پارتی, منابع می گویند Priyanka است miffed با R. P. N. Singh در چند فقره است.

او به نظر می رسد پس از امور حزب در Jharkhand. Priyanka گزارش شده است که به گرفتن برخی از گزارش کنگره رهبران دخالت در امور که در آن آنها باید به تداخل داشته باشد. علاوه بر این, R. P. N. Singh دیده می شود به عنوان یکی از حامیان و دوستان از Jyotiraditya Scindia که پناهنده از کنگره است.

چگونه مسلمانان شنیده خواهد شد

هند اسلامی مرکز فرهنگی در لدهی جاده در دهلی نو به یک موضوع داغ بحث — باید مسلمانان در هند به دنبال یک 24X7 اخبار کانال برای ارتباط نقطه نظر خود را و یا باید آنها را تقویت عامل های رسانه های اجتماعی.

خوب پاشنه بلند اعضای روشنفکران مسلمان که در قالب بخشی از IICC نگران هستند و در این راه برخی از خصوصی تلویزیون اخبار کانال ها را منفی پیش بینی شده جامعه است.

در حالی که برخی از نجیب روح می خواهید به جمع آوری پول برای یک کشور “مستقل” مسلمان کانال های دیگران مدافع احتیاط اشاره است که مانند یک دوره ممکن است به اثبات ضد تولیدی. آنها احساس می کنند که با توجه به رسانه های اجتماعی را نفوذ عمیق, تقویت سیستم عامل رسانه های اجتماعی خواهد بود عملگرایانه تر و ارزان تر و شدنی گزینه است. بحث در.

طارق جدید اهداف

کنگره خودی می گویند تلاش ها به induct Tariq Anwar به عنوان AICC دبیر به منظور بلانت تاثیر دو مسلمان چهره حزب — احمد پاتل و غلام نبی آزاد.

اما طارق که تا به حال مطرح پرچم شورش علیه سونیا در زمینه خارجی او ریشه است و قادر به اثبات فطرت. او به عنوان کنگره نامزد برای یک MLC صندلی در بیهار اما در آخرین لحظه آن را کشف شد که طارق شد رای دهندگان در دهلی نو.

ناظران احساس طارق نیاز به انجام خیلی بیشتر به منظور به چالش پاتل و آزاد.

Chouhan بسیاری از معضلات

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan است که قادر به گسترش خود به شورای وزیران. دولت است که بدون فرماندار به عنوان وقت Lalji Tandon کبدی در لکنو.

این Madhya Pradesh مجمع ندارد به عنوان سخنران انتخابات از بلندگو گرفته است نه محل پس از استعفای N. P. Prajapati. پست رهبر مخالفان نیز خالی به کنگره است و در عین حال به ارسال نام خود را نامزد.

دلیل تاخیر در Mr Chouhan گسترش خود را در شورای وزیران گفته می شود سیاسی است.

آقای Chouhan گزارش خود سابق کابینه و همکاران در دولت اما PM, Narendra Modi, اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه و BJP ملی رئیس جمهور J. P. Nadda می خواهید به وزنها به تصویر طبقه معادلات و استعداد. بن بست همچنان ادامه دارد.

کنگره هوا قطره به وب

کنگره pointman برای نظرسنجی محدود بیهار shaktisinh می Gohil در خود قرنطینه در گاندینگر بعد از ارشد کنگره رهبر و Rajya سبها نامزد Bharatsinh Solanki آزمایش Covid-19 مثبت است.

یک بحران دم در دهلی نو و پتنا زیر Hindustan عوام مورچا رهبر Jitan Ram Manjhi بالا بردن پرچم شورش علیه Tejaswi Yadav. آقای Manjhi ملاقات سونیا گاندی در تلاش برای ایجاد اجماع برای منزوی کردن RJD.

آقای Gohil لازم بود برای مشاوره به عنوان آقای Manjhi شکایت در مورد عدم هماهنگی در ضد Nitish کومار-بی جی پی ، آقای Gohil مرتب برای تماس تصویری که در آن احمد Patel, K. C. N و غیر RJD متحدان شرکت کردند. آقای Gohil درخواست شده است راهول گاندی شروع به برگزاری جلسات وب به آدرس جمعیت در بیهار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de