تصاویر ماهواره ای نشان می دهد تجمع در هند-چین مرز

پکن: تصاویر ماهواره ای از اختلاف هند و چین مرز بالا در کوه های قراقروم نشان می دهد که هر دو کشور با تشدید فعالیت های ساخت و ساز را در کنار خود. تنش افزایش یافت پس از یک برخورد مرگبار در منطقه چپ 20 سربازان هندی کشته شدند.

تصاویر منتشر شده در این هفته توسط Maxar کلرادو بر اساس تصاویر ماهواره ای شرکت جدید نشان می دهد فعالیت های ساخت و ساز در طول Galwan ولی حتی به عنوان فرماندهان نظامی دو کشور گفت: آنها توافق کردند برای خلاص از این بن بست.

این تصاویر به نظر می رسد نشان می دهد که هند تا به حال ساخته شده است یک دیوار در کنار آن و گسترش یک پایگاه در پایان یک راه طولانی متصل به پایگاه های نظامی راه از مرز مورد مناقشه ،

چین گفته است که هند تغییر وضعیت موجود در ماه اوت گذشته زمانی که آن را تقسیم ایالت جامو و کشمیر را به دو سرزمین های اتحادیه _ خاک جامو و کشمیر و سرزمین لاداخ که بخشی از آن در حال رقابت با چین است.

نقشه جدید منتشر شده توسط هند پس از این تصمیم در ماه اوت گذشته به خود جلب کرد انتقاد از پکن زیرا آنها نشان داد عکاسی چانه یک منطقه اشغال شده توسط پاکستان و پس از آن واگذار به چین به عنوان بخشی از لاداخ.

هند گفت: مقامات این بن بست است که به اوج خود رسید در این ماه برخورد مرگبار در Galwan ولی بخشی از یک کنترل از راه دور کشش از 3,380-kmLine از کنترل واقعی (LAC) تاسیس شده پس از جنگ سال 1962 آغاز شد و در اوایل ماه مه زمانی که بزرگ نیروها از سربازان وارد درون هندی-کنترل خاک در سه مکان در لاداخ نصب چادر.

پس از چند درگیری در مارس هندی و چینی فرماندهان ملاقات ژوئن 6 برای هش کردن یک توافق است که به کاهش تنش است.

دو طرف توافق کردند برای ساخت مشاهده پست ها در دو طرف دهان Galwan رودخانه چین سفیر هند, Sun Weidong گفت PTI آژانس خبری روز سه شنبه.

هند وزارت امور خارجی سخنگوی Anurag Srivastava گفت که در ژوئن 6 جلسه “دو طرف توافق کردند که به احترام و رعایت لاک زدن و انجام هر گونه فعالیت برای تغییر وضع موجود” اما آدرس نیست که آیا آنها تا به حال توافق برای مشاهده پست.

حدود نیمه شب در ژوئن 15, سربازان حمله کردند و با سنگ و باشگاه و مشت خود را در Galwan دره مرگبارترین خشونت ها میان دو کشور در 45 سال است.

دنباله ای از Maxar تصاویر رودخانه خم که در آن درگیری رخ داده در هفته قبل و پس از برخورد نشان داد که ساخت و ساز گسترش یافته بود تا Galwan دره به سمت خط کنترل واقعی از پایگاه Maxar معاون رئیس جمهور استیو وود گفت.

وود گفت که پس از مارس 22, تصاویر ماهواره ای نشان داد “کاروان پس از کاروان کامیون های سنگین سنج, بولدوزر و نظامی برخی از تجهیزات زرهی” نورد پایین Galwan دره به سمت مرز مورد مناقشه.

قبل و بعد از برخورد چین در حال حرکت بود ساخت و ساز تجهیزات سربازان و تجهیزات نظامی به سمت لاک گفت: Chris Biggers تحلیلگر ارشد در geospatial هوش شرکت HawkEye 360.

“چینی ها بودند بدیهی است که هل دادن به سمت تقاطع و آنچه که آنها درک خود را ادعا می کنند خط. آنها در حال حاضر ساخته شده است یک پست و یک مسیر تقویت ادعای خود را در نتیجه تغییر وضع موجود در منطقه” او گفت:.

در آن محل اتصال Galwan رودخانه نوبت غرب نسبت به مهم تامین مسیر برای یک کلید هندی فرودگاه. Biggers گفت که تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که هند ساخته شده است یک دیوار سنگی وجود دارد مواجه چینی, ارسال, با, لایه, مجموعه ای از موانع بخور در استتار توری و برزنت است که “همچنین می تواند تابع به عنوان مبارزه موقعیت.”

“ما همچنین بسیار کمی از فعالیت در جاده با کامیون در حال حرکت در هر دو جهت و همچنین نیروهای راهپیمایی در شکل گیری طول آهنگ جدید” Biggers گفت.