Thoothukudi وادار سازد مرگ: Rajinikanth تماس Jayaraj بیوه برای تسلیت

جنوب سوپراستار Rajinikanth روز یکشنبه ابراز درد و غم و اندوه در مرگ غم انگیز دو معامله گران از ستهنکولم در Thoothukudi منطقه پس از پدر-پسر اواز گفته می شود کوبید در بازداشت پلیس.

Rajinikanth صحبت P Jayaraj بیوه و منتقل تسلیت صمیمانه خود را به خانواده این بازیگر مدیریت روابط عمومی گفت: در یک توییت در روز یکشنبه. این لنت گرم لمس شخصی به این بازیگر در پاسخ به قبر و تراژدی است که آمار سرفصل های ملی در ارتفاع Covid-19 بحران همه گیر.

Jayaraj و پسرش Bennix بازداشت به اتهام نقض مستند هنجارها در ساعت کسب و کار خود را از تلفن همراه, فروشگاه, درگذشت, در بیمارستانی در کویلپتی در ژوئن 23, با بستگان خود ادعا که آنها از لحاظ جسمی حمله در ستهنکولم ایستگاه پلیس توسط پرسنل پلیس.

این حادثه تا به حال باعث سیاسی و جامعه مدنی اضطراب عمومی که منجر به تعلیق چهار پلیس از جمله دو sub-بازرسان. خواسته شده است به صورت دقیق عمل در برابر گمراهان پلیس.

در ضمن BJP تامیل نادو واحد جمهور L Murugan ابراز امیدواری کرد که عدالت انجام می شود در این حین بازداشت مورد مرگ. اواز یا موسیقی دو نفری بودند که به فروش می رسد نان آور خانواده است. آقای Murugan گفت: “…این ستهنکولم حادثه لکه ننگی در تامیل نادو پلیس” اضافه کرد که اقدام علیه مجرمان بود و نیاز به ساعت. بی جی پی خواهد بود مایل به کمک به این خانواده در هر راه برای به دست آوردن عدالت ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de