ترانس زنان از رنگ فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت دولت برای تغییر قانون تبعیض آمیز


Tanya Asapansa-Johnson Walker and Cecilia Gentili

تانیا Asapansa-Johnson واکر و سیسیلیا Gentili,
تصویر: کمپین حقوق بشر

دو تغییر جنسیت یکی از آنها سیاه ارتش جانباز و سرطان ریه بازمانده های فرهنگی در برابر تهمت به چالش کشیدن دولت اخیر تغییر حکومت که نوار دور ضد تبعیض در حمایت قانون مراقبت مقرون به صرفه.

تبلیغات

طرح دعوی در دادگاه از طرف تانیا Asapansa-Johnson واکر و سیسیلیا Gentili, یک Latinx و مراقبت های بهداشتی مدافع حقوق بشر کمپین در روز جمعه.

تبلیغات

از HRC:

شاکیان’ جمعی تجارب ارائه یک نگاه اجمالی به این واقعیت است که بسیاری از تجاوز افراد به خصوص زنان تغییر جنسیت از رنگ چهره هنگامی که به دنبال مراقبت های بهداشتی. برای سال, تانیا Asapansa-Johnson واکر و سیسیلیا Gentili, شده اند به طور معمول ملاقات با تمسخر و آزار کلامی اعمال تبعیض مانند misgendering و deadnaming و خشن دست زدن فیزیکی در هنگام ساخت قرار ملاقات برای مراقبت های معمول دوران بهبودی از عمل جراحی و یا در حالی که همراه با سایر فراجنسیتی بیماران لازم برای درمان فقط به خاطر اینکه آنها فراجنسیتی.

هر دو با زندگی جدی و مزمن ریه شرایط آنها تاخیر و یا جلوگیری از درمان برای این و دیگر شرایط به دلیل ترس از مواجهه با تبعیض است. هر دو زنده با تروما و غم و اندوه از دست داشتن دوستان و انتخاب خانواده ای که تسلیم به شرایط آن است که قابل درمان هستند اما با این وجود تصمیم به چشم پوشی مراقبت های پزشکی به دلیل ترس از آزار و اذیت و تبعیض است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

در هر مراجعه به پزشک و این که آیا برای سرطان ریه و یا مسائل دیگر من برای دفاع از هویت جنسیتی به افراد مسئول مراقبت از من گفت: واکر. “ما در اینجا به مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس دولت است که ما ماده و دیگر نمی خواهد قبول بدرفتاری توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی که باید موظف به درمان هر کس به همان اندازه است.”

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) تا به نقض قانون فدرال توسط حذف زبان از ACA مقررات روشن است که که تبعیض بر اساس هویت جنسیتی یک شکل از تبعیض جنسی. کت و شلوار به دنبال یک منظور که اعلام عمل به عنوان غیر قانونی و جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن HHS از اجرای مقررات.

تبلیغات

یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معکوس دولت اوباما-دوران راهنمایی در مورد جنسیت بر اساس تبعیض در مراقبت های بهداشتیدیوان عالی کشور حکم داد که LGBTQ کارکنان واجد شرایط برای حفاظت از تبعیض بر اساس جنسیت تحت 1964 حقوق مدنی عمل می کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de