آمریکا بزرگترین و در عین حال تک روز افزایش coronavirus موارد

تگزاس: ایالات متحده ثبت 45,242 موارد جدید COVID-19 روز جمعه بزرگترین واحد در روز افزایش همه گیر با توجه به رویترز شمارش آوردن تعداد کل آمریکایی که آزمایش مثبت به حداقل 2.48 میلیون.

رکورد جدید برای مثبت COVID-19 آزمون می آید که چندین ایالت در مرکز یک موج جدید در عفونت گام به عقب در زمان از تلاش برای کاهش محدودیت در کسب و کار. COVID-19 است که بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

فرماندار گرگ ابوت دستور میله در سراسر تگزاس به اواسط روز و مورد نیاز رستوران ها برای محدود کردن داخلی صندلی ظرفیت به 50 درصد فلوریدا در حالی که مقامات وزارت امور خارجه گفت: بارها به بلافاصله متوقف خدمت به الکل در محل خود.

راهب بزرگ اعلام کرد تگزاس نوار صاحبان که به گفته فرماندار جمهوری خواه در دور دوم خود را به آنها داده بود کمی توجه کنید. مارک مارتینز صاحب یک Lubbock باغ آبجو آموخته است که تنها زمانی که دوستان پیامک او این خبر در حدود ساعت 8 صبح

“من صرف هزاران دلار در موجودی آماده برای این آخر هفته. من می توانستم واقعا استفاده می شود که (پول) برای اجاره است که به دلیل در هفته آینده گفت:” مارتینز 44.

“ما فقط رسیدن به جایی که ما می تواند پرداخت صورتحساب” گفت: Tish کلر صاحب Triple J Chophouse و دم شرکت. در مرکز شهر Lubbock. “ما را به پایین به 50 درصد ظرفیت بدان معنی است که ما نمی خواهد به اندازه کافی کسب و کار به پرداخت کارکنان اجازه دهید به تنهایی صورتحساب.”

کلر گفت: او نمی دانم چه مدت او می تواند باز بماند و مخوف در تلاش برای صرفه جویی در کسب و کار خود را از خراب کردن دو بار در یک سال.
موارد افزایش در فلوریدا

فلوریدا صادر قوانین جدید آن پس از ضبط شگفت انگیز 8,942 موارد جدید COVID-19 گرفتی دولت یک روز رکورد 5,511 رسیده در ژوئن 24.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom روز جمعه گفت که Imperial County جنوب شرقی لس آنجلس تبدیل شده است به طوری غرق ویروس است که او آن را توصیه مسئله سخت جدید اقامت در خانه سفارش دهید.

Imperial County مقامات بهداشت بعد توییتی که در آن اقامت-در-خانه جهت اعمال در ماه مارس در محل باقی مانده است. این شهرستان با هیئت ناظران برنامه ریزی یک جلسه برای شب جمعه به اقدام دیگری در نظر بگیرید.

Newsom است متوقف شده اجازه می دهد شهرستانهای بیشتر به بازگشایی اقتصاد در پاسخ به افزایش COVID-19 بستری شدن در بیمارستان.

در آلاسکا Anchorage شهردار اتان Berkowitz صادر اورژانس را نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی فضاهای داخلی پس از دولت شناسایی 836 موارد به عنوان جمعه 387 از آنها در شهر خود.

تگزاس بوده و در خط مقدم متحده پوست کندن و دور از محدودیت های طراحی شده برای کنترل این بیماری همه گیر اجازه می دهد میله به بازگشایی است.

این پس شاهد برخی از بزرگترین خوشه در موارد جدید گزارش 5,996 در روز پنج شنبه. دولت نیز دیده می شود تعداد بی سابقه ای از بستری شدن در بیمارستان در دو هفته گذشته.

تقریبا 125,000 آمریکایی درگذشت COVID-19 بالاترین شناخته شده مرگ و میر از این بیماری بسیار عفونی در جهان است.

با وجود گریم اخبار از تگزاس فلوریدا و در جای دیگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز جمعه گفت ایالات متحده از بازگشت از بحران است که متوقف بخش های بزرگی از اقتصاد و چپ میلیون ها نفر بیکار.

“ما باید یک کار کوچک انجام دهید و ما آن را انجام می شود. ما با داشتن برخی بسیار خوب شماره های آینده از نظر باز گشت باز گشت از ملت ما و من فکر می کنم آن را بسیار به سرعت و آن را می شود بسیار خوب,” او گفت: در یک رویداد در کاخ سفید است.معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که در تگزاس و فلوریدا “ما در حال دیدن بیشتر و بیشتر در افراد جوان زیر سن 35 که تست مثبت است. در بسیاری از موارد آنها بدون علائم است.”

همچنین گزارش ثبت افزایش می یابد و در موارد این هفته بود, آلاباما, Arizona, California, گرجستان, آیداهو, می سی سی پی, Missouri, نوادا, Oklahoma, کارولینای جنوبی, تنسی و وایومینگ.