30 روز از یاد موزیک ویدیو سیاهی با VSB, روز 29: Erykah Badu, ‘طرف دیگر از بازی’


Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 29: Erykah Badu, Other Side of The Game

تصویر: Erykah Badu “طرف دیگر از بازی”

من تا به حال برای بررسی زمانی که این آهنگ و ویدئو بیرون آمد چرا که من آن را مرتبط به شدت با دانشگاه است. جز این بود که یک واحد از Baduizmمنتشر شد در فوریه 1997 زمانی که من در دبیرستان. این ویدئو را برای “طرف دیگر از بازی” بیرون آمد و در تابستان 1997 قبل از من حتی به کالج پس از آن کنجکاو است که چرا من آن را مرتبط با آن دوران از زندگی من است. هر چند در حال حاضر که من در مورد آن فکر می کنم من در قبل از سال اول برنامه تابستان در Morehouse College علوم ریاضی و رشتههای فنی و مهندسی بنابراین شاید به همین دلیل است. Anyhoo آن را نیز به نظر می رسد مانند یک کل عمر از هم جدا (حداقل در ذهن من) از این ویدئو را برای “بر و بر” که منتشر شد در پایان سال 1996. این خنده دار چگونه زمان پرواز زمانی که شما با داشتن سرگرم کننده است.

تبلیغات

Erykah Badu “طرف دیگر از بازی” (1997)

این تصویری است نمادین برای چند دلیل. می آید بر روی پاشنه از او تصویری برای شگفت انگیز تک “بعد عمر” که ویژه Erykah در مراحل مختلف فیزیکی زندگی سفر (در سال 1968 به عنوان بخشی از جنبش قدرت سیاه, دوستیابی, Pete Rock تنها برای تبدیل شدن به شیفته با روش مردی که او با…در مانند 3037…احتمالا بعدی او در طول عمر). این ویدئو به پایان می رسد با و آندره 3000 پیدا کردن یکی دیگر اما نیاز به صبر کنید تا بعد از عمر. من به یاد داشته باشید این آهنگ که بسیار محبوب است. به جای دوری می گزیدند پیشرفت بود و خواستگاران دانشجویان در همه جا فقط می گویند: “ببینید شما بعد عمر است.” آن را برای تلفن های موبایل بهتر از “دریافت در با که مزخرف.”

تبلیغات

در آن زمان آندره و Erykah شد دوستیابی بنابراین “بعد عمر” بود یک اشاره ای به رابطه خود را. خوب “طرف دیگر از بازی” وارد آن را به تمام راه را تا. در این ویدئو یک شاتحرکت تصویری که در آن 3000 و Erykah هستند و با هم زندگی می کنند و 3000 یاد نوع غیرمتعارف جنایی چرا که او فقط به نظر نمی آید مانند نابکار نوع اما در اینجا او در cahoots با 12 (یک اصطلاح عمومی برای پلیس—به خصوص در آتلانتا که در آن مدت که حتی محبوب وقتی که من بچه بودم; “fuck 12” بود و هنوز هم محبوب است خودداری کنند—یک مرجع برای تلویزیون نشان می دهد Adam-12) و همچنین احتمالا slanging سنگ ؟ بحث در مورد یک تغییر پارادایم.

در حال حاضر اگر شما به کالج رفت و در ’90s شما می دانستید که گربه تاب کتانی صندل و جویدن چوب می تواند به شما آنچه شما نیاز دارید اما من به یاد داشته باشید دیدن که در ویدئوها قبل از (یا واقعا). سپس دوباره Erykah و آندره نشاند خیلی بهتر از هر کس دیگری در این نقطه بیش از حد. آن را به مقدار مناسب, رنگارنگ, اما آنها تا به حال دو کوره. من فقط گفت: من مشغول به کار در یک مرکز تماس در آتلانتا با اکثریت قریب به اتفاق مردمی که واقعا نیاز به کار در یک محل با یک سهل انگاری ، که ain’t دو فر زندگی است که من دارم میگویم.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به هر حال من به یاد داشته باشید این فیلم که “اهداف” قبل از آن بود یک چیزی اما مهمتر از همه این ممکن است کودک برای اولین بار فاش موزیک ویدیو همیشه. من در این بررسی ، در یک نقطه در این ویدئو Vacatures می شود بر روی زانو های خود را و گوش به معده او و شنیدن ضربان قلب و همه ما مانند “awwwwwww.” Beyoncé بود که چند سال پیش در مرحله, در, من فکر می کنم در MTV Awards اما Erykah انجام شده است که برودی. که به تنهایی باعث می شود آن را یاد چون عشق سیاه و سفید بر روی صفحه نمایش در بسیاری از راه. یک زندگی واقعی روابط عاشقانه بین دو فوق العاده محبوب انسان است که ما نیز دوست به عنوان یک زن و شوهر استفاده می شود برای گفتن یک داستان که در آن اعلام نوزاد خود را. Awww.

بله. یاد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de