هستند ‘مینه سوتا شیطان رانندگان ساخت جاده ها کمتر امن است ؟

آن را طولانی نیست قبل که در ایالت مینه سوتا تا به حال برخی از امن ترین جاده ها در کشور بر اساس آن پایین مرگ و میر به ازای هر میلیون وسیله نقلیه مایل سفر. اما نه دیگر.

در سه ماه پس از COVID-19 محدودیت منجر به کاهش چشمگیر در سفر تعداد تصادفات منجر به صدمات جدی و مرگ را به شدت افزایش یافت. گزارش های اولیه نشان می دهد سرعت کمک کرده تا 36 مرگ و میر در این سال در مقایسه با 27 در این زمان در سال گذشته با توجه به Minnesota Department of Public Safety (DPS).

استناد بیش از حد به سرعت رانندگان گرفتار رفتن از 100 مایل در ساعت و یا سریع تر — شد تا 149 درصد در آوریل و مه و اجرای قانون گزارش شده را افزایش می دهد در رانندگان در حال اجرا چراغ قرمز و توقف علائم. اخیر دو هفته پریشان رانندگی کمپین منجر به بلیط برای 1,034 رانندگان با توجه به DPS.

“ما به برخی از ‘مینه سوتا شیطان’ با خط و فضا برای استفاده و سوء استفاده” گفت: Mike هانسون از DPS’ دفتر ایمنی ترافیک. “مینه سوتا بود و دوم امن ترین جاده های کشور در سال گذشته یا دو. متاسفم که دیگر مورد بر اساس آنچه اتفاق افتاده در طول سه ماه گذشته.”

حتی قبل از COVID مینه سوتا به حال سرعت مشکل است. یک گزارش جدید از CoPilot ماشین-خرید برنامه نگاه اطلاعات از سال 2014 تا 2018 به رتبه ایالات و استان ها با بیشترین ترافیک مرگ و میر مربوط به سرعت.

با حدود 26 درصد از ترافیک مرگ و میر مربوط به سرعت بیش از پنج سال دوره مینه سوتا در آمد در شماره 35 در رتبه بندی از کشورهای با بیشترین سرعت مربوط به مرگ و میر به عنوان یک سهم از تمام خودرو مرگ و میر. نیوهمپشایر بيشترين درصد و سرعت مربوط به مرگ و میر و فلوریدا کمترين توجه به مطالعه استفاده می شود که داده ها از ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت اداره آمار ایالات متحده و موسسه بیمه برای ایمنی بزرگراه.

در مینه سوتا, Anoka County صدر لیست با نزدیک به 35 درصد از تمام ترافیک مرگ و میر در مترو شمال شهرستان بودن سرعت مربوط با توجه به گزارش. درست پشت بود داکوتای شهرستان در 33 ٪ و پس از Hennepin در 32 درصد کارور در 31 درصد رمزی در 30% و استرنز در 27 درصد است.

هانسون میگوید اعداد مانند آن نقطه به نیاز به سرکوب سرعت. به عنوان بخشی از خود را “رانندگی هوشمند” کمپین برای تشویق رانندگان به انتخاب خوب در پشت چرخ از آوارگان در حال اجرا است چهار هفته سرعت اجرای کمپین از طریق جولای 19. آژانس در حال گذراندن $526,000 در بودجه فدرال برای پوشش هزینه های اضافه کاری برای افسران.

پرسید: اگر سوتا رانندگی خوب انجام کاهش یافته است هانسون با صراحت جواب داد: “بله.”

“مردم در حال هل دادن پاکت و گرفتن آزادی” او گفت:. “آن را کامل ضرب وشتم در خارج وجود دارد, اما آن را قطعا بدتر از گذشته است.”

جدید راش خط BRT نشانه

دوچرخه سواران در بروس Vento منطقه ای دنباله ممکن است کشف نشانه های جدید از گفتن آنها اموال تعیین شده برای راش خط اتوبوس حمل و نقل سریع خط که در حال حاضر در مراحل برنامه ریزی.

اما جای نگرانی نیست دنباله نیست قربانی شدن برای حمل و نقل خط که اجرا بین اتحادیه انبار در سنت پل و مرکز شهر خرس سفید دریاچه شروع در 2026. دنباله خواهد بود بازسازی شده در شهرستان رمزی را از راه حق بین بازی های آنلاین خیابان و Buerkle جاده ها است.

این نشانه ها به معنای آگاهی بیشتر در مورد این پروژه و مستقیم دنباله کاربران به rushline.org جایی که آنها می توانید به اشتراک گذاری بازخورد. علائم همچنین شامل به روز رسانی اطلاعات برای گزارش دنباله مسائل نگهداری.

 

به دنبال اخبار در مورد ترافیک و رفت و آمد در رانندگی در startribune.com. کردم ترافیک و یا حمل و نقل سوال و یا ایده ؟ E-mail [email protected] صدای جیر جیر @stribdrive و یا تماس با تیم هارلو در 612-673-7768.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de