در کانون مینیاپولیس شورش یک حساب در جریان است

یک مشروب فروشی یکی از اولین ساختمان های لمس خشم از جمعیت بود که به تماشای یک افسر پلیس مطبوعات زانو خود را به جورج فلوید گردن تا زمانی که او درگذشت.

غارتگران آمار میننهها دریاچه Wine & Spirits دو بار شب اول اعتراضات به عنوان استیو Krause, صاحب, فیلم دوربین مدار بسته از خانه خود را در سراسر شهر.

دو شب بعد از فروشگاه سوزانده است. شعله های آتش پرت قرمز متحرک بر روی توده ای از لت و پار فلز در چه استفاده می شود به زیرزمین.

Krause برنامه ای برای بازسازی آنچه که در حال حاضر نسل سوم, کسب و کار, اما “وجود دارد بزرگتر مسائل در جامعه گفت: از پیاده رو در E. دریاچه خیابان محل هنوز زنگ با پژواک از فلوید مرگ و عمومی را خشمگین پاسخ. او اشاره در سوراخ در زمین بود که خود را در فروشگاه.

“اگر این است که یک قربانی برای به انجام رساندن یک خوب بیشتر پس از آن ،” Krause گفت.

در کانون شورش است که اتفاق افتاده است یک ماه پیش یک حساب در جریان است. ده ها تن از ساختمان های سوخته در یک چهارم مایل از گوشه ای از دریاچه و سندی و مردم وجود دارد با اینکه فوران بی قانونی در خدمت یک هدف.

شروع سفر طولانی به بازسازی آنها veering از غم و اندوه به امید و آشتی چگونه تخریب کسب و کار خود آورده و توجه جهان را به جورج فلوید مرگ و علت نژادی و بی عدالتی است.

خرابه آغاز شده است که در سومین پلیس حوزه گسترش تا آنجا که جنوب مینیاپولیس و سنت جنوب پل باعث برآورد 500 میلیون دلار خسارت است.

صدها نفر از کسب و کار و اموال صاحبان بسیاری از آنها مهاجران باقی می ماند عصبانی شهرستان و دولت هم از آنها محافظت نمی کند. یک تولید کننده که گیاه سوخته در نزدیکی سوم حوزه ایستگاه گفت: برای بازسازی در مینیاپولیس.

که پلیس؟’

بائو هوانگ صاحب هاپ ونگ در نزدیکی گوشه ای از دریاچه و شیکاگو خواب در چینی رستوران بیرونبر با یک تفنگ از طریق چهار شب از شورش, اما او نمی تواند جلوگیری از آتش سوزی درب بعدی از آسیب رساندن به آن. “از کجا است ؟ در شهرستان ؟ هر سال من پرداخت مالیات است. جایی که پلیس؟” هوانگ گفت.

از جنوب مینیاپولیس, تظاهرات در سراسر جهان است. پشتیبانی به صورت سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در میان سفید آمریکایی به رشد اکثریت یک شبه سنجی نشان می دهد. فراگیر اصلاحات است که در دستور کار سراسر کشور. حتی NFL عذرخواهی کرد, به طور غیر مستقیم به khezri.

‘تمام جهان است که به دنبال’

در مه 28 — شب سوم حوزه پلیس و مشروب فروشی و بسیاری دیگر از ساختمان های سوخته — Ruhel اسلام مواد غذایی پخته شده برای معترضان و ارائه آب بطری شده در مقابل رستوران گاندی محال پایین بلوک و در اطراف گوشه ای از ایستگاه پلیس.

پزشکان راه اندازی یک نقطه به درمان معترضان مجروح در یک جامعه فضای مجاور به رستوران.

بعد از آن شب کسی را به آتش کشیدند که مصرف گاندی محال است. صبح روز بعد, اسلام, پاسخ ویروسی رفت: “اجازه دهید من ساختمان را سوزاند,” او گفت:. “عدالت نیاز به خدمت گرفته شود.”

اسلام یک دانشجوی تظاهرکننده در بنگلادش در سال 1990 هنگامی که یک توده قیام سرنگون نظامی حاکم است. کسانی که اعتراضات همیشه صلح آمیز است. ده ها تن کشته و دانش آموزان و دیگر تظاهرکنندگان با پلیس درگیر شدند بارها و بارها قبل از رئیس جمهور استعفا داد.

در آن زمان اسلام در زمان پس از حرکت به مینیاپولیس به یاد “آنچه اتفاق افتاده با ما سیاه, برادران و خواهران,” او گفت:. مراقب باشید به تاکید است که او نه چشم پوشی از خشونت اسلام گفت: “ما ساختمان را به آتش کشیدند. چرا ما باید سرزنش معترضان برای این کار ؟ ما باید سرزنش ما decisionmakers برای این. آن بوده است که صدها سال است. این همه سال هیچ کس گوش.”

او همواره از خود خانه در ضلع جنوب شرقی شهر در وانت به محل رستوران ترین روز جاری در مرکز جامعه و درخت گیلاس فقط پایین خیابان. او در تلاش است برای پیدا کردن یک آشپزخانه بنابراین او می تواند رزومه پخت و پز مواد غذایی برای takeout شاید یک نقطه در خیابان فرانکلین.

کسی که اسلام نمی دانند که قرار دادن یک علامت بر روی حصار در اطراف قلوه سنگ از رستوران خود را که می گوید: “با تشکر ویژه از گاندی محال است.” او قصد دارد به بازسازی در همان بلوک هر چند او تخمین می زند آن را به سه یا چهار سال.

“مینه سوتا صفر برای تغییر, برای, انقلاب برای جنبش” اسلام گفت. “تمام جهان است که به دنبال در مینیاپولیس. ما باید به عنوان مثال منجر شود.”

‘یک فرصت برای از بین بردن’

در سراسر خیابان از گاندی محل حمام در ویلسون قانون گروه ساختمان شد “port-a-اسان” شورش گفت: David Wilson که صاحب ساختمان.

کسی شکست درب شیشه ای از میننهها خیابان و اسپری-رنگ کلمه “Vc” بر روی دیوار به رنگ آبی با فلش پایین سالن. در نهایت کسی پاره کردن, توالت, جاری شدن سیل ،

Wilson راه می رفت از طریق پس از شورش برای بررسی قطع کننده مدار و دیدار با insurance adjusters کسی که با او پیش بینی یک مبارزه است. فرش پراکنده بود و با شیشه های شکسته. کسی تا به حال سعی کردم به پاک کردن کامپیوتر سرور از زیرزمین.

به عنوان یک وکیل مهاجرت, Wilson جنگ دولت آمریکا در دادگاه و گفت: او می داند که چگونه “حقوق می توانید اسلاید کردن جدول به سرعت.”

اما او به تماشای تظاهرات چرخش خارج از کنترل و دیدم شعله های آتش خزیدن در امتداد یک خط قدرت بین خود و ساختمان liquor store قبل از آن ذوب شده و سقوط کرد. برای او تمایز بین اعتراض و شورش روشن است.

“نشان دادن تعهد خود را به تغییر و خواستار آن از رهبری مهم است و متمم اول قانون اساسی مقدس است” ویلسون گفت:. “لحظه ای هر چند که مردم فقط با استفاده از آن به عنوان یک فرصت برای از بین بردن هیچ وجدان بدون توجه به آنچه که آنها انجام می دهند ؟ هیچ. بدون متمم اول قانون اساسی محافظت نمی کند که.”

‘ما بازسازی خواهد شد’

هنگامی که مردم سر به اداره پست و سوار پستی ون در اطراف درب بعدی کلی درامر و دخترش تماشا از یک پنجره.

“سپس ما تو را دیدم قوطی های گاز و پس از آنها شکست همه آنها سوار وانت خود را در آنجا آغاز شده و آنها را در آتش” گفت: درامر, رئیس جمهور آمریکا, هندی, غیر انتفاعی Migizi. “این فقط ترسناک و ترسناک.”

او سمت چپ حدود 2 صبح و بازگشت در سپیده دم برای پیدا کردن سقف Migizi در آتش است. او آموخته است که هفته گذشته در ساختمان است که در مجموع از دست دادن پوشش بیمه نیست به اندازه کافی برای بازسازی ساختار و جایگزین تخریب تجهیزات. حرکت بعدی نامشخص است.

“ما بازسازی خواهد شد اما ما فقط نمی دانم از کجا و یا آنچه که به نظر می رسد در عین حال گفت:” درامر, که گفت که او “فلج” برای اولین بار دو هفته پس از شورش.

او فکر نمی کند که او ساختمان هدف قرار داده بود اما تصادفی قربانی هرج و مرج که در گرفت که اجرای قانون خالی منطقه ای که پنج شنبه شب. و او گفت: او را درک خشم در خیابان.

“هنگامی که شما هزاران نفر از مردم احساس که همان خشم من کسی را سرزنش نمی کند برای چه اتفاق افتاده است” درامر گفت. “من فکر می کنم که گاهی اوقات آن را طول می کشد تخریب به منظور بازسازی است. من واقعا بر این باورند که.”

ده ها تن از GoFundMe سایت های راه اندازی شده اند برای کسب و کارهای آسیب دیده در شورش و صدها هزار دلار را ریخت و در مغازه ها و رستوران ها در نزدیکی سوم حوزه ایستگاه.

“من اینجا هستم برای تغییر’

لامبرتو Vergara بومی مکزیک که در بروکلین نقل مکان کرد و به شهرهای دوقلو 18 سال پیش صاحب LV سلمانی در سراسر خیابان را از گاندی محال است.

کسب و کار خود را نمی سوزاند اما تظاهر شکست یکی از ویندوز و اسلام گفت: یکی از کارکنان خود را کشیده شعله ور پرتابه از آرایشگاه قبل از هر چیز گرفتار در آتش است.

هفته پس از شورش محل محروم شد و Vergara نشان داد دو مرد با پلانشت یک اتاق در پشت.

“همه از این بود قطعا لازم برای ایجاد تغییر,” او گفت: “دیدن کل جامعه گرد هم می آیند پس از آن دیدن همه دوست دارم از مردم” بوده است و دلگرم کننده. او قصد دارد به بازگشایی و در نهایت می خواهد به باز کردن یک مغازه دوم احتمالا در شمال شرق مینیاپولیس.

“من ایستاده با جامعه” Vergara گفت. “اگر شما نمی لرزش لانه زنبور, همه چیز همان خواهد ماند. من اینجا هستم برای تغییر.”

Krause به تماشای غارت در مغازه اش از خانه خود در جنوب مینیاپولیس از طریق دوربین های مدار بسته تا کسی به سرقت برده دوربین و DVR آن شب برای اولین بار.

“حتی پس از آن من نمی تواند پیش بینی آنچه را که رخ می دهد دو شب بعد” Krause گفت.

وکیل سابق که در زمان بیش از این مغازه مشروب فروشی از پدرش هنگامی که او مریض شدم در اواخر 1980s Krause در حال حاضر اجرا می شود کسب و کار خود را. او قصد دارد به بازسازی بزرگتر از قبل با چند واحد از مسکن مقرون به صرفه در بالای آن است.

او گفت: پوشش بیمه کافی خواهد بود. در حال حاضر او در حال انتظار برای یک تخریب مجوز از شهرستان. او نیاز به یک بررسی از اموال که در آتش سوخته و یاد او را به پرداخت مالیات بر املاک برای سال قبل از او می تواند مجوز برای پاک کردن قلوه سنگ.

هنگامی که او می شود سایت پاک و پر او را گیاه چمن سعی کنید به حرکت به مسکن مقرون به صرفه نظارتی چشم انداز و آمد تا با یک طرح ساختمان.

“من به دنبال انرژی برای بازسازی و تبدیل به یک تجربه بد برای جامعه ما و برای من شخصا به چیزی مثبت” Krause گفت. “من مجبور به قرار دادن سر خود را پایین و به کار می کنند.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *