تحریم کالاهای چینی است که در خور پاسخ Aatma Nirbhar هند: ساعت مودی

دهلی نو: هند داده است در خور پاسخ به کسانی که جرات به چشم قلمرو آن در Ladakh نخست وزیر نارندرا مودی گفت: روز یکشنبه با اشاره به برخورد با سربازان در Galwan دره در 15 ژوئن است که در آن 20 سرباز کشته شدند.

در این زمینه او همچنین صحبت از اقتصادی واکنش در برابر چین و ذکر مردم چگونه تصمیم به تحریم کالاهای چینی و چگونه از آن خواهد شد کمک به یک آتما Nirbhar بهارات (متکی هند).

“کسانی که چشم به خاک هند, در Ladakh دریافت کرده اند در خور پاسخ” مودی گفت: در ماهانه خود را Mann ki Baat آدرس رادیو. “اگر هند می داند که چگونه برای حفظ دوستی آن را نیز می تواند مقابله با کسی و دادن پاسخ مناسب. سربازان شجاع ما روشن ساخته است که آنها را اجازه نمی دهد هر کسی که برای لکه دار کردن افتخار مادر هند,” او اضافه شده است.

پرداخت ادای احترام به 20 Armymen کشته در خشونت آمیز ” با مردم به ارتش آزادی در اوایل این ماه آقای مودی همچنین گفت: هند سربازان شجاع نشان داده بود آنها اجازه نخواهد داد ملت غرور صدمه دیده است.

PM قوی کلمات ماهانه خود را پخش می آمد در میان یک بن بست بین هند و چین ارتش در شرق لاداخ با مخالفت کنگره به طور مداوم حمله به این مرکز بیش از این مسئله است.

او همچنین ساخته شده شدید فشار برای استفاده به صورت محلی ساخته شده محصولات و گفت که “آواز محلی” نیز یک راه برای تقویت کشور و به آن خدمت می کنند. آقای مودی گفت که هند هدف این است که برای تبدیل شدن به خود متکی. آن سنت این است که اعتماد و دوستی و روح آن است که اخوان. “ما را حفظ خواهد کرد در حال حرکت جلوتر مطیع این اصول,” او گفت:.

PM احساس متکی به هند خواهد بود واقعی ادای احترام به سربازان کشته: “ما باید تلاش در جهت افزایش توانایی های ما و ظرفیت در حراست از مرزها. یک متکی به هند خواهد بود ادای احترام به شهدای ما در حقیقی ترین, عمیق ترین حس است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de