COVID-19 نیروهای بسته شدن از مراقبت های بهداشتی مشارکتی در مینه سوتا

مینه سوتا گروه کسب و کار که به دست آورده ملی تمجید تلاش برای بهبود مراقبت های بهداشتی تعطیل به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19.

به بلومینگتون مبتنی بر مینه سوتا سلامت اقدام گروه در حال برنامه ریزی برای بستن در ماه سپتامبر پس از همه گیر قطع حمایت های مالی از شرکت های عضو گفت: ممی Segall گروه رئیس جمهور و رئیس اجرایی است.

در 1990s کارفرمایان در سراسر کشور به دنبال گروه پیشرو برنامه بیمه درمانی که در آن کارکنان خرید برای مراقبت مبتنی بر هزینه و کیفیت. بیشتر کار های اخیر ترویج مراقبت بهتر در درمانگاه ها و افزایش سلامت روانی مزایای.

“این واقعا تنها جایی که در آن کارفرمایان به عنوان خریداران بخشی از گفتگو و پیشرو تلاش های اطراف سلامت اصلاح و بهبود سلامت گفت:” جنیفر Lundblad رئیس جمهور و رئیس اجرایی در Stratis سلامت, یک سازمان غیر انتفاعی است که یک عضو از این گروه است.

“آنها بوده است و در حدود 30 سال انجام این کار” Lundblad اضافه شده است. “این واقعیت است که یک سازمان با چنین سابقه با چنین نامزدی از کارفرما جامعه … نمی توانید آن را از طریق بحران اقتصادی ناشی از کوروناویروس من فکر می کنم بسیار ناراحت کننده است.”

کارفرما حمایت از طرح های بهداشتی ارائه پوشش به حدود 150 میلیون آمریکایی پس از شرکت ها اغلب بحث در مورد چگونه آنها ممکن است با استفاده از اندازه خود را به درایو مراقبت های بهداشتی تغییرات. با مشخصات بالا به عنوان مثال در آمد 2018 با راه اندازی یک شرکت مراقبت های بهداشتی از جف بزوس, وارن بافت و جیمی Dimon — مشهور اجرائی از آمازون برکشایر هاتاوی و JPMorgan Chase & Co.

با متوسط هزینه های خانواده تحت پوشش در کارفرما قصد دارد در حال حاضر بیش از $20,000 برخی از شرکت ها در حال تلاش برای تغییر نقش واسطه ها مانند شرکت های بیمه به منظور صرفه جویی در هزینه و ارتقاء کیفیت. این ایده ای است که قدمت آن به مینه سوتا گروه کار در 1990s که وال استریت ژورنال شرح داده شده در آن زمان به عنوان “یکی از نوآورانه ترین مبارزات در این کشور جنگ در هزینه های مراقبت های بهداشتی.”

فقط در سال گذشته غیر انتفاعی بود صحبت کردن در مورد بازسازی این مفهوم برای مقابله با سوء مصرف مواد هزینه. اما در روز جمعه شرکت های عضو رای به تصویب خاموش شدن در سپتامبر. 30.

همه گیر اقتصادی تحول به معنای برخی از اعضا نمی تواند پرداخت غرامت Segall گفت. درآمد حاصل از سالانه گروه مراقبت های بهداشتی اجلاس در زمان ضربه این بهار او افزود: زمانی که COVID-19 نگرانی مجبور رویداد به یک فرمت آنلاین. کاربران همچنین نمی تواند سرمایه گذاری جدید در برنامه بهداشت روان.

“در جامعه ما سابقه آنها بسیار مهم است” گفت: Jon Christianson یک سیاستگذاری سلامت محقق در دانشگاه مینه سوتا که به مطالعه غیر انتفاعی در اوایل سال.

کارفرمایان اغلب از هزینهها مانند مراقبت های بهداشتی ابتکار در دوران او گفت: حتی اگر برنامه می تواند ارائه مزایای بلند مدت. مینه سوتا گروه یکی از چندین منطقه ای مراقبت های بهداشتی طرح است که تلاش وی افزود: به عنوان رشد در شرکت های عضو معنی بسیاری از کارمندان دیگر زندگی می کنند در نزدیکی مقر.

“این است که به سادگی در اینجا — آن را در سراسر کشور,” او گفت:.

اصل غیر انتفاعی شناخته شده بود به عنوان خریداران مراقبت های بهداشتی اقدام ، ایجاد شده در سال 1988 اعضای آن شامل دیتون-هادسون Corp., Pillsbury, Norwest بانک و جنرال میلز.

با این گروه انتخاب به علاوه برنامه بزرگ کارفرمایان در شهرهای دوقلو ارائه اطلاعات به کارگران به طوری که آنها می توانید انتخاب کنید در میان رقابت شبکه های پزشکان و بیمارستان ها بر اساس هزینه و کیفیت. کارگران و پرداخت حق بیمه پایین تر اگر آنها تصمیم گرفتند برای یک ارزش بالاتر شبکه.

در حالی که این برنامه به نظر می رسید به ارائه وعده اصلاحات بهداشتی. کارکنان پرداخت می شود توجه به داده ها در هنگام انتخاب شبکه های مراقبت پژوهش نشان داد و وجود دارد برخی از شواهد از هزینه خویشتن داری بدون لطمه زدن به کیفیت.

اما انتخاب به علاوه هرگز از دست یک توده مهم از ثبت نام. و کارفرمایان آغاز شده ترک را به استفاده از قیمت های پایین تر ارائه شده توسط بیمه سلامت.

در سال 2005 این گروه تغییر تمرکز خود را به پل به برتری یک برنامه است که ارائه پاداش مالی به درمانگاه که در آن بیماران را بهتر در مدیریت شرایط مزمن مانند دیابت و بیماری های عروقی و افسردگی است. بیش از 12 سال, کارفرمایان, حمایت از برنامه پرداخت بیش از $6.5 میلیون به بالا انجام درمانگاه.

پس از در نظر گرفتن نام مینه سوتا سلامت اقدام گروه در سال 2013 غیر انتفاعی راه اندازی مطالعات به جزئیات به همین دلیل هزینه های بالا و متغیر به طور گسترده ای برای شرایط اعم از کمر درد و ستون فقرات درمان به تعویض مفصل و تخصص و مواد مخدر.

اخیرا این گروه با تمرکز بر موضوع سلامت روان مزایای پس از اشاره به قابل ملاحظه عوارض افسردگی در بهره وری کارگر دارو استفاده کنید و خوب بودن.

سال گذشته غیر انتفاعی برنده کمک هزینه فدرال برای مطالعه شکاف در مراقبت از سلامت روان تا رهبران در حال حاضر به دنبال یک راه برای انتقال کار به سازمان دیگر گفت: Nance لی لا پینتدا مزایای کارمند مدیر برای شهر سنت پل و عضو هیئت مدیره.

“هنگامی که آن را خالص headwinds شما می توانید بهترین نیات در جهان است و این به آن معنا نیست شما می توانید لزوما رسیدن به اهداف خود” لا پینتدا گفت. “اما من قصد ندارم که می گویند که ما نمی توانیم اثر تغییر دهید.”

مینه سوتا سلامت اقدام گروه هیئت مدیره رای دادند ممکن است به باد کردن غیر انتفاعی فعالیت های. با شش نفر پرسنل غیر انتفاعی برنامه ریزی شده است به نزدیک هفت. 30.

اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر را ضربه سخت برای اعضای گروه و حامیان Segall گفت. مالی خود را در تلاش اند sapped منابع غیر انتفاعی نیازهای او گفت: به طور موثر به کار در مراقبت های بهداشتی با کیفیت در حالی که ساخت سیستم کارآمد تر و مقرون به صرفه است.

این گروه در جریان است اما Segall پیش بینی کارفرمایان خواهد پیدا کردن راه های دیگر برای ترویج غیر انتفاعی اهداف.

“من فکر می کنم با توجه به ادامه افزایش سریع هزینه های مراقبت های بهداشتی … من فکر نمی کنم کارفرمایان می توانید استطاعت به طور فعال درگیر و توجه” او گفت:. “این خیلی مهم است. و من فکر می کنم این کار را ادامه خواهد داد.”

توییتر: @chrissnowbeck

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *