COVID-19 بستری اعداد کاهش در مینه سوتا

بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 کاهش یافته است در طول هفته گذشته در مینه سوتا از 332 دوشنبه گذشته به 278 روز دوشنبه بازتاب ادامه داد: پیشرفت در تشخیص و مدیریت بیماری های عفونی در میان افراد مسن و افراد دیگر در معرض خطر افراد است.

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز دوشنبه همچنین گزارش 10 مرگ و میر ناشی از COVID-19 است که ناشی از یک رمان coronavirus آوردن مجموع در این بیماری همه گیر به 1,435.

کل بستری شدن در بیمارستان در روز دوشنبه شامل 140 افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه برای COVID-19 که باعث خفیف یا بدون علائم در اکثر موارد اما می تواند باعث شدید, مشکلات تنفسی و سایر عوارض در برخی از بیماران. که مراقبت های ویژه شماره در پایین ترین سطح خود از ماه مه 2.

دولت همچنین گزارش 315 به تازگی تایید کرد COVID-19 موارد آوردن دولت را مورد تعداد به 35,861. مورد شمارش همواره پایین تر در روزهای دوشنبه در گیر با توجه به کمتر تست و آزمایشگاه فعالیت در تعطیلات آخر هفته.

مقامات بهداشتی دولت باقی می ماند نگران آن است که روزانه مورد شمارش شده اند افزایش کمی بیش از دو هفته گذشته بویژه به عنوان ایالت های جنوبی نشان داده اند های اخیر موج در هر دو مورد و بستری شدن در بیمارستان.

در اوایل این ماه بیش از نیمی از ایالات آمریکا امتیاز در COVID استراتژی خروج از سایت به عنوان حداقل “پیشرفت” در مدیریت این بیماری همه گیر. روز دوشنبه 36 متحده — از جمله مینه سوتا و ویسکانسین — ذکر شده به عنوان “روند ضعیف” با توجه به افزایش مورد می شمارد.

مینه سوتا مجاز محدود بازگشایی داخلی کافه ها و رستوران ها و همچنین باشگاه های ورزشی و مکانهای تفریحی در 10 ژوئن. مقامات بهداشت گفت: آن را به 21 روز برای ارزیابی اینکه آیا این تغییر منجر به بیشتر چهره به چهره و انتقال بيماري — با توجه به تاخیر بین مردم آلوده شدن علائم و پس از آن به دنبال توجه پزشکی. هر گونه اثر باید شناخته شده در این هفته ،

مورد شمارش در مینه سوتا شده اند رو به افزایش سریع ترین در میان مردم کمتر از 29 که در حال حاضر نمایندگی از 31 ٪ از همه شناخته شده COVID-19 موارد است. تنها دو مرگ و میر رخ داده است در این گروه سنی اما مقامات بهداشت نگران است که تلفن همراه افراد جوان می تواند به گسترش این ویروس به افراد در معرض خطر از جمله افراد 70 ساله و مسن تر که پایدار 11 درصد از تمام موارد شناخته شده اما 81 درصد از دولت COVID-19 مرگ و میر.

مردم نیز در معرض خطر بیشتری از COVID-19 صورتی که شرایط بهداشتی اساسی از جمله چاقی و دیابت و آسم و بیماری های ریه ها و قلب و کلیه و سیستم ایمنی بدن است.

اکثر COVID-19 مرگ و میر در دولت 1,129 درگیر ساکنان مراقبت طولانی مدت و یا کمک امکانات زندگی. که شامل شش مرگ و میر گزارش روز دوشنبه. دو مرگ و میر گزارش روز دوشنبه درگیر زندان و یا زندان و زندانیان.

مقامات بهداشتی امید است که گسترش و در دسترس بودن تست تشخیصی برای COVID-19 کمک خواهد کرد و با تشخیص عفونت به سرعت به طوری که مردم می توانند خود را منزوی و گسترش این ویروس به دیگران است. دولت گزارش آزمایشگاه پردازش دیگری 7,522 COVID-19 آزمون هر چند به طور معمول اعداد گزارش شده در دوشنبه شده است پایین تر است. گزارش آزمایش شماره تا به حال بیش از 12000 در چهار روز قبل.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد با رهبران از دانشگاه مینه سوتا و کلینیک مایو بعد از ظهر دوشنبه اعلام کرد که دولت تا به حال به یک نقطه عطف در تست. دولت راه اندازی $36 میلیون ابتکار با دو دانشگاهی مراکز پزشکی در مارس میان یک کمبود جهانی تست تجهیزات برای افزایش مینه سوتا ظرفیت 20,000 تشخیصی COVID-19 آزمون در روز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de