ادینا روچستر منکیتو در نظر گرفتن ماسک مورد نیاز

شوراهای شهر در ادینا روچستر و منکیتو را به تصمیم روز دوشنبه که آیا به نیاز مردم به پوشیدن ماسک در تلاش برای کاهش گسترش COVID-19.

این ادینا و منکیتو شوراهای شهرستان را برگزاری یک نشست ویژه در روز دوشنبه برای بحث در مورد citywide ماسک احکام. ادینا است و با توجه به یک “امکان نصب پوشش سیاست” در حالی که منکیتو خواهد وزن در ایجاد یک فرمان نیاز به ماسک و یا راه اندازی یک کمپین برای تشویق مردم به پوشیدن پوشش صورت در فضاهای عمومی.

روچستر شورا خواهد رای شهردار کیم نورتون اصلاح موجود اضطراری اعلام که نیاز مردم به پوشیدن صورت پوشش در حالی که در شهرستان امکانات.

در یک بیانیه نورتون گفت که او امیدوار است اعضای جامعه شروع خواهد شد و یا همچنان به پوشیدن برخی از مرتب کردن بر اساس از ماسک و کسب و کار به آنها نیاز است.

“اگر COVID-19 مورد افزایش ترس و دولت نیاز به نوبه خود شماره گیری پشت است که در جهت مخالف آنچه که ما نیاز به دوباره انرژی اقتصاد ما و لذت بردن از وقت خود را با خانواده و دوستان” نورتون گفت.

COVID-19 یک ویروسی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید که ظاهر در اواخر سال گذشته باعث شده است که بیش از 1400 مرگ و میر در سراسر مینه سوتا, با توجه به وزارت بهداشت. بیش از 35,500 موارد این بیماری تایید شده است در دولت است.

در پایان ماه مه شهرداران از مینیاپولیس و سنت Paul امضا دستور اجرایی نیاز به پوشش صورت در داخل کسب و کار و ساختمان های شهر.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها توصیه می کند که مردم بیش از سن 2 پارچه ای پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در اطراف افراد خارج از خانواده خود را. ماسک صورت ارائه یک مانع برای کمک به جلوگیری از قطرات تنفسی از سفر به هوا و بر روی افراد دیگر است.

اکثریت آمریکایی گزارش می دهند که آنها به دنبال توصیه با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو انجام ژوئن 4-10.

فردی متحده از جمله Delaware, New York, Virginia, و ایلینوی شهروندان نیاز به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, در حالی که کشورهای دیگر باید ماسک مورد نیاز برای کارمندان ضروری است.

Minnesotans هشدار داده بودند در هفته گذشته به در مواظب برای جعلی و کارت های جعلی که ادعا می کنند قانون آمریکایی های معلول اجازه می دهد تا کسانی که تحمل آنها را به چشم پوشیدن ماسک.

بسیاری از ماسک-معافیت, کارت, آگهی یا پست شامل وزارت دادگستری ایالات متحده مهر و موم هر چند بخش موضوع نیست آنها.

 

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *