سابق افسران به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه در جورج فلوید قتل

چهار سابق مینیاپولیس افسران پلیس متهم در روز یادبود کشتار جورج فلوید در حال برنامه ریزی به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه بعد از ظهر.

درک چوین که به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه, J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao برنامه ریزی شده به نظر می رسد در یک زمان برای یک اتوبوس شنوایی شروع در 12:15 بعد از ظهر

چوین شارژ با درجه دوم غیر عمدی قتل سوم, قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس خواهد شد و به نظر می رسد از راه دور از طریق تلویزیون از زندان ایالتی در Oak Park Heights, که در آن او است که برگزار می شود در $1.25 میلیون وثیقه.

سه نفر دیگر به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل عمد و غيرعمد.

Kueng ارسال شده در اوراق قرضه در $750,000 وثیقه و خارج از زندان. لین ارسال شده پول نقد وثیقه در همان مقدار است و خارج از زندان. Thao باقی مانده در زندان $1 میلیون وثیقه بدون شرایط و یا $750,000 وثیقه با شرایط.

اتوبوس جلسات به طور معمول رویه و پوشش مسائل از جمله به عنوان علت احتمالی شواهد است که پشتیبانی از اتهامات مدارک مسائل و کشف فرایند مقامات دولت های شواهد در این مورد با وکیل مدافع. دادگاه در آینده تاریخ نیز تنظیم شده است.

درخواست می تواند وارد شود در یک اتوبوس شنیدن اما لازم نیست.

جلسات دادگاه در مورد هر چیزی بوده است اما معمولی. زمانی که Kueng خط و Thao در دادگاه ظاهر شد و برای اولین بار در اوایل این ماه وکلای مدافع برای Kueng و خط ارل خاکستری و توماس Plunkett به ترتیب شروع به معرفی خود دفاع استراتژی.

خاکستری و Plunkett سرزنش چوین یک 19-سال کهنه در نیروی پلیس برای کشتن فلوید به عنوان او بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس بکشد و هشدار داد که او قرار بود به مرگ. تماشاگران همچنین التماس افسر; یکی از ثبت این حادثه که در سراسر جهان برانگیخته شد.

لین کار میکنه چهارم خود را تغییر و Kueng سومی و rookies بودند زیر چوین سرب آنها استدلال کرد.

خاکستری اشاره کرد در آن زمان که خط خواسته چوین دو بار که آیا آنها باید رول فلوید 46-سال-پیرمرد از سنت لوئیس پارک بر روی خود را سمت و رد شد. Plunkett اشاره کرد که Kueng در زمان فلوید نبض و گفت که همکارانش او نمی تواند تشخیص یک.

خط مهار فلوید و Kueng برگزار شد بر روی پشت خود را به عنوان فلوید بود که دست به دستبند گذاشته معده-در خیابان.

تصویری از قتل نشان داد Thao ایستاده تماشا و رد تماشاگران’ نگرانی.

 

توییتر: @ChaoStrib

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de