از طراحان به داروخانه مارک مگ تو نریان و آماندا Seales خدمت در دسترس زیبایی برای سال 2020 شرط جوایز


Megan Thee Stallion’s Mad Max-themed 2020 BET performance.

مگان تو, خروس Mad Maxبا مضمون 2020 شرط عملکرد.
عکس: شرط می بندم

فرهنگ نمی تواند لغو شده در روز یکشنبه شب به عنوان 20—و به طور کامل مجازی—BET Awards مجموعه استاندارد جدید برای قرنطینه سرگرمی. همانطور که انتظار می رود از پیشگام سیاه, سرگرمی, شبکه, شب سیاه بود زندگی موضوع-مضمون—و ستاره ها را نا امید نیست.

تبلیغات

شاید بهترین مثال از عدالت اجتماعی-دیدار-اجتماعی فاصله آمد و از سال 2020 را بهترین هنرمند هیپ هاپ مگان تو Stallion که از طریق Mad Max vibes برای او کاملا “وحشی” عملکرد—که با خیال راحت نقاب, نجات دختر خودش است. تاب پر و چرم لباس محلی قطعه از اشتون, مایکل, Zana Bayne, لورل DeWitt, عروسک کشتنو همکار مد نوامگ ثابت به عنوان یک ستاره راک به عنوان یک رپ الهه به عنوان او دست به پایین به سرقت برده شب گذشته را نشان می دهد. اما آن موهای خود را نگاه کنید که واقعا ما را شگفت زده به عنوان سبک Kellon Deryck نشان داد که او با استفاده از یکی از جدید ما مورد علاقه (و بسیار مقرون به صرفه) مراقبت از خطوط برای ایجاد مگ دمیده از نگاه.

تبلیغات

“برای مگان نگاه مرزی بودن از عملکرد به نام بیشتر, بافت, براق, دنبال ایجاد ارتباط, شیک مدل موهای” گفت: Deryck که با استفاده از مرطوب پاک شامپو سوپر لغزش نرم کننده مو نرم کننده و رطوبت آبگرم بازیابی ماسک از کبوتر را تقویت بافت خط (مقرون به صرفه در $6.99 در هر محصول) به هر دو ایجاد آنچه که او به نام “tousled بافت bedhead پرنیان” در کلاه گیس ما به تماشای جریان در باد و برای محافظت از مگ طبیعی مو در قسمت پایین. پس ما سقوط در عشق با این مجموعه که در آن کاهش یافته و در بهار امسال (که بوی به عنوان خوب به عنوان آن را انجام—آن را انجام دهد) ما هیجان زده به شنیدن آن مشهور درمان—از هیچ کمتر از اسب نر خودش!

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

اما در یک شب که افتخار, سیاه, تعالی, شرط گزارش که مگ نیز از طریق مقرون به صرفه سیاه, طراح به قبول او بزرگ پیروز شدن در شب به عنوان بهترین هنرمند هیپ هاپ. رپ به ما “درجه یک bougie ضامن دار” vibes در برش مخمل سیاه و سفید لباس (95 دلار) از سیاه و سفید نام تجاری متعلق سیاه و سفید او به عنوان پذیرفته شده خود را به خوبی سزاوار افتخار است.

تبلیغات

سیاه و سفید نیز در لباس پوشیدن یکی دیگر از استعداد در BET یکشنبه شب در برنامه تلویزیونی; Amanda Seales عینک برچسب قرمز, وگان, چرم, لباس بدون آستین کوتاه (85 دلار) به پا زدن کردن شب و یک دوجین دیگر سیاه طراحان—در تمام میزبانی وظایف وام گرفتن از یک صفحه از Tracee Ellis Ross’ میزبانی راهکار برای 2018 جوایز موسیقی آمریکا را به عنوان او در همه همه چیز سیاه و سفید برای شب.

تبلیغات

Seales حتی تمدید سیاهی به رژیم زیبایی برای شب. با توجه به اینتل ارائه شده به تب و تاب بودن تا سبک نیکول Newland استفاده تازگی راه اندازی مجدد میراث محصولات مراقبت از مو با نام تجاری آفریقایی شین تب و تاب بودن تا درخشش اسپری سرسبز وپیش کره و حلقه تعریف کرم (همه $7.49) به لهستانی و کامل Seales’ کمر-طولانی تاب با مواد تشکیل دهنده مانند کراتین و روغن نارگیل و روغن کرچک. علاوه بر این, هنرمند آرایش رنه Sanganoo استفاده از هیچ خاکستر در همه, پس از حمام و آب عسل ($9.99-$11.99) از همه طبیعی مورد علاقه Oyin دست ساز‘s, مراقبت از بدن, خط ماندگار درخشش و شکوه کردن با لب رنگ برنزه کننده و هایلایت از سیاه و سفید نام تجاری متعلق به لب میاره.

تبلیغات

این اثر ؟ خوب و زیبا و البته به طور کامل و در خور یک شب جشن بهترین از فرهنگ سیاه و سفید. این رویداد ممکن است مجازی اما زیبایی بود در خود چهره سیاه و تعالی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de