جهانی coronavirus موارد نزدیک به 10 میلیون

پکن: جهانی coronavirus موارد نزدیک 10 میلیون دلار در روز یکشنبه با توجه به رویترز شمارش مارک یک نقطه عطف مهمی در گسترش بیماری تنفسی است که تا کنون به کشته شدن تقریبا نیمی از یک میلیون نفر در هفت ماه. این رقم تقریبا دو برابر تعداد شديد آنفلوانزا بیماری های ثبت شده در سال, با توجه به سازمان بهداشت جهانی.

این نقطه عطف خواهد آمد به عنوان بسیاری از سخت-آمار کشورهای در حال کاهش مستندات در حالی که تغییرات گسترده به کار و زندگی اجتماعی است که می تواند برای یک سال یا بیشتر تا زمانی که یک واکسن در دسترس است.

برخی از کشورهای در حال تجربه یک تجدید حیات در عفونت منجر مقامات به حدی بازگردد مستندات در چه کارشناسان می گویند می تواند در محدوده زمانی معین الگو در ماه های آینده و به 2021.

آمریکای شمالی و آمریکای لاتین و اروپا هر حساب برای حدود 25 درصد از موارد در حالی که آسیا و خاورمیانه باید حدود 11 ٪ و 9 ٪ بود به همشهری چوب خط حساب کردن که با استفاده از دولت ،

شده اند وجود دارد بیش از 497,000 مرگ و میر مرتبط با این بیماری تا کنون تقریبا همان تعداد مرگ و میر ناشی از آنفلوانزا گزارش سالانه.

اولین مورد از این کروناویروس جدید تایید شده در Jan. 10 در ووهان در چین قبل از عفونت و مرگ و میر رسید در اروپا و سپس در آمریکا و بعد از آن روسیه است.

این بیماری همه گیر در حال حاضر وارد یک مرحله جدید با هند و برزیل برای مبارزه با شیوع بیش از 10000 نفر در روز قرار دادن یک عمده فشار بر منابع است.

دو کشور اختصاص بیش از یک سوم از تمام موارد جدید در هفته گذشته. برزیل گزارش یک رکورد 54,700 موارد جدید در ژوئن 19. برخی از محققان گفت: مرگ و میر در آمریکای لاتین می تواند به افزایش بیش از 380,000 اکتبر از حدود 100,000 این هفته است.

تعداد کل موارد در ادامه به افزایش در نرخ بین 1-2% یک روز در هفته گذشته از نرخ بالای 10 درصد در ماه مارس است.

کشورها از جمله چین نیوزیلند و استرالیا دیده می شود شیوع بیماری های جدید در ماه گذشته با وجود تا حد زیادی quashing محلی انتقال است.

در پکن که در آن صدها نفر از موارد جدید در ارتباط بودند به یک بازار کشاورزی, تست ظرفیت شده است ramped تا 300,000 یک روز.

ایالات متحده است که گزارش اکثر موارد از هر کشور در بیش از 2.5 میلیون نفر موفق به کند کردن گسترش ویروس در ماه مه تنها برای دیدن آن گسترش در هفته های اخیر به مناطق روستایی و سایر مکان هایی که قبلا بی پیرایه.

در برخی از کشورها با محدود تست قابلیت های مورد اعداد منعکس کننده بخش کوچکی از کل عفونت. تقریبا نیمی از تهدیدات شناخته شده به بهبود است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de