در زمانی که هر دو کشور هند و ژاپن روبرو هستند خصومت از چین, کشتی های جنگی از هند نیروی دریایی و نیروی دریایی (نیروی دفاع دریایی ژاپن) با انجام یک مانور مشترک در اقیانوس هند در روز شنبه.

نیروی دریایی ورزش صورت گرفت هنگامی که وجود دارد در حال رشد است و بحث از امکان ظهور یک مشترک مقابل هند و ژاپن و آمریکا و استرالیا برای مقابله با تهدید چین نیروی دریایی در منطقه است.

نیروی دفاع دریایی ژاپن آموزش اسکادران از کشتی های JS کاشیما و JS Shimayuki در دریایی ورزش. از هند نیروی دریایی فهم رعنا و فهم Kulish درگیر شدند در طول روز ورزش.

“در تاریخ 27 ژوئن نیروی دفاع دریایی ژاپن انجام نیت آموزش با نیروی دریایی در اقیانوس هند ایم” سفیر ژاپن در ساتوشی سوزوکی. این 15th, آموزش ورزش بین JMSDF و نیروی دریایی برای 3 سال گذشته.

“تمرکز ورزش شد قابلیت همکاری بین دو نیروی دریایی گفت: منابع.

ژاپن حمایت کرده بود هند در طول Doklam مناقشه با چین و همچنین ابراز تسلیت در مرگ 20 سربازان هندی در Galwan ولی در طی یک درگیری با سربازان.

ورزش در اقیانوس هند نیز قابل توجه است که چین در تلاش است برای افزایش حضور نظامی در این منطقه است.

ورزش در حال وقوع است که چین در حال آزمایش آن همسایه از جمله هند و ژاپن است.

با توجه به هند-چین بست در لاداخ هند نیروی دریایی است که در حال حاضر در بالا هشدار و آن مستقر شده آن دارایی برای خنثی کردن هر گونه حادثه ناگوار با نیروی دریایی از دریا.

نیز وجود دارد در حال رشد تنش های بین ژاپن و چین بر جزایر Senkaku. در روزهای اخیر چینی گارد ساحلی عروق شده بود بارها و بارها مزاحم به آب های نزدیک جزایر.

چینی دولت متعلق به رسانه های جهانی تایمز روز یکشنبه گزارش داد که نیروی دریایی چینی خواهد بود انجام تمرینات نظامی در آب های مورد مناقشه Xisha جزایر در دریای چین جنوبی از روز شنبه به تاریخ 5 ژوئیه به ارسال یک سیگنال به رقبای خود در منطقه است.

سال گذشته در ماه سپتامبر هند ژاپن و ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی تا به حال انجام یک مانور مشترک به نام “مالابار” در Sasebo. این مالابار ورزش آغاز شده و در سال 1992 به عنوان یک یکی دو جانبه بین هند نیروی دریایی و نیروی دریایی ایالات متحده در اقیانوس هند. ژاپن شد عضو مالابار ورزش در سال 2015.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de