قاضی هشدار می دهد که مقامات دولتی صحبت کردن در برابر فلوید مورد در حال هل دادن دادگاه نسبت به تغییر محل برگزاری

چهار سابق مینیاپولیس افسران پلیس متهم در روز یادبود کشتار جورج فلوید به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه که در آن Hennepin County قاضی ریاست بیش از این موارد هشدار داده است که مقامات دولتی صحبت کردن در مورد این پرونده در حال هل دادن آن به سمت تغییر محل اگر آنها همچنان به انجام این کار.

آن را در میان مسائل مختلف در این مختصر اتوبوس شنوایی برای درک چوین که به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه, J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao. وکیل مدافع رابرت Paule که به نمایندگی از Thao تقبیح اظهارات رئیس پلیس Medaria Arradondo و وزارت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون که به نام فلوید مرگ یک “قتل” در میان اظهارات دیگر توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz و دادستان کل کیت الیسون. Paule گفت: او قصد دارد برای فایل یک حرکت برای تغییر محل برگزاری.

“من مبارزه نبرد با یک دست” از آنجا که از اظهارات Paule گفت.

قاضی پیتر کاهیل اذعان کرد این اظهارات گفت: “افرادی که در تراز وسط قرار دارد با دولت موضع در مورد در حال هل دادن آن به سمت تغییر محل برگزاری.

“آن را در بهترین منافع” است که هیچ بیانیه عمومی در مورد این مورد ساخته شود کاهیل گفت و اشاره کرد که آنها می آیند از خانواده و دوستان و مقامات مجری قانون. “آنچه آنها در حال انجام است که به خطر انداختن حق برخورداری از یک محاکمه عادلانه” برای همه احزاب است.

“آنها نیاز به درک که در این مرحله آنها باید آگاه باشید که” کاهیل گفت و پرسید: دستیار دادستان کل متی Frank اگر دادستان در حال پرداختن به این موضوع با مقامات دولتی.

“ما فقط به عنوان علاقه مند به محاکمه عادلانه و آگاه از مسائل صحبت شما در مورد” فرانک گفت. “ما خواسته اند مردم را به بحث در مورد این مورد … انجام داده ایم ما را به دادگاه نگرانی به آنها شناخته شده است و ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

چوین شارژ با درجه دوم غیر عمدی قتل سوم, قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس و به نظر می رسد از راه دور از طریق تلویزیون از زندان ایالتی در Oak Park Heights, که در آن او است که برگزار می شود در $1.25 میلیون وثیقه.

سه نفر دیگر به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل عمد و غيرعمد.

Kueng ارسال شده در اوراق قرضه در $750,000 قید وثیقه و به نظر می رسد از بازداشت کرده است. لین ارسال شده پول نقد وثیقه در همان مقدار بود و همچنین از بازداشت کرده است. Thao باقی مانده در زندان $1 میلیون وثیقه بدون شرایط و یا $750,000 وثیقه با شرایط.

اتوبوس جلسات به طور معمول رویه و پوشش مسائل از جمله به عنوان علت احتمالی شواهد است که پشتیبانی از اتهامات مدارک مسائل و کشف فرایند مقامات دولت های شواهد در این مورد با وکیل مدافع. دادگاه در آینده تاریخ نیز تنظیم شده است.

درخواست می تواند وارد شود در یک اتوبوس شنیدن اما لازم نیست.

جلسات دادگاه در مورد هر چیزی بوده است اما معمولی. زمانی که Kueng خط و Thao در دادگاه ظاهر شد و برای اولین بار در اوایل این ماه وکلای مدافع برای Kueng و خط ارل خاکستری و توماس Plunkett به ترتیب شروع به معرفی خود دفاع استراتژی.

خاکستری و Plunkett سرزنش چوین یک 19-سال کهنه در نیروی پلیس برای کشتن فلوید به عنوان او بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس بکشد و هشدار داد که او قرار بود به مرگ. تماشاگران همچنین التماس افسر; یکی از ثبت این حادثه که در سراسر جهان برانگیخته شد.

لین کار میکنه چهارم خود را تغییر و Kueng سومی و rookies بودند زیر چوین سرب آنها استدلال کرد.

خاکستری اشاره کرد در آن زمان که خط خواسته چوین دو بار که آیا آنها باید رول فلوید 46-سال-پیرمرد از سنت لوئیس پارک بر روی خود را سمت و رد شد. Plunkett اشاره کرد که Kueng در زمان فلوید نبض و گفت که همکارانش او نمی تواند تشخیص یک.

خط مهار فلوید و Kueng برگزار شد بر روی پشت خود را به عنوان فلوید بود که دست به دستبند گذاشته معده-در خیابان.

تصویری از قتل نشان داد Thao ایستاده تماشا و رد تماشاگران’ نگرانی.

توییتر: @ChaoStrib

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de