مستند به احتمال زیاد در بیشتر حیدرآباد همراه با روز مقررات منع رفت و آمد

حیدرآباد: این Telangana دولت روز یکشنبه به طور آزمایشی تصمیم به اعمال مراتب دقیق تر و مستند در بیشتر حیدرآباد شهری محدودیت برای حداقل 15 روز با در نظر گرفتن افزایش تعداد Covid-19 موارد است. اما هیچ تاریخ اعلام شده است تا کنون.

بیشتر حیدرآباد Muncipal شرکت منطقه ثبت 816 موارد در روز یکشنبه.

در دیدار با وزیران و مقامات ارشد وزیر K. Chandrashekar رائو گفت: این مستند عملکرد بهتر نتیجه اگر یک روز مقررات منع رفت و آمد نیز با یک یا دو ساعت آرامش برای مردم را به خرید ملزومات است.

منابع گفت: دولت برای برداشتن گام های به اطمینان حاصل شود که خطوط هوایی و قطار خدمات باید لغو شده در دولت است. این مستند خواهد شد بیشتر یا کمتر شبیه به 80 روز lockdown اعمال شده در آخرین هفته از ماه مارس است.

“اگر ما تصمیم به اعمال این مستند در GHMC چند مسائل باید در نظر گرفته شود. اگر مستند است و اعمال آن باید اجرا شود به شدت و کاملا” رئیس وزیر گفت.

به گفته رئیس جمهوری رائو را نهایی این استراتژی در سه تا چهار روز. او نیز تماس کابینه جلسه به بحث در مورد اندازه گیری.

این مستند خواهد بود به احتمال زیاد محدود به GHMC منطقه را پوشش می دهد که بخش هایی از Ranga Reddy و Medchal-ماکاجگیری مناطق.

وجود دارد امکانات از جمله مناطق خاصی از Yadadri-کریمنگر, سوریپت و بنسودا مناطق در آن ambit.

صحبت در جلسه بررسی رائو گفت که مردم نباید وحشت هر چند وجود دارد افزایش در تعداد موارد به عنوان دولت آماده است برای ارائه مراقبت های پزشکی برای همه.

وزیر بهداشت Etala Startengine شهرداری دولت وزیر K. T. راما رائو جاده ها و ساختمان وزیر Vemula Prashanth ردی دبیر کل Somesh کومار و گروه پزشکی مقامات در این نشست حضور داشتند.

Startengine گفت: “هنگامی که در مقایسه با میانگین ملی میزان مرگ و میر در Telangana دولت کمتر است. وجود دارد بدون نیاز به ترس. درمان لازم است با توجه به مثبت بيماران است.”

او گفت: رئیس جمهوری که هزاران نفر از تخت آماده بودند در دولت و بیمارستان های خصوصی.

بیمارانی که در یک وضعیت بحرانی خواهد بود بستری در بیمارستان ها و بیماران بدون علامت و کسانی که با علائم خفیف داده خواهد شد صفحه اصلی درمان است. آقای Startengine گفت که مقامات بهداشتی و پزشکی کارشناسان بودند دفاع یکی دیگر از 15 روز مستند در GHMC محدودیت برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ویژه دبیر کل (پزشکی و سلامت) Shanta Kumari در گزارش او گفت که متوسط مرگ و میر به علت Covid-19 در سطح ملی بود 3.04 و 1.52 در دولت است.

در واکنش به دیدگاه های مقامات رائو گفت: “حیدرآباد یک شهری شهرستان با داشتن بیش از یک کرور جمعیت. اما طبیعی است که مانند دیگر شهرستانها گسترش ویروس بالا است.” او اشاره کرد که جنبش مردم افزایش یافته بود در حیدرآباد با آرامش مستند.

او گفت: Chennai نیز قفل شده را دوباره و شهرهای دیگر را به اقدامات مشابه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *