میمون به دار آویخته به مرگ در خممم Telangana; تصویری جرقه اضطراب عمومی در رسانه های اجتماعی

حیدرآباد: نزدیک بر روی پاشنه از یک کرالا حادثه که در آن یک فیل مرده پس از خوردن یک ترقه پر میوه یک ویدیو نشان دادن افراطی خشونت آمده است نور را در Telangana.

تصویری از شکنجه حیوانات نشان می دهد که یک میمون دار به مرگ از یک درخت توسط سه نفر. آنها این گزارش را که برای ترساندن میمون های دیگر در خممم منطقه Telangana با توجه به جنگل مقامات وزارت.

“عاملان اعتراف گناه خود را در حال رزرو تحت قانون حفاظت از حیات وحش,” ستهوپللی جنگل محدوده افسر یک Venkateswarlu گفت.

فاجعه رخ داده در تاریخ 26 ژوئن در Vemsoor ایجاد کرد. تصویری از میمون دار با استفاده از یک طناب رفته و ویروسی ایجاد رسانه های اجتماعی furore. این ویدئو در حال حاضر به طور گسترده ای توزیع شده در اینترنت باعث شده است تا مقامات برای بررسی این حادثه است.”متهم می خواستم برای ترساندن میمون های دیگر توسط حلق آویز یکی که گرفتار شد.ما در بر داشت لاشه در یک تجزیه دولت است. متهم هستند که رزرو شده تحت قانون حفاظت از حیات وحش گفت:” جنگل رسمی.

تهدید میمون است گفت: برای تبدیل شدن به شایع در ستهوپللی و در نزدیکی مناطق به محلی خوابی.

این مقام گفت که در هر یک Telangana دولت بخشنامه 30 درصد از منطقه در ستهوپللی جنگل محدوده طول ايجاد خواهد شد که خوراکی میوه های وحشی گونه به منظور افزایش مواد غذایی پایه از میمون ها و دیگر حیوانات وحشی به طوری که زمانی که آنها در حال بازسازی وجود خواهد داشت مواد غذایی کافی در دسترس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de