NSCN-IM می گوید Nagaland فرماندار: ما نمی گرفتن ما مالیات مشروع مالیات

ملی حزب دموکراتیک مترقی (NDPP) به رهبری دولت ائتلافی
به ریاست وزیر Neiphiu ریو است و در عین حال به واکنش نشان می دهند به Nagaland فرماندار r. n.

راوی را سخت ضربه نامه بر وخامت وضعیت نظم و قانون در کشور است اما عمده شورشیان گروه – ملی سوسیالیست شورای Nagalim (NSCN-IM) — در پاسخ گفت که آن را نمی کند “گرفتن” مردم اما عوارض “مشروع مالیات” بر روی آنها.

در حالی که آقای راوی است که مخاطب برای ادامه مذاکرات صلح با NSCN (I-M) و دیگران تا به حال نه نام خاص هر شورشیان گروه در نامه خود به NSCN (I-M) تأکید کرد که آن “عوارض قانونی و مالیات است که ذاتی حق هر گونه حاکمیت مردم یا ملت”.

آقای راوی به حال در نامه خود گفت: بی بند و غارتگری با بیش از نیم دوجین “سازمان یافته باندهای مسلح”, گستاخی های در حال اجرا خود را به اصطلاح “دولت” و
به چالش کشیدن مشروعیت دولت بدون هر گونه مقاومت از دولت قانون و نظم و ماشین آلات ایجاد یک بحران اعتماد به نفس در سیستم.

این NSCN (I-M) ادعا آن است که “نه گروهی و نه مرتکب extortions. عمل جمع آوری مالیات بود و مشروع اذعان کرد زودتر مخاطبان و مقامات و هرگز یک موضوع است.

این NSCN (I-M) است که به رسمیت شناخته شده و مشروع ملی سازمان نگا مردم و نه یک باند”.

توجیه خود را اخاذی و rebutting در Nagaland فرماندار اتهامات آن گفت: “آنچه که به طور قابل توجهی مهم است که به حق ذاتي هر حاکمیت مردم و
ملت به جمع آوری مالیات از مردم و موسسات تجاری.”
این NSCN (I-M) در ادامه: “این عمل جهانی به عنوان دیده می شود در سراسر جهان. مالیات شده اند این منابع روزی به ارمغان آورده است که ناگا جنبش سیاسی این دور.”

آن را نیز تلاش برای سرزنش دیگر گروه های شورشی برای نظم و قانون مشکل مورب بیان کرد: “آنچه که از وضعیت پیچیده همانطور که دیده می شود امروز جنون از ‘extortions’ که در حال انجام توسط برخی از گروه های در پوشش مبارزان راه آزادی. NSCN نمی کند و مرتکب اخاذی در هر نقطه اما عوارض قانونی و مالیات از مردم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de