خود مستند: حیدرآباد محلات و کلیساها و معابد جین تعطیل به طور داوطلبانه

حیدرآباد: با Covid-19 مورد افزایش در حیدرآباد شهروندان به طور داوطلبانه تصمیم به مانع شدن خود را در. برخی از کلیساها و معابد جین هم تصمیم گرفته اند به پورتال خود را برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ساکنان Vasavinagar مستعمره در یکشنبه پیوست چند محلات دیگر در سراسر شهرستان در بسته شدن ورود به خارجی ها. روز یکشنبه ساکنان گفته شد که دو نفر از پنج جاده ها که منجر به مستعمره بودن مهر و موم شده.

Vasavinagar مستعمره جمهور Telukunta Sathish گوپتا گفت: “ما را ساخته اند یک نمایندگی به اداره پلیس. دومی به ما گفت که ما می توانیم جاده ها در هزینه های خود ما. ما در حال حاضر رو به یک دامداری زمان با توجه به موارد مثبت و نمی خواهید اعداد به بالا برود.”

برخی از کلیساها و معابد جین تصمیم به تعطیل در نظر coronavirus وضعیت. بسیاری دیگر از جمله Chilkur Balaji معبد را باز نمی شود اگر آنها مجاز به انجام این کار در تاریخ 8 ژوئن.

شری Parswanath معبد جین در Charkaman, Charminar خواهد بود بسته از شنبه گفت: عضو کمیته Praveen Kumar Jain. این شری Mahaveer Swamy جین Shwetamber Mandir در Feelkhana نیز بسته شود هر چند poojas ادامه خواهد داد گفت: Mukesh جین Chouhan.

سنت ماری کلیسای آغاز شده و با شش توده ها در ژوئن 8, اما چند در اوصاف کشیش عمومی Swarna برنارد گفت: این امر می تواند بسته شده است. سنت ترزا کلیسا Erragadda را بسته درهای خود را از دوشنبه, Fr P. جایا پل ردی گفت.

این Jamiat اهل عراقى از شهرهای دوقلو در حال حاضر خواست مساجد تحت اختیار خود را برای متوقف کردن نماز جماعت به مدت 21 روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de