جاسوس و کماندو هشدار داد ماه پیش روسیه و نعمت بر نیروهای ایالات متحده

واشنگتن – ایالات متحده هوش افسران و نیروهای عملیات ویژه در افغانستان هشدار داده مافوق خود را در اوایل ماه ژانویه به یک مظنون روسی طرح پرداخت مستقیم به طالبان برای کشتن نیروهای آمریکایی در افغانستان, به گفته مقامات در جریان این موضوع است.

اطلاعات مهم که منجر جاسوس و کماندو به تمرکز بر روی آموزي شامل بهبود مقدار زیادی از آمریکا پول نقد از یک حمله طالبان پاسگاه که باعث سوء ظن. بازجویی از دستگیر شده داعش و جنایتکاران نقش محوری در ساخت جامعه اطلاعاتی با اعتماد به نفس در خود ارزیابی است که روسها تا به حال ارائه شده و پرداخت می شود نعمت در 2019 دیگر رسمی گفته است.

مسلح با این اطلاعات نظامی و مقامات اطلاعاتی شده اند بررسی متحده و دیگر ائتلاف مبارزه با تلفات از اوایل سال گذشته برای تعیین اینکه آیا هر قربانیان طرح. چهار آمریکایی کشته شده در جنگ را در اوایل سال 2020 اما طالب اند و نه حمله آمریکا به مواضع پس از یک مارس به توافق برای پایان دادن به طولانی جنگ در افغانستان است.

جزئیات اضافه شده به تصویر طبقه بندی شده هوش ارزیابی که نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد شده است مورد بحث در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از حداقل مارس و ظهور آن به عنوان کاخ سفید در مواجهه با یک گروه کر در حال رشد از انتقاد یکشنبه بیش از آن آشکار عدم اجازه پاسخ به روسیه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود با انکار این بار گزارش شده در جریان این اطلاعات در حال گسترش در یک شبیه کاخ سفید رد یک روز پیش از آن. اما پیشرو دموکرات کنگره و برخی از جمهوری خواهان خواستار پاسخ به روسیه است که به گفته مقامات دولت هنوز به اجازه.

رئیس جمهور “نیاز به بلافاصله افشا و رسیدگی به این و توقف روسیه در سایه جنگ” Rep. آدم Kinzinger R-Ill., یک عضو کمیته روابط خارجی مجلس نوشت در توییتر.

ظاهر می شود در ABC برنامه “این هفته” مجلس نانسی پلوسی گفت که او تا به حال نشده است با همتایان هوش ارزیابی و خواسته بود به صورت فوری گزارش به کنگره است. او را متهم به تهمت مایل “به چشم پوشی از” هر گونه اتهام علیه روسیه است.

“روسیه هرگز بدست تحقیر آنها رنج می برد در افغانستان و در حال حاضر آنها در حال مصرف آن را بر ما سربازان ما,” او گفت: اتحاد جماهیر شوروی را در جنگ خونین وجود دارد در 1980s. “این کاملا ظالمانه است. شما فکر می کنم که لحظه به لحظه رئیس جمهور از آن شنیده می شود او می خواهم به دانستن بیشتر به جای انکار است که او می دانست هر چیزی است.”

سخنران برای سازمان سیا, مدیر اطلاعات ملی و پنتاگون کاهش یافته است به نظر در یافته های جدید. یک سخنگوی شورای امنیت ملی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هر چند مطبوعاتی کاخ سفید, منشی, Kayleigh McEnany ادعا شنبه که برنده شده بود با همتایان اروپایی خود در مورد هوش گزارش یک مقام آمریکایی گفته بود که گزارش شد جریان به بالاترین سطح از کاخ سفید است. یکی دیگر گفت: آن گنجانده شد رئیس جمهور روزانه خلاصه, خلاصه ای از سیاست خارجی و امنیت ملی اطلاعات وارد شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خوانده شده.

McEnany نیست چالش نیوز’ گزارش وجود هوش ارزیابی شورای امنیت ملی جلسه بین در مورد آن در اواخر ماه مارس و کاخ سفید را جشن گرفت. چند اخبار دیگر سازمان ها نیز پس از آن در گزارش های ارزیابی.

مقامات در جریان این موضوع گفت: ارزیابی درمان شده بود به عنوان نزدیک برگزار شد اما راز که دولت گسترش جلسات در مورد آن طی هفته گذشته — از جمله به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد آن با دولت بریتانیا که نیروهای در میان کسانی که گفته اند هدف قرار داده است.

جمهوری خواهان در کنگره خواستار اطلاعات بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد آنچه اتفاق افتاده است و چگونه کاخ سفید برنامه ریزی شده برای پاسخ.

Rep. لیز چنی از وایومینگ سوم-رتبه بندی خانه جمهوریخواه گفت: در یک پست توییتر گفت: “اگر گزارش مورد نعمت بر نیروهای ایالات متحده این است که درست است که کاخ سفید باید توضیح: 1. اگر رئیس جمهور و یا معاون رئیس جمهور با همتایان? شد اطلاعات در PDB? 2. که می دانند و هنگامی که? 3. آنچه انجام شده است در پاسخ به حفاظت از نیروهای ما و نگه دارید پوتین پاسخگو?”

در علاوه بر این به گفته او هرگز “جریان و یا گفت:” در مورد هوش گزارش — فرمول که فراتر رفت و کاخ سفید محرومیت از هر گونه رسمی توجیهی — مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تردید در ارزیابی اعتبار که اظهارات از زیردستان خود را به حال.

به طور خاص او در توصیف این گزارش اطلاعات به عنوان در مورد به اصطلاح “حملات نیروهای ما در افغانستان توسط روسها.” این گزارش در توصیف نعمت های پرداخت شده به طالبان توسط استخبارات نظامی افسران نمی حملات مستقیم. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد کرد که این تحولات می تواند یک “جعل” و سوال که آیا بار’ منابع — مقامات دولتی صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود — حتی وجود داشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن چرخد و سپس به حمله به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن — که انتقاد از رئیس جمهور شنبه برای عدم مجازات روسیه برای ارائه مستقیم به طالبان و همچنین بایدن پسر شکارچی است که هدف از ادعاهای بی اساس که او به یک انرژی اوکراین شرکت کاری به نفع با دولت اوباما هنگامی که پدر او معاون رئیس جمهور.

“هیچ کس سخت تر شده است در روسیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “با فاسد جو بایدن & اوباما روسیه روز زمینه مصرف بیش از قطعات مهم اوکراین — که در آن شکارچی؟”

ارزیابی شده بود و فرستاده شده تا زنجیره فرماندهی ارشد نظامی و مقامات اطلاعاتی در نهایت فرود در بالاترین سطح از کاخ سفید است. این جلسه شورای امنیت در ماه مارس در یک ظریف به عنوان coronavirus همه گیر شد تبدیل شدن به یک بحران و باعث خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور است.

امنیت ملی مقامات ردیابی روسیه را در رابطه با طالبان برای سال تعیین می شود که در مسکو ارائه شده مالی و حمایت های مادی به ارشد و منطقه ای رهبران طالبان.

در حالی که روسیه در زمان همکاری با آمریکا اغلب آن را با این نسخهها کار در crosscurrents با خود منافع ملی اگر نتیجه آسیب به ایالات متحده آمریکا منافع ملی سابق کاخ سفید گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *