تصور کنید که تنفس از طریق چهره-بغل کردن N95 ماسک برای کل هشت ساعته پرستاری شیفت در بیمارستان طبقه.

به درستی نصب شده, آن را محکم چسبیده به پوست, حفاظت از پوشنده لباس از تنفس در عوامل بیماری زا مانند کروناویروس که باعث COVID-19.

اما کسانی که فیلتر کردن میکروب ها نه تنها نابودی — رمان coronavirus زندگی می کنند تا 72 ساعت بر روی سطوح ماسک گنجانده شده است. فقط لمس کردن در خارج از آلوده تنفسی خطرناک است و آن را به عنوان بزرگترین خطر از استفاده مجدد از آنها.

هنوز سه ماه به COVID-19 گیر پرستاران و پزشکان دیگر هستند که مجبور به استفاده مجدد از بیمارستان ماسک در راه است که باید آنها را بدست نوشته شده تا یک سال پیش.

مپلوود بر اساس ماسک ساز 3M Co. روز جمعه گفت که با وجود دو برابر شدن تولید آن از N95 ماسک در این سال تقاضای جهانی همچنان ادامه دارد به مراتب بیش از عرضه برای کل صنعت است. با بیش از حد چند ماسک برای رفتن به اطراف مدیران بیمارستان ها از چپ به تصمیم می گیرید چه بهترین برای حفاظت از کارکنان خود حتی به عنوان برخی از شواهد نشان می دهد مراقبت های بهداشتی کارگران در حال انتقال این ویروس در میان خود در حالی که در محل کار است.

قرارداد ردیابی نشان می دهد که 4 درصد از کارکنان مراقبت های بهداشتی در مینه سوتا که محافظت نشده قرار گرفتن در معرض COVID مثبت همکاران تست مثبت در 14 روز, هر چند آن را نمی ممکن است برای رد کردن جامعه انتقال است. تمام گفته کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله کارکنان بیمارستان را تشکیل می دهند در حدود 10 درصد از مینه سوتا را 35,549 آزمایشگاه تایید موارد.

این تعداد رشد 523 موارد جمعه با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت روزانه شمارش. MDH نیز گفت: هشت مطلب که مردم از COVID-19 در مینه سوتا آوردن تعداد مرگ و میر به 1,425 در سراسر کشور.

تنگ اتصالات N95 ماسک طراحی شده برای محافظت از پوشنده لباس با به دام انداختن 95% از ذرات خاص اندازه کوچک — در چنین خواست که بیمارستان در حال انجام همه چیز آنها می توانند به گسترش یک ماسک زندگی از ذخیره سازی آنها را در کیسه های کاغذی حلق آویز بر روی دیوار با استفاده از نور UV و پراكسيد هيدروژن به تمیز کردن و ضد عفونی کردن آنها.

کیسه های کاغذی اشعه ماوراء بنفش نور

به جای استفاده و دور انداختن چند N95s هر روز یک تمرین مشترک قبل از همه گیر پرستاران و پزشکان دیگر در حال حاضر پوشیدن یک ماسک به صورت یک شیفت 8 ساعته یا بیشتر. که ماسک استفاده می شود سپس دوباره تا پنج nonconsecutive شیفت بیمارستان ها و پرستاران می گویند.

پس از آن ماسک اغلب در ذخیره سازی در آماده سازی برای یک آینده افزایش.

برای کشتن این ویروس در برخی از بیمارستان ها با استفاده از ماشین آلات که zap ماسک با نور ماوراء بنفش و یا استحمام آنها را در بخار هیدروژن پراکسید است. بیشتر استراتژی مشترک شرح داده شده در ارشاد از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است برای قرار دادن با استفاده از ماسک های جداگانه در کیسه های کاغذی که در آن آنها می توانند در هوا تا زمانی که هر گونه ویروس می میرد.

بارب گله یک پرستار ثبت شده گفت: راهنمایی در استفاده مجدد از ماسک های خوب گذشته خود را در زندگی در نظر گرفته شده است را تحت تاثیر قرار بیشتر با مشکلات عرضه از امن-تمرین ملاحظات.

“چرا شما فکر می کنم که آن را خوب به پوشیدن یک برنامه به طور بالقوه آلوده ماسک از یک اتاق به اتاق به اتاق ؟” گفت: گله های شناور در مینیاپولیس و سیستم مراقبت های بهداشتی صحبت کردن در نقش او به عنوان رئیس جمهور آمریکا فدراسیون کارکنان دولتی حرفه ای محلی 3669. “در یک پرستار قلب و ذهن است که بسیار نفرت انگیز است.”

یک مینیاپولیس و گفت: این بیمارستان خود را برگزار کرده COVID-19 کارمند عفونت رای دادن به 0.74% از نیروی کار خود را و آن است که ارائه همه کارکنان با نیاز تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

مقامات بیمارستان می گویند که آنها هیچ چاره ای اما برای استفاده مجدد از ماسک به دلیل عرضه جهانی باقی مانده محدود جلوتر از پتانسیل موج دوم COVID-19 نفر در ایالات متحده آمریکا

“ما با خیال راحت استفاده مجدد N95 ماسک ماسک برای حفظ عرضه در حال حاضر و با اطمینان از ما باید به اندازه کافی در این رویداد از یک COVID خروش” دیوید Martinson سخنگوی بلومینگتون مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان و بیمه گر HealthPartners گفت: از طریق e-mail. “در حالی که آن را دشوار است به پیش بینی موج دوم ممکن است تاثیر PPE سطح آلودگی روش استفاده می کنیم باید به ما کمک کرد حفظ N95s و نگه داشتن بیماران ما و همکاران امن و ما با اعتماد به نفس در ما عرضه کمیت است.”

سیستم های سلامت مانند Allina Health و شمال یادبود بهداشت تاکید کرد که آنها زیر ماسک-با استفاده از راهنمایی های منتشر شده توسط CDC و کار ایالات متحده وزارت بهداشت و ایمنی شغلی آمریکا (OSHA).

“ما با اعتماد به نفس در سطح PPE حفاظت که ارائه شده به کارکنان و بیماران چه می شود که یک فولاد/رویه ماسک یا N95 که درمان COVID بیماران” نوشته کریستین Hill, سخنگوی, Hennepin, بهداشت و درمان در مینیاپولیس.

پوشش ماسک

N95s محافظت از پوشنده لباس در حالی که برخی از کشورها ضعیف اتصالات فولاد ماسک و پارچه ماسک های فرسوده در محافظت از مردم در اطراف آنها را با مسدود کردن قطرات میکروسکوپی در خود نفس است که می تواند گسترش ویروس. در بیمارستان ها و درمانگاه های مراقبت های بهداشتی ارائه دهندگان گاهی اوقات پوشیدن ماسک های جراحی و یا صورت کامل سپر خود N95s به حفظ ،

در دولت توصیه ماسک آلودگی به تصویر کشیده شده است به عنوان یک استراتژی از آخرین رفت و آمد مکرر.

دستورالعمل از CDC اصرار صبر-و-استفاده مجدد از رویکرد قبل از توجه به مواد ضد عفونی کننده. CDC می گوید ماسک از کشورهای دیگر ممکن است در نظر گرفته شود هر چند سازمان غذا و دارو گفت: برخی از ماسک های ساخته شده در خارج از کشور دیگر مجاز برای توزیع در آمریکا

OSHA می گوید آلودگی حفره تصویب اعطا شده توسط CDC موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی (NIOSH).

“هنوز هم در طول دوره کمبود … وقتی که دیگر ترجیح جایگزین ماسک … در دسترس نیست, فیلترینگ facepiece تنفسی زدايي و استفاده مجدد ممکن است نیاز به در نظر گرفته شود به عنوان یک بحران ظرفیت استراتژی” OSHA دستورالعمل می گویند.

NIOSH می گوید سه روش ارائه “اکثر وعده” برای پاکسازی و تصفیه N95 ماسک: vaporous پراکسید هیدروژن (VHP) اشعه ماوراء بنفش (UV) و “حرارت مرطوب” از آب گرم شده در فر.

روش NIOSH گفت: باید اجتناب شود زیرا آنها آسیب ماسک عبارتند از: حرارت خشک, 70% ایزوپروپیل الکل و ریزموج.

بودجه فدرال نتایج مطالعه منتشر شده در این ماه در CDC مجله ظهور بیماری های عفونی اشاره کرد که با استفاده از VHP منجر به بهترین ترکیب از سریع زدايي و حداقل آسیب به ماسک. اشعه ماوراء بنفش نور کشته ویروس آهسته تر مطالعه گفت: اما حفظ ماسک تابع “تقریبا به عنوان به خوبی.”

این مطالعه با استفاده از 3M هاله N95 ماسک به این نتیجه رسیدند که این ماسک را می توان مورد استفاده مجدد قرار تا سه بار پس از درمان با اشعه ماوراء بنفش یا VHP.

3M را توصیه نمی کند decontaminating آن ماسک. اما در پرتو رهنمودهای دولتی در انجام این کار, شرکت انتشارات فنی بولتن که آخرین آنها در می یابد که آن N95 ماسک را می توان تمیز بدون تاثیر مناسب و یا عملکرد 10 تا 20 بار بسته است که FDA مجاز دستگاه استفاده می شود.

مریم ترنر, مراقبت ويژه در شمال یادبود سلامت بیمارستان و رئیس جمهور از مینه سوتا انجمن پرستاران گفت که او خوشحال نیست در مورد نیاز به استفاده از یک N95 ماسک بیش از پنج نوبت کاری. اما بهتر است از نیاز به استفاده از آنها را برای 10 تغییرات به عنوان مورد در آغاز شیوع بیماری است.

“من قصد ندارم به صورت کاملا راحت با وضعیت کل تا زمانی که ما در حال بازگشت به استفاده بهینه استاندارد است که به ما آموخته در مدرسه پرستاری,” او گفت:. “من نمی توانم بگویم که من واقعا خوب با هر نوع استفاده مجدد. اما که می شود گفت این است که آنچه در آن است.”

 

نویسنده کارکنان کیم هایت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de