#TakeBackEssence? به عنوان جوهر جشن 50 سال مواد منفجره اتهامات علیه رهبری آن جرقه جنجال


Former Essence CEO Michelle Ebanks, left, Essence Ventures Founder & Chairman Richelieu Dennis, and Essence Chief Content & Creative Officer Moana Luu pose onstage during the 2020 13th Annual ESSENCE Black Women in Hollywood Luncheon on February 06, 2020, in Beverly Hills, Calif.

سابق جوهر مدیر عامل میشل Ebanks, چپ, ماهیت سرمایه گذاری بنیانگذار و رییس ریچلیو دنیس و جوهر رئیس محتوا و خلاق افسر Moana Luu مطرح روی صحنه در طول سال 2020 13th سالانه جوهر سیاه و سفید زنان در هالیوود ناهار در فوریه 06, 2020, در بورلی هیلز کالیفرنیا.
عکس: غنی پولک (گتی ایماژ برای جوهر)

این آخر هفته گذشته در نظر گرفته شده بود نقطه عطفی برای ذات است. معشوق سیاه و سفید میراث انتشار در جشن سالگرد 50 آن در میان همه گیر pivoting آن 26 سالانه جوهر جشنواره موسیقی و فرهنگ به یک قالب مجازی پوشا بیش از یکی نیست اما دو تعطیلات آخر هفته به اوج خود رسید در آن سنتی چهارم جولای آخر هفته جشن.

تبلیغات

به جای مواد منفجره اتهامات ساخته شده توسط ناشناس ائتلاف سابق و فعلی کارکنان را تهدید به تحت الشعاع قرار تمدید رویداد و به طور بالقوه سرنگون رهبری آن است. در یک لحظه که در آن صنعت رسانه در این است که حساب دیرینه با بی عدالتی و تعصب در صفوف آن یک نامه سرگشاده منتشر شده یکشنبه در متوسط ثابت کرد که سیاه و سفید-اجرای سازمان های رسانه ها مانند جوهر به دست آورد ساعت آفتابی مارک موسس ریچلیو دنیس از زمان, Inc. در سال 2018 هستند که سیستم ایمنی بدن از انتقادهای مشابهی را.

“[W]کلاه اتفاق می افتد زمانی که محل کار خود را قلدر است همان نژاد و جنسیت به عنوان شما ؟ ” در این نامه خواسته شده اضافه کرد. “تقاضا برای جدید امریکا خواستار پاسخگویی کامل از همه آمریکایی ها حتی کسانی که از ما در امریکا و نهادهای فرهنگی. زنان شایسته به احساس امنیت هر دو در سفید امریکا و امریکا است.”

تبلیغات

گواهی نامه به قلم تحت نام #BlackFemaleAnonymous نه تنها سطوح متعدد کیفرخواست در مورد گفته های سمی فرهنگ در ذات سرمایه گذاری اما خواستار استعفای چند کلید از اعضای رهبری تا پایان این هفته کسب و کار نیز خواستار تجاری حامیان کلیدی—که شامل AT&T, کوکا کولا, تعقیب, بانک, فورد, مک دونالد, Procter & Gamble خارج شده و وارنر رسانه—to divest تا زمانی که رهبری جدید در محل.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به طور خاص در این نامه نویسندگان تماس ذات سرمایه گذاری مالک و مدیر ارشد اجرایی ریچلیو دنیس ماهیت سرمایه گذاری عضو هیئت مدیره سابق و اصل مدیر عامل شرکت ارتباطات میشل Ebanks, Chief Operating Officer شادی Collins Profet و رئیس محتوای افسر Moana Luu ادعا کوارتت “مشترک جاوید بسیار ناسالم فرهنگ کار” و “جوهر وعده نام تجاری جعلی” نوشتن در قسمت:

یک بار متعال رسانه با نام تجاری اختصاص داده شده به زنان ربوده شده است توسط فرهنگی و حرص و آز شرکت های بزرگ و یک unhinged سوء استفاده از قدرت…برای گذشته و حال, سیاه, زن استعداد هنگامی که به اندازه کافی خوش شانس به آن راه رفتن معتبر سالن جوهر ترین فریبنده سیاه و سفید شرکت رسانه ای در امریکا است. چرا ؟ جوهر به شدت monetizes #BlackGirlMagic اما شرکت داخلی عمل #BlackGirlMagic. شرکت دیرینه الگوی ناخالص بدرفتاری و سوء استفاده از آن سیاه کارکنان زن بزرگترین راز در رسانه ها و کسب و کار.

تبلیغات

در میان شکايت غیر قانونی اخراج و استعفای اجباری و خاموش کردن سیاه زن استعداد آنجا که ظاهرا بی سر و صدا صورت گرفت در دو سال گذشته پس از دنیس به دست آورد این شرکت است. اما شاکیان ادعا که “سمی فرهنگ” در واقع شروع تحت رهبری میشل Ebanks که رئیس جمهور شد در سال 2005 و پا را از نقش مدیر عامل در اوایل این سال حفظ یک نقطه در اصل سرمایه گذاری های هیئت مدیره. این نامه نه تنها به تشریح “بدخیم و histrionic رهبری” در بخشی از Ebanks اما متهم از دور زدن واجد شرایط سیاه زن نامزد برای نصب یک زن سفید در اجرایی نقش (که پس از آن همان). علاوه بر آن سرزنش سابق مدیر عامل برای “آرام شلیک” از دیرین و سردبیر از اصل, Susan L. Taylor شده است که سردبیر Emerita از انتشار از سال 2008 بعد از اینکه وابسته با نام تجاری از زمان تاسیس آن در سال 1970 و تبدیل شدن editor-in-chief در سال 1981.

“شرکت فرهنگ نشده است همان از” #BlackFemaleAnonymous ادعا می کند اضافه کرد. “اگر چه به تازگی میشل ‘استعفا’ به عنوان مدیر عامل شرکت او ادامه می دهد تاریخ خود را از نظر تاکتیکی قلدری و gaslighting کارکنان به عنوان یک عضو هیئت مدیره. در یک شرکت تاون هال در طول نیمه دوم سال 2019 برخی از کارکنان خواسته میشل در مورد پرداخت افزایش در بازار و صنعت رای در شهر نیویورک میشل و سپس مدیر عامل شرکت معمولی با اشاره به درب و به گفته کارکنان آنها می تواند اگر آنها می تواند پیدا کردن بهتر جبران در جای دیگر.”

تبلیغات

یک کارمند سابق صحبت کرد که به تب و تاب بودن در خواست نامش فاش نشود تایید کرد حوادث جلسه در سوال. “او گفت: در این نشست که انگار درب'” گفت: این کارمند که مشغول به کار در اصل برای نزدیک به چهار سال بدون افزایش یا ارتقاء در یک حقوق و دستمزد اندکی پایین تر از نرخ بازار به طور متوسط برای نقش خود را به خوبی در زیر مسئولیت های واگذار شده به او. این کارمند بازگو کرد که او ارائه شده است افزایش حقوق و دستمزد و ارتقاء تا او ارائه یک موقعیت در جای دیگر—پیشنهاد او پذیرفته گفتن ما “من فقط احساس می کردم که اگر آن زمان به من گفت من میخوام ترک برای من کار به رسمیت شناخته شود و سپس آن را احتمالا بهترین برای من فقط ترک کنند.”

تبلیغات

این تجربه پژواک کسانی که از #BlackFemaleAnonymous که ادعا می کنند که انتشار صورتحساب به عنوان یک انکوباتور و پناهگاه امن برای سیاه زن استعداد است که در واقع مملو از قلدری gaslighting, نابرابری و نانوشته سیاست. این شامل اتهامات که Ebanks “مامان-ردیابی” سیاه زن کارکنان در مرخصی مادران باردار و یا به تازگی بازگشت به کار بودند که بنا به گزارش “را رد کرد و از نقش خود و یا حداقل تهدید به اخراج.”

“جوهر را C-suite تیم رهبری استراتژیک می گوید آن را در بازار ‘در خدمت زنان عمیقا” تحت امن و مهر و موم 100% سیاه مالکیت” می خواند این نامه است. “اما برای زنانی که [را] بیش از 80 درصد از نیروی کار شرکت آنها به طور سیستماتیک سرکوب توسط پرداخت نابرابری جنسی, آزار و اذیت, شرکت قلدری و ارعاب colorism و classism…سوء استفاده فرهنگ کار فعال توسط میشل عبور می کند مانند یک بیماری ویروسی به هر C-suite رهبر که مدیریت کارکنان در شرکت” آن را بعد از آن اضافه شده است.

تبلیغات

اما شاید بیشتر مربوط بودند اتهامات آزار و اذیت جنسی و سوء رفتار در بخشی از دنیس که متهم به “حرص و آز و debaucherous جنسی اشتها” به عنوان نویسندگان ادعا می کنند که جوهر سرمایه گذاری مدیر عامل شرکت است که فروش ساعت آفتابی مارک (شرکت مادر حاوی رطوبت) به Unilever در سال 2017, تا به حال سابقه روابط جنسی با زنان در آن کارکنان, رفتار که ظاهرا همچنان ادامه دارد و در ذات است. “[F]و یا زنانی که اصلا به ظاهر رضایت او آشکارا از نظر جنسی آزار آنها در شرکت خصوصی, حوادث” در این نامه ادعا.

درخشش تا منبع نمی تواند تایید هر گونه روابط جنسی یا سوء رفتار در ذات هر چند او اعتراف به شنیدن شایعات به آن اثر است. آنچه او انجام داد corroborate, اما, شد, نصب و راه اندازی دنیس ” همسر مارتا دنیس به عنوان رئیس روابط انسانی در ذات سرمایه گذاری یک نقش رسمی برگزار شده توسط زمان COO شادی Collins Profet قبل. منبع ما می گوید که انتصاب دنیس “بود که تضاد منافع است که ما به ارمغان آورد تا چندین بار” در حالی که #BlackFemaleAnonymous معتقد خانم دنیس است “همدستی در شوهرش سوء استفاده از قدرت” نوشته: “برای ذات کارکنان تحت دنیس خانواده رهبری وجود ندارد و ممکن است راه را برای به اشتراک گذاشتن نارضایتی خود را و یا ناکامی زمانی که خانواده مادر است رئیس HR”

تبلیغات

در این نامه همچنین مدعی:

در نیم بعد از 2019, ریچلیو سعی کردم به زور جوهر کارکنان و پیمانکاران به نشانه عدم افشای توافق نامه است که به طور انحصاری محافظت از خانواده خود را از مسئولیت و یا disparagement پس از یک رشته غیر قانونی اخراج و دیگر برنامه به طور بالقوه افترا آمیز فعالیت های کسب و کار. زمانی که کارکنان به سوالات مطرح شده در مورد NDA اجرایی تیم رهبری راه اندازی شد یک سری از تاکتیک ارعاب در کارکنان خود را.

تبلیغات

درخشش تا تایید کرده است که وجود دارد NDAs در محل برای چندین کارمندان فعلی و سابق هر چند ما نه بررسی محتویات گفت: اسناد و مدارک. و نه می تواند منبع ما تایید می کنند که انتصاب جوهر رئیس محتوا و خلاق افسر Moana Luu همچنین با توجه به قوم و خویش به عنوان نامه رضایت داد.

او تکرار این حرف را ادعا که Luu قبلا editor-in-chief of Trace مجله از (و هنوز هم ذکر شده در وب سایت این شرکت) به نظر می رسید بی حد و حصر برای موقعیت به طور منظم ولخرجی و mismanaging در حال حاضر ناچیز منابع و بودجه تولید. علاوه بر این کارمند سابق گفت: Luu که در این نامه ادعا شده است “حداقل تجربه کسب و کار” تا به حال یک الگوی “overpromising” به حامیان و همکاران که منجر به یک بار اضافی بر روی کارکنان و اغلب از دست رفته نشریه مهلت که در این نامه همچنین ادعا می کند.

تبلیغات

این نامه بیشتر معتقد است که وقتی یک کارمند جرأت ناشناس ایمیل نگرانی در مورد Luu صلاحیت به هر دو دنیس و Ebanks “به جای بررسی Moana عملکرد آنها آغاز بازجویی تاکتیک با حمایت از آن رهبری به ‘پیدا کردن خط و خال’ در میان شرکت کارکنان. این حادثه تقویت سمیت شرکت کشت و منجر به استعفای حتی بیشتر مجرب سیاه زنان است.”

بیشتر اضافه کردن به سوخت از #BlackFemaleAnonymous اتهامات منبع ما ابراز نگرانی در مورد آنچه که او به عنوان یک فرهنگ از سن گرایی در این سازمان بیان کرد: “وجود دارد مقدار زیادی از سن گرایی تحت پوشش ما ابداع شده و در حال تجدید—که زنان در سن خاصی را ترجیح داده بود که ما قرار نیست آنها را بر روی جلد. هنگامی که [Luu] آغاز شده وجود دارد چند نفر در تیم ما بودند که گذاشته که من شخصا معتقدم یک تصمیم ساخته شده بر اساس سن.”

تبلیغات

به طور کلی منبع ما احساس کردند که با اشاره به غیر از آزار و اذیت ادعا نامه منتشر شده توسط #BlackFemaleAnonymous سازگار بود با تجربه او به عنوان یک کارمند. “من این را خوانده و همه چیز در آن درست است—خارج از من نمی دانم هر چیزی در مورد آزار و اذیت همه چیز دقیق است,” او گفت:.

بیشتر او بیانگر مشابه ناامیدی در آنچه او و نویسندگان نامه در نظر مرگ یک بار باور نکردنی نهاد. “من واقعا هیجان زده برای کار با بسیاری از زنان سیاه و سفید,” او می گوید او, اولیه, استخدام در ذات است. “من می دانستم که ما باید به نوع کار واقعا سخت است اما تیم من با شگفت انگیز بود و درخشان است.” در حالی که تب و تاب بودن تا رسیده به دیگر فعلی و سابق کارکنان به عنوان از مطبوعات زمان آنها تا به حال هنوز به نظر برخی از ابراز ترس از حقوقی تلافی. با این وجود دیگر سابق کارکنان و همکاران که نوشته شده تفسیر—هر دو صریح و مرموزدر رسانه های اجتماعی پس از انتشار این نامه نشان می دهد که وجود دارد ممکن است حداقل برخی از حقیقت به اتهامات ساخته شده است.

تبلیغات

به عنوان انتظار می رود, ماهیت, با صدور بیانیه ای از خود و ارسال به تب و تاب بودن تا کاملا رد ادعاهای ساخته شده توسط #BlackFemaleAnonymous به عنوان تلاش برای “بی اعتبار کردن ما با نام تجاری و ترور شخصیت فردی” و تا حد زیادی رد اتهامات و خواسته به عنوان یک جنبه از “انصراف ” فرهنگ” که آن را نمی خواهد, ارسال, حفظ آن است که “شرکت در حال گذار” است که حفظ را به عنوان ماموریت خود را بالا بردن زنان سیاه. ما در حال تجدید چاپ بیانیه خود را کامل در زیر کلیک کنید.

رک و راست 24 ساعت گذشته بوده اند دلخراش. در اصل ما بالا بردن صدای ارائه سیستم عامل برای ایجاد فرصت های که بالا بردن زنان و جوامع و انجام داده اند تا برای 50 سال. این کار ما باید خودمان متعهد را هر روز از ما تاسیس شد در سال 1970 بوده است و که شتاب بیش از دو سال گذشته به عنوان 100 ٪ سیاه و سفید متعلق به خانواده شرکت ایجاد فرصت برای معماران و طراحان و رهبران در صنعت است که آنها شکست خورده.

هنگامی که مواجه با چالش لحظات ما معتقدیم که حقیقت و وضوح مهمترین و پس از در نظر گرفتن زمان برای ارتباط با تیم ما و با یکدیگر تعامل ما خواهید بود بسیار روشن در مورد یک چیز است. آن است که بسیار برای ما مهم است که ما فاستر امن و شفاف و محترمانه کاری برای همه است و ما انتظار داریم که از همه—نه فقط کسانی که برای ما کار می کنند اما همچنین کسانی که با ما کار می کنند.

هنوز گمنامی نفی می کند و نه پاسخگویی. حقایق همیشه مهم است و ما می ترسند از حقیقت است. اتهامات و mischaracterizations سراسر—آیا از پرداخت عدالتی و ارعاب و در غیر این صورت—در حال بی اساس تلاش برای بی اعتبار کردن ما با نام تجاری و ترور شخصیت های شخصی. بیشتر اتهامات آزار و اذیت جنسی یا سوء رفتار بسیار جدی و مهم است و ما به طور کامل درک جاذبه مفاهیم. این نیز ادعا می شود بی پروا و untruthfully پرتاب در مورد—به خصوص هنگامی که شده اند وجود دارد هیچ ادعا می کند برای پاسخ به و یا هر گونه مدارک و شواهد از جمله توهین آمیز و اتهامات. در واقع, شده اند وجود دارد چند بررسی جامع از عملکرد منابع انسانی و هیچ شواهدی یافت شده است برای اثبات این ناشناس ادعا می کند. ما ادامه خواهد داد و به نقد و بررسی هر گونه مشروع و ادعا می کند از هر طبیعت است که به ما توجه است.

به عنوان یک برنامه چند پلت فرم رسانه ها و فن آوری و شرکت تجارت led عمدتا توسط زنان, ما متعهد به همکاری با کسانی که دیدن و باور در چشم انداز ما برای ذات است. رهبران ما و کسب و کار متعهد به اقتصادی ارتفاع از جوامع ما به طوری که ما به عنوان رشد آنها این کار را انجام و افرادی که سرمایه گذاری در ایالات متحده با زمان و استعداد و محتوای اشتراک و فراتر از آن. هر تصمیم گیری کسب و کار ما را با که در ذهن ما همیشه انتظار داریم که همه موافق با هر تصمیم گیری. است که به سادگی غیر واقعی است. ما را هر تلاش برای شفاف باشد و باز در آنچه که ما انجام می دهند و به همین دلیل ما در حال انجام آن را به عنوان کار می کنیم برای تبدیل این کسب و کار برای دیدار با پتانسیل آن را همیشه به حال. برخی از مردم خواهد شد باز به چشم انداز و سفر و دیگران خواهد شد. اما به هیچ وجه در هر زمان می کند که به هر کسی این حق را به طوری به شدت غلط و حقیقت در بهترین و نهفته در بدترین حالت در مورد که ما به عنوان یک سازمان.

اصل این است که یک کسب و کار در حال گذار. آن هرگز آسان و بدون درز فرآیند استخراج یک شرکت از یک کنگلومرا با خدمات مشترک و ایجاد آن به عنوان یک مستقل با stand-alone توابع. به عنوان بخشی از اجرای استراتژیک ما رشد طرح با ما کل تیم ما ادامه خواهد داد و به ایجاد یک فرهنگ است که خود ما است و این نشان دهنده ارزش ها و چشم انداز برای یک کسب و کار متعلق به.

این شامل 2 ژوئن اعلام استخدام کارولین Wanga, a, C-سطح اجرایی که دارای یک پیشینه ثابت از ساختمان سالم تیم و محل کار فرهنگ در ثروت 50 شرکت به عنوان رئیس جدید رشد افسر. او متهم است با HR/شکل دهی مجدد فرهنگ سازمانی, ارزیابی و ایجاد استراتژی های عملیاتی جدید فرصت رشد و استراتژی بازار. قبل از ما ساخته شده است یک تابع HR از زمین های پشتیبانی شده توسط یک خانواده اجرایی با بیش از 25 سال HR تجربه که منجر به انتقال در حالی که ما برای جستجو تمام وقت HR منجر; افزایش سالن های شهر از ماهانه به هفتگی برای پرورش صادق و شفاف مکالمات در سراسر سازمان و نهاد شخص ثالث, خدمات, از جمله, اما نه محدود به مستقل کارمند برنامه کمک به کارکنان اضافی و حمایت های خارجی و دسترسی به منابع است.

واقعیت این است که این یک فرایند مداوم داده ما دو سال رهبری از 50 سال شرکت, اما ما گام های قابل توجهی در ساختمان این شرکت بازگشت و در ادامه به سرعت بخشیدن به سرعت که در آن تکامل ما آن را به نفع کل جامعه ما. ما بسیار افتخار از تیم ما و کار آنها در ادامه قرار داده و به این انتقال آشکار است که با نصب از اول تا کنون جریان جوهر جشنواره در هفته گذشته و همچنین به عنوان یک بسیار بهبود یافته مجله و محتوای دیجیتال, جدید, جهانی, تکنولوژی, سیستم عامل, گسترش تجربه است که بالا بردن فرهنگ ما و یک تعهد عمیق به غنی سازی هر یک از دیگر.

همانطور که ما نزدیک پیام ما ساده است – این اتهامات نادرست است و ما به طور کامل انکار آنها. ما در حال تسلیم شدن به یک انصراف از فرهنگ است. ما در حال رفتن برای بدنام کردن کسی. ما جلسه صدمه دیده با صدمه دیده است. ما می دانیم که وجود دارد مقدار زیادی از درد و بسیاری از درمان است که نیاز به اتفاق می افتد در جوامع ما, اما ما لازم نیست که به از بین بردن هر یک از دیگر به زخم التیام یابد. ما ادامه خواهد داد برای انجام این کار باید هر روز بهتر و گرد هم می آیند به عنوان یک سازمان برای هر یک از دیگر و برای زنان در سطح جهانی و برای ساخت هم به تغییر با هم به افزایش هم است. #BlackWomenRiseTogether

تبلیغات

به روز شده: دوشنبه 6/29/20 در 1:05 p. m. ET: از آنجایی که این مقاله رفت و به مطبوعات درخشش بالا ساخته شده است آگاه از یک تغییر دهید.org, درخواست , راه اندازی شده توسط #BlackFemaleAnonymous خواستار استعفای دنیس Ebanks, Profet و Luu. علاوه بر این ما در غفلت به یاد داشته باشید که #BlackFemaleAnonymous اتحاد تهدید به انتشار توصیفات اضافی از سوء رفتار اگر خواسته های خود را نمی, ملاقات در عرض پنج روز کسب و کار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de