مغلوب ساختن پیشی جستن چهره های نصب defections از یک گروه وفادار: سفید رای دهندگان

کلیفورد واگنر 80 ساله و جمهوری خواه در توسان Ariz., هرگز برای مراقبت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

او با حمایت جب بوش در ریاست جمهوری 2016 اولیه مسابقه و بازیگران در اعتراض به رای در انتخابات عمومی برای Gary Johnson, the Libertarian نامزد. یک نیروی هوایی کهنه واگنر توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک mortifying تجربه: دوستان خود را در اروپا و ژاپن به او بگویید که ایالات متحده تبدیل شده است “این مایه خنده از جهان است.”

در این سال واگنر گفت که ثبت نام خود را مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر یقین از او در سال 2016. او قصد دارد به رای جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد و امیدوار است این انتخابات یک ویرانگر یکی برای حزب جمهوری خواه.

“من یک مسیحی هستم و من باور نمی کنم در نفرت نژادپرستانه و متعصب سخنرانی که رئیس جمهور با استفاده از” واگنر گفت: “تا آنجا که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم بگویم این من امیدوارم که ما یک دموکرات رئیس جمهور دموکراتیک کنترل سنا و حفظ دموکراتیک-کنترل خانه.”

واگنر بخشی از یکی از مهم ترین maverick رای گیری گروه در سال 2020 به طور کلی انتخابات: محافظه کار-تکیه سالمندان که باید soured در حزب جمهوری خواه بیش از چهار سال گذشته.

جمهوری نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به طور معمول حمل مسن رای دهندگان جامد حاشیه و در اولین کمپین مغلوب ساختن پیشی جستن جای کسی را گرفتن هیلاری کلینتون با 7 درصد با رای دهندگان مسن تر از 65. او برنده سفید سالمندان نزدیک به سه گانه که حاشیه.

امروز مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن گره خورده در میان سالمندان اساس یک نظرسنجی از رای دهندگان ثبت نام انجام شده توسط نیویورک تایمز و سینا ، و در شش تا از مهم ترین میدان نبرد متحده بایدن تاسیس شده روشن دست بالا منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن 6 درصد در میان قدیمی ترین رای دهندگان و تقریبا مطابق با رئیس جمهور حمایت در میان سفید پوستان در این گروه سنی است.

که هیچ مزیت برای بایدن معاون سابق رئیس جمهور با توجه به شيوع جوامع بازنشستگی در تعداد کمی از کسانی که بسیار مهم ایالت از جمله آریزونا و فلوریدا.

هیچ حزب دموکرات برنده است و یا حتی شکسته با سالمندان در دو دهه پس از ال گور در سال 2000 زیادی اختصاص داده شده خود را از انتخابات به هشدار داد که جمهوری خواهان قطع برنامه های محبوب مانند امنیت اجتماعی و مدیکر. در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر 74 به نظر می رسید در برخی از راه های کاملا هماهنگ به حساسیت های سیاسی از رای دهندگان خود را در گروه سنی است. به عنوان یک نامزد او با صراحت رد آن علاقه دیرینه در ساختار دولت تضمین امنیت بازنشستگی.

اما برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری شده است یک تجربه تلاش برای بسیاری از رای دهندگان این برخی از آنها در حال حاضر بسیار نا امید و سرخورده است که آنها در حال آماده سازی را به مرحله شدید از حمایت از حزب دموکرات.

نارضایتی از این defecting سالمندان آشنا هستند و اکثر و یا همه آنها به اشتراک گذاشته شده توسط خود را جوانتر همسالان. اما این رای دهندگان اغلب بیان خود را با یک ویژه تیز نوع ترس و ناامیدی است. آنها را مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان درشت و بی احترامی, تفرقه به هسته ای خود و عدم مصرانه به comport خود را با کرامت از دیگر روسای جمهور است که آنها را مشاهده کرده اند برای بیش از نیم قرن. این بار نظرسنجی همچنین نشان داد که بسیاری از سالمندان از سایتهای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و روابط و دست زدن به اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید.

و به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان رفت و برگشت به کشور, قرار دادن آمریکایی های قدیمی تر در معرض این رای دهندگان احساس یک نوع خاص از سرخوردگی و خیانت با مغلوب ساختن پیشی جستن را بی اثر رهبری و اغلب blasé نظرات عمومی در مورد بحران.

رییس جمهور در این کشور را به بازگشت به زندگی-به-طور معمول به مراتب بیشتر از سرعت بالای مقامات بهداشت عمومی در خود دولت باید توصیه می شود. برخی از برجسته مقامات جمهوری خواه و محافظه کار صاحب نظران و حتی پیشنهاد در زمان که افراد مسن باید مایل به خطر انداختن سلامت خود را به خاطر سریعتر سرگیری چرخه کسب و کار.

در زمان نظرسنجی سالمندان در میدان نبرد متحده مخالف از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس با 7 امتیاز 52 درصد به 45 درصد است. توسط 26-نقطه حاشیه این گروه گفت: دولت فدرال باید اولویت بندی شامل همه گیر بیش از بازگشایی اقتصاد است.

پیشین نوشته. کارلوس Palo! فلوریدا 40 ساله و جمهوری خواه عمیقا متبحر در سیاست بازنشسته-غنی نوسان وزارت امور خارجه گفت: بسیاری از سالمندان ناراحت بودند جنبه های مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن را ضبط و پیدا بایدن خفیف و قابل احترام جایگزین که هم الهام بخش همان نفرت و بیزاری در سمت راست است که کلینتون در سال 2016.

بایدن در نظر گرفته شده است توسط بسیاری از خود به عنوان مطلوب و متعارف و نوستالژی-پردهی نامزدی ممکن است منحصر به فرد مجهز به سهولت قابل ملاحظه از سمت راست از مرکز سالمندان به دموکراتیک ستون حداقل برای یک انتخابات.

“او تا کنون شناخته شده است به یک تندرو یا افراطی چپ و یا لیبرال وجود دارد قطعا یک درجه از آسایش وجود دارد” گفت: palo!. او افزود: “این بحران بهداشت عمومی است تا تهدید به ویژه به سالمندان و از آنجا که رئیس جمهور نشده به دست آورده نمرات بالا خود را در دست زدن به آن, من فکر می کنم که نیز یک عامل در بایدن را بهبود اعداد است.”

بایدن و متحدان خود را ابراز کرده اند در حال رشد شور و هیجان در مورد امکانات سیاسی است که تغییر رأی ارشد می تواند ایجاد در پاییز. درست است که نه تنها در خورشید کمربند بازنشستگی پناهگاه بلکه در ایالات غرب میانه که در آن بایدن در حال حاضر در حال اجرا و جلوتر از کلینتون در سال 2016 عملکرد با طیف وسیعی از محافظه کاران متمایل حوزه از جمله سفید مردم است.

در آیووا سابق رژیم صهیونیستی. تام Vilsack نزدیک بایدن متحد گفت: معاون رئیس جمهور سابق بسته شده بود کسری قابل توجهی در دولت خود را از طریق پاسخ به coronavirus خود را در ارتباط با رای دهندگان روستایی و توانایی های خود را به همدردی.

“بخشی از آن است که رفتار او پیش بینی شده در طول دوره این بیماری همه گیر” Vilsack گفت: قبل از تصدیق “را به عنوان آنجا که جو در حال انجام آن است احتمالا به همان اندازه و یا بیشتر از آنچه که رئیس جمهور انجام داده است و یا موفق به انجام است.”

وی با ذکر یک آگهی از یک گروه ضد برگ برنده جمهوری خواهان که بازیگران مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به بحران به عنوان نامنظم و خودخواه بر خلاف گذشته رئیس جمهور که در مواجهه ملی فجایعی مانند فاجعه چلنجر و Oklahoma City bombing.

“هر یک از کسانی که رئیس جمهور قادر به اتصال عاطفی به احساسات ملت” Vilsack گفت. “این رئیس جمهور تا به حال واقعا سخت و زمان انجام آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را بی اثر پاسخ به کروناویروس وزن در تفکر بسیاری از رای دهندگان مسن تر مورد بررسی در این نظرسنجی از جمله پاتریک Mallon و 73 بازنشسته فناوری اطلاعات متخصص در بتل کریک میشیگان.

Mallon گفت: او ثبت شده جمهوری خواه که تا به حال مدت طولانی است که ناراضی با مغلوب ساختن پیشی جستن اما متوجه شد که او ریاست بیش از یک اقتصاد قوی. همه گیر مجموعه Mallon بصورتی پایدار و محکم در برابر تهمت را گشتند.

“دلیل اصلی این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:” نمی پوشیدن ماسک ، این چیزی است که رفتن به دور ما می توانیم همایش بزرگ’, ” او گفت:. “همه چیز او می گوید نادرست است و خطرناک برای کشور است.”

زمانی که افراد جوان قرارداد coronavirus Mallon افزود: “بسیاری از آنها زنده خواهد ماند اما آنها در حال رفتن به آن را به خود پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ خود را — و من متاسفم ما فقط به عنوان مهم است که نسل جوان است.”

رها از مغلوب ساختن پیشی جستن با رای دهندگان است که به دور از, جهانی, و او هنوز هم دارای یک پایگاه قوی در میان سفید و مردان خود توصیف محافظه کاران است. در سراسر کشور, قدیمی ترین رای دهندگان تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد با 12 امتیاز بیش از دو برابر این رقم برای رای دهندگان در تمام سنین است.

و در میدان نبرد متحده تهمت 10-نقطه سرب بیش از بایدن با مردان مسن تر از 65 حتی به عنوان بایدن باز کرده است تا یک مزیت با زنان در همان گروه سنی است. Nonwhite سالمندان در میدان نبرد متحده در حال حاضر حمایت بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن توسط یک حاشیه بزرگ 65 درصد به 25 درصد.

حتی در میان برخی از سالمندان حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد یک جریان پنهانی خبري در مورد راه او روش های ریاست جمهوری.

کارن قمار 65 از ریدزویل کارولینای شمالی گفت که او ناراضی با کلی دولت در واکنش به شیوع کروناویروس و تکرار محبوب بسیاری از شکایات در مورد تهمت شخصیت. او گفت که او می خواست مثلا که مغلوب ساختن پیشی جستن “نمی تواند مانند یک پسر قلدر و مطابق بودن در شاهوار-مانند موقعیت به عنوان رئیس جمهور ما باید همیشه بوده است.”

قمار گفت که او برنامه ریزی برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات همه یکسان توصیف بایدن به عنوان بیش از حد و بیش از حد به خطر بیافتد در مورد مسائل مربوط به چین است. اما قمار, که گفت که او یک “شدید ریه مشکل” ابراز امیدواری کرد که برنده خواهد تغییر رویکرد خود را به این بیماری همه گیر.

“ما نمی توانیم او را سرزنش برای این — که چگونه بسیاری از روسای جمهور واقعا می تواند انجام هر گونه بهتر از آنچه که او انجام داده است؟” قمار گفت: قبل از اضافه کردن: “من فقط آرزو می کنم او نمی خواهد اجازه دهید به کشور باز تا آنجا که از آن شده است. من تمام این نوجوانان و افراد جوان در ساحل و من از ترس برای آنها چون در حال حاضر آنها در حال گرفتن بیمار است.”

در توسان جرالد Lankin تر و پرقدرت تهمت حامی گفت: بازگشت رئيس جمهور به طور عمده به عنوان یک رای “در برابر دموکرات ها.” Lankin, 77, گفت که او در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی به شیوه ای توهین آمیز اما موافقت با او در بسیاری از مسائل و دیدم دموکرات ها به عنوان “خیلی خیلی بیش از حد به سمت چپ.”

“او واقعا انجام هر چیزی که می توانم بگویم من در برابر” Lankin گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن. “من فکر می کنم آنچه که او انجام است و بهترین او می تواند. اما پسر او دشوار است برای گرفتن. او یک مرد سخت را.”

ممکن است زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آوردن مجدد خود را در جای پای برابری با سالمندان همراه با چند تن دیگر راست متمایل گروه هایی که زیرفشار در طول bleakest ماه از ریاست جمهوری او. توانایی های خود را به انجام این کار می تواند مكيدند و نه فقط برای خود شانس برنده شدن در انتخابات بلکه خود توانایی برای حفظ جایگاه خود را در سنا است.

در لحظه مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت با رای دهندگان به نظر می رسد مانع دیگر جمهوری خواهان در ایالت از جمله آریزونا و میشیگان.

گیل ترسو, 80, بالا, نقطه, کارولینای شمالی گفته است که در حالی که او یک ثبت نام جمهوری خواه او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 خواهد بود و رد او را دوباره در این سال. او گفت که بایدن به عنوان یک “مرد صادق است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین ناامیدی,” او گفت:. “او ساخته شده است که امریکا شبیه احمقها. من فکر می کنم او خجالت به کشور من است.”

دیگر مسن تر رای دهندگان متمایل به سمت بایدن هشدار داد که آنها هنوز هم می تواند ذهن خود را تغییر دهید مانند فردریک راهب 73, مسا, که گفت که او تا به حال رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما به سرعت آمد به او را به عنوان “بی کفایت.”

هنوز راهب گفت: در ذهن او به طور کامل ساخته شده است. اگر بایدن انتخاب بیش از حد لیبرال در حال اجرا همسر او گفت که او می تواند یک رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن و امید خود را در دوره دوم است که ورزش در بیهودگی است.

“امیدوارم از دموکرات ها در تکریت به سنا و خود را چهار سال آینده بدبخت اگر او طول می کشد که طولانی” راهب گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de