شهرهای دوقلو سیاه خرده فروشان دیدن پرش در فروش به عنوان مصرف کنندگان ‘خرید’

جی جی بری است نه به گوشت چرخ کرده و کلمات او. به مدت سه سال او را طراحی کرده و به فروش می رسد رنگارنگ و روزنوشت مینا پین مزین با پیام از مینیاپولیس صدا, سیمپسونها, منابع, گی غرور اظهارات و گاه به گاه pop-music lyric.

اما تازه ترین خلقت هر چند ساده در طراحی ممکن است ترین و صریح و در عین حال — سیاه و سفید زرق و برق پس زمینه در شکل مینه سوتا با “Black Lives Matter” در مطرح طلا حروف.

بری که سیاه دیده است یک افزایش در تقاضا برای پین در ماه پس از قتل جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که مرگ در حالی که در بازداشت پلیس منجر به شلیک و شارژ از چهار مینیاپولیس افسران پلیس و تظاهرات جهانی بر برابری نژادی.

دیگر شهرهای دوقلو سیاه خرده فروشان نیز می گویند فروش آنها افزایش یافت به عنوان نژاد-آگاهانه مصرف کنندگان را با عجله برای نشان دادن حمایت برای سیاه و سفید متعلق به کسب و کار از طریق “خرید سیاه” جنبش است.

اما در حالی که سیاه و خرده فروشان را ابراز قدردانی خود را, برخی از آنها با داشتن مشکل با نگه داشتن تقاضا به خصوص به عنوان کسب و کار خود را بهبود می یابند از اختلالات به دلیل coronavirus خاموش شدن ناگهانی. برخی نیز تعجب می کنم که چگونه آنها باید پاسخ احتمالا زودگذر منافع مصرف کننده موجب فاجعه.

“این بیشترین ترافیک من تا به حال از آغاز [گیر]” گفت: بری که فروشگاه فیزیکی بسته بوده است اواسط ماه مارس به دلیل تهدید از coronavirus هل دادن او را به یک کسب و کار آنلاین. “آن شخص که آن را تا به حال به دلیل این است.”

جی جی استعداد Emporium است در همان جنوب مینیاپولیس منطقه Powderhorn که در آن فلوید دوخته بود برای نزدیک به هشت دقیقه قبل از او درگذشت. در حال حاضر او نزدیک به 900 دستور به انجام به عنوان او در انتظار محموله از او در خارج از کشور تولید کننده است که با تاخیر به دلیل گسترش coronavirus.

به طور معمول بری کشتی حدود 100 پین خودش یک هفته. در حال حاضر او را پین در دسترس برای قبل از سفارش به عنوان او کار می کند به نگه دارید تا با تقاضا است.

در اوایل این ماه بری تصمیم به ایجاد دو نوع سیاه و سفید زندگی می کند ماده پین به عنوان مشتریان درخواست شد برای آنها و او می خواست به محلی اذعان به این جنبش است.

بری اهدای 20 درصد از فروش یکی دیگر از پین است که می گوید: “خانه انقلاب” به سند چشم انداز جمعی مینه سوتا مبتنی بر سازمان که چشم انداز از طریق همکاری است “به گسترش قدرت از مردم در سراسر شهرهای دوقلو منطقه مترو و مینه سوتا است.”

هنوز هم با وجود تلاش های خود را برای کمک به بری گفت که او تا به حال احساسات مخلوط از انزجار و احساس گناه در مورد چگونگی بهره مشخصی با توجه به Floyd مرگ است.

“آن را نمی داد که من فقط رو این فروش به دلیل قتل” او گفت:.

از آن شده است برای به چالش کشیدن خود را به نگه دارید تا با تمام سفارشات اما او گفت: او سپاسگزار چون تنها منبع درآمد.

آلفونسو “Fonzie” میفیلد صاحب دوقلو شهرستانها بر اساس جذبه سیگار برگ دیده می شود در رسانه های اجتماعی شده است که حمایت بیشتر از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار با وطنی لیست از اقلیت خرده فروشان به اشتراک گذاشته شده.

“وجود دارد این تماس برای عدالت و همچنین وجود این تماس برای ما به نگه داشتن ما دلار ما در جامعه سیاه و سفید,” او گفت:.

در ماه ژوئن بوده است بهترین ماه او را دیده است در فروش پس او شروع به شرکت در 2018, Mayfield گفت. سیگار, کسب و کار است که یک صنعت به دلیل مشتریان شدید وفاداری به نام تجاری به سیگار برگ آنها دود میفیلد گفت.

آن را نیز بسیار متنوع است.

“شما را به سیگار برگ سالن و شما احساس نمی کنید که مورد استقبال” میفیلد گفت. “بعضی اوقات من جدی گرفته شود. آن را با ما [مردم].”

میفیلد که در اصل فقط نورد سیگار برگ خود را اضافه شده دیگر سیگار غلطک در اوایل سال جاری برای کمک به تولید است. این حرکت کمک کرده است این شرکت نگه دارید تا با فروش جدید.

هوستون سفید, صاحب آرایشگاه و فروشگاه پوشاک H. سفید مردانه, اتاق گفت: فروشگاه آنلاین واقعا گرفته است در هفته های اخیر در خصوص فروش خود را سیاه و سفید “تعالی” کالا.

“من معتقدم که می توان آن را پایدار” سفید گفت. “این به ما سیاه و سفید متعلق به کسب و کار آماده برای این افزایش تقاضا است. من اعتقاد دارم که آن را می توانید. آن را ؟ من حدس می زنم ما را ببینید.”

یک بررسی اخیر از اقلیت و متعلق به دیگر محروم کسب و کار توسط بانک فدرال رزرو مینیاپولیس در بر داشت که کسانی که کسب و کار شده بود منفی صدمه دیده توسط COVID-19 مثل دیگران اما کمی بیشتر به شدت. بیش از 55 درصد از اقلیت متعلق به کسب و کار گفت که اگر شرایط اقتصادی فعلی ادامه داد: آنها می خواهند بیرون رفتن از کسب و کار در شش ماه آینده.

ملی تحقیقات همچنین نشان داده است که اقلیت صاحبان کسب و کار هستند کمتر احتمال دارد به یک ارتباط بانکی محدود کردن دسترسی آنها به سرمایه است.

آنا Schmiel جامعه تعامل هماهنگ کننده برای Northside فرصت های اقتصادی شبکه (نئون) گفت که بسیاری از اقلیت متعلق به کسب و کار است که سازمان خود را در خدمت شده اند تمرکز بیشتری در گرفتن COVID امداد وام کسب و کار و کمک های مالی از خود ارتقاء. بسیاری از کسب و کارهای کوچک نیز راه اندازی برای رسیدگی ناگهانی influxes از فروش با داشتن قوی سیستم عامل آنلاین.

“بسیاری از این کسب و کار شده اند قادر به ساختار راه مناسب برای آن پول می شود قریب به کسب و کار خود را,” او گفت:.

نئون در هماهنگی با غرب برادوی کسب و کار و منطقه ائتلاف هنوز برنامه ای برای میزبانی بعد از این سال جمعه سیاه در برادوی, یک multiday خرید رویداد تشویق مردم به خرید از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

در سال گذشته در این شهرستان برای اولین بار میزبان, مینیاپولیس, سیاه, کسب و کار در هفته و برنامه های برگزاری این رویداد دوباره در این سال با تاریخ, به زودی اعلام خواهد شد.

بری که گفت: او به تازگی رد برای اداره کسب و کار کوچک وام گفت که او امیدوار است علاقه مصرف کنندگان در سیاه و سفید متعلق به کسب و کار باقی می ماند قوی برای دراز مدت.

“من واقعا امیدوارم که آنها نگه داشتن این همان انرژی” او گفت:. “ما با اضافه کردن مقدار زیادی از فرهنگ به مینه سوتا به عنوان یک کل است.”

 

توییتر: @nicolenorfleet

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de