شهرهای دوقلو غرور سهام آن لحظه با زندگی ماده

غرور تلاقی با موضوع زندگی در روز یکشنبه به صدها راهپیمایی به مینیاپولیس’ لرینگ پارک در یک آخر هفته به طور معمول این سایت متعلق به سالانه همجنسگرایان در جشنواره است.

شهرهای دوقلو غرور گفت: به دلیل coronavirus این امر می تواند تغییر به مجازی حوادث و حمایت از عدالت اجتماعی گروه های راهپیمایی برای زندگی مهم است.

در نظر گرفتن بازگشت غرور مارس ساخته شده راه خود را از طریق مرکز شهر یکشنبه خواستار عدالت برای جورج فلوید در حالی که خواستار جامعه کنترل پلیس و بالا بردن سطح آگاهی از خشونت علیه سیاه نما زنان است. حداقل 16 تغییر جنسیت یا جنس nonconforming نفر کشته شدند در این سال با توجه به کمپین حقوق بشر گفت که این یک underreported جرم و جنایت است.

علامت و سخنرانان در نظر گرفتن بازگشت غرور همه تکرار “سیاه ترانس زندگی ماده” و اشاره کرد که در سال 1969 شورشهای استون وال منجر شد توسط سیاه و قهوه ای تغییر جنسیت زنان در واکنش به خشونت پلیس و باقی می ماند که در هسته اصلی تظاهرات 51 سال بعد.

“تغییر ساخته شده است بی سر و صدا. … شما نمی توانید از بین بردن یک “ایسم” بدون در نظر گرفتن همه آنها را به پایین. و این چیزی است که امروز به رسمیت می شناسد” گفت: Kiara استاپلتون یک سیاه nonbinary 30 ساله. “تا زمانی که این برای همه است آن را برای هیچ کس.”

استاپلتون گفت: Black Lives Matter شده است در اعتراض به حضور پلیس در شهرهای دوقلو پراید برای سال. به عنوان جنبش رشد کرده است که آگاهی تماس گرفته و برای عمل باید گسترش یابد. شهرهای دوقلو غرور مشترک در شروع غرور ماه است که “ما پیوست کر از صدای جامعه به شدت تماس در شهر مینیاپولیس به تعلیق زمان مورد نیاز برای رویداد برنامه ریزان و سازمان دهندگان به قرارداد با خارج از وظیفه مینیاپولیس اداره پلیس ماموران امنیتی در رویدادهای بزرگ است.”

پلیس حاضر بودند در روز یکشنبه در جمع لرینگ پارک که در آن DejaJoelle رهبری جمعیت از طریق یک سری از امتداد رقص و تمرینات تنفسی. مدیر هنری BLAQ محلی رقص شرکت گفت: این همه در مورد “شفا بدن از طریق آگاه جنبش است.” او گفت: در حالی که فلوید است که دیگر قادر به نفس “ما می توانیم نفس کشیدن و ما در حال رفتن به آن عمل. همه چیز شروع می شود با نفس است.”

جمعیت به گوش یک تخته سنگ از سخنرانان و زنده اجرای موسیقی از جمله Mikko فروغ آفریقایی Latinx فراجنسیتی خواننده که جهانی 2018 کارائوکه قهرمان. هر چند در این سال افتخار ندارد رژه فروغ گفت: استقبال از او با تغییر به دلیل آن را به معنای کمتر سازمانی مشارکت. او گفت: در این سال در زمان در معنای بیشتر و اهمیت ایستاده تا به صورت سیاه و سفید زندگی می کند.

“این چیزی است که غرور در اصل این بود: یک اعتراض” فروغ گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de