دوقلوها مربیان باب مک کلور 68 و لایحه Evers, 66, کنار برای فصل

با استناد به نگرانی های ایمنی و بهداشت مربوط به COVID-19 گیر دوقلوها را نمی خواهد اجازه می دهد اغل گاو یا حشم مربی باب مک کلور و لیگ برتر مربی لایحه Evers به کار بازی ها در این سال با توجه به یک منبع با آگاهی از تصمیم گیری.

پیت مکیلیگ کوچک تبادل هماهنگ کننده است که در خط به مرحله جدید در اغل گاو یا حشم مربی در حالی که Evers ” نقش انتظار می رود که در آینده نزدیک.

این تصمیم پس از دوقلوها به بررسی سلامت تاریخ از کارکنان خود را در نظر گرفتن سن و هر شرایط موجود به حساب آورد.

مک کلور 68 بود با ورود به فصل اول خود را به عنوان اغل گاو یا حشم مربی جایگزین جرمی Hefnerکه استخدام شد و به عنوان متس تبادل مربی. مک کلور که صرف قبلی دو فصل به عنوان سازمان مشاور ارشد به تبادل توسعه دوقلو 8 سال پسران.

Evers, 66 بود که وارد فصل دوم خود را به عنوان یک لیگ مربی پس از گذراندن 23 فصل با اشعه سازمان دو به عنوان جزئی لیگ زمینه هماهنگ کننده. او جو Maddon را نیمکت مربی در سال 2006 و 2007 در حالی که دوقلوها مدیر Rocco Baldelli بازی های برگزار شده برای این اشعه.

هر دو مک کلور و Evers باقی خواهد ماند در حقوق و دستمزد و احتمالا مشارکت در برخی از ظرفیت مشورتی.

این ویروس مبتلا سالمندان بیش از هر گروه سنی دیگر منجر به نگرانی بیشتر در مورد سلامت و ایمنی خود را. به عنوان بیس بال باز می شود اردوگاه های آموزشی در روز جمعه با یک چشم و در اواخر ماه جولای باز بیشتر باشگاه ها ممکن است در نظر گرفتن مراحل مشابه با مربیگری کارکنان.

که می تواند منجر به برخی از تصمیم گیری های دشوار به عنوان هشت مدیران حداقل 60 سال 2019 از جمله سابق, دوقلو, مدیر Ron Gardenhire که در حال حاضر در حال اجرا ببر در سن 62.

دو عضو دیگر این است که sexagenarian گروه بروس Bochy در سان فرانسیسکو و ند Yost در شهر کانزاس پایین پا بعد از فصل گذشته در حالی که کلینت مانع اخراج شد توسط پیتسبورگ.

هوستون آستروس تلاش برای ظهور از نشانه سیگنالینگ رسوایی که منجر به شلیک مدیر A. J. Hinchاستخدام گرد و خاکی بیکر به جای او. بیکر تبدیل 71 در 15 ژوئن خواهد بود و قدیمی ترین مدیر در بیس بال.

رادیو خدمه پایه

در یک جداگانه حرکت دوقلوها باید تصمیم خود را اجازه می دهد خود را, رادیو, تیم Cory Provus و دن خوشحال به کار جاده بازی ها در این فصل است.

Provus که پیوست دوقلوها در سال 2012 و خوشحال است که به عنوان خود را 21st فصل در غرفه همه تماس 60 بازی از شهرهای دوقلو, تماشای جاده بازی ها بر روی یک مانیتور. این احتمال وجود دارد تلاش این باشگاه برای حفظ این سفر حزب به عنوان کوچک که ممکن است برای مقاصد بهداشتی.

و غیره.

• دوقلوها جزئی اتحادیه خوزه روساریو بود ضربه با 50 بازی تعلیق بدون پرداخت توسط لیگ اصلی بیس بال برای یک تست مثبت برای مبارزه با مواد مخدر سوء استفاده. روزاریو, 18 سال, پیر, ضربه .248 در 42 بازی در کشور خود در دوقلوها’ دومینیکن Rookie لیگ سهامداران در سال گذشته است.

• بسیاری از تیم های منتشر شده خود را به اردوگاه های آموزشی فهرست اسامی که می تواند شامل بیش از 60 بازیکن در یکشنبه; دوقلوها اعلام خواهد شد ایشان روز شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de