تا 5 اینچ باران شسته از جاده های سیل خانه در غرب ویسکانسین

سنگین باران شسته بزرگراه و جاری شدن سیل مجبور برخی از ساکنان از خانه های خود در سنت کریکس شهرستان به عنوان یک شبه طوفان ریخته به اندازه 5 اینچ در سراسر غرب ویسکانسین.

باران همچنان به سقوط صبح روز دوشنبه در اب اشباع شهرهای Baldwin, هاموند و Woodville که در آن برخی از جاده های صعب العبور بودند و بسیاری از زیرزمین تا به حال پر کردن با آب. Hwy. 63 شمال بالدوین بود شسته و بسته است. سنت کریکس شهرستان کلانتر دفتر گفت.

طوفان که rumbled از طریق مترو جنوبی منطقه نیز آب گرفتگی جاده ها. Lakeville به پلیس گفت: عازم جنوب خیابان سرو جنوبی از Dodd جاده آب گرفتگی شد. آب غرق تقاطع 167th خیابان و Gladiola خیابان و Gerdine مسیر. یک درخت افتاده بود مسدود کردن 184th خیابان در Kenyon خیابان.

“این جاده ها صعب العبور برای زمان حال” به پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر.

وضعیت به مراتب جدی تر در Baldwin, Wis., که در آن آب نجات و تخلیه آغاز شد صبح روز دوشنبه. حداقل هشت خانواده ها تخلیه شدند از مسکن نزدیک به یک نهر در بلدوین گرفته شد و به نزدیکی یک مرکز جامعه گفت: Jeff Klatt, زمینه, سرویس کاپیتان با سنت Croix County Sheriff ،

حداقل پنج رانندگان ایستاده بر روی سقف اتومبیل خود را نجات داده شدند از عجله آب در بزرگراه. 63 در بلدوین منطقه Klatt گفت.

اما همانطور که از 7 صبح وجود داشته است بدون آسیب گزارش شده در St. Croix County, Klatt گفت.

“جاری شدن سیل اتفاق می افتد چندین جاده ها شسته شده و یا در حال coved با جریان آب” کلانتر دفتر گفت: در Facebook مجوز های ارسال و. “هیچ سفر توصیه می شود در این منطقه است.”

یک هشدار سیل در اثر تا ساعت 8 صبح برای جنوب شرقی St. Croix County همراه با دونن و پیرس شهرستان در غرب-مرکزی ویسکانسین خدمات ملی آب و هوا گفت.

اوایل باران مجموع شامل 4.9 اینچ در منومنی, Wis., و 5.4 اینچ در گلنوود شهرستان. دیگر گزارش شد و هنوز هم در حال آمدن به خدمات ملی آب و هوا را Chanhassen گفت هواشناس جیم Taggert. بسیاری از مناطق در امتداد یک خط از Red Wing, Minn. به Stillwater و شرق به ویسکانسین به برنج دریاچه و ریچموند جدید دیدم 2 تا 5 اینچ باران, او گفت:.

“ما به نوعی نیاز است اما نه به اندازه آنها کردم” Taggert گفت.

سیل دیده بان بود و در اثر تا 10 صبح برای بسیاری از مینه سوتا مرکزی از جمله شهرهای دوقلو منطقه مترو. دور از بارش باران می تواند تولید موضعی در مجموع در بیش از 8 اینچ از بارش باران آب و خدمات گفت.

پس از باران پاک کردن درجه حرارت در حال انتظار برای شلیک به 90s در سراسر غرب-مینه سوتا مرکزی و شهرهای دوقلو. مشاوره گرما در اثر از 1 به 8 p. m. روز شنبه, خدمات آب و هوا گفت.

گرما شاخص های تابستان نسخه windchill خواهد شد به احتمال زیاد بیش از 100 درجه در سراسر غرب-مینه سوتا مرکزی و 95 درجه در شهرهای دوقلو منطقه مترو, آب و هوا خدمات گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de