تا 9 اینچ باران شسته از جاده های سیل خانه در غرب ویسکانسین

زمانی که ملیسا برنج به رختخواب رفت یکشنبه شب او می دانست که وجود دارد یک شانس برای آب و هوای نامساعد و دعا وجود دارد خواهد بود یک گردباد.

وجود دارد هیچ گردباد در Baldwin, Wis., اما ساعت از heavy rain — تا 9 اینچ با توجه به برخی از تخمین ها — آورده جاری شدن سیل که شسته جاده ها و ارسال گالن آب ریختن به زیرزمین در سراسر شهر است.

تورنت تا به حال در اجرای قانون اجرای آب نجات و تخلیه در بلدوین یک شهر حدود 40 کیلومتری شرق St. Paul. حداقل هشت خانواده ها تخلیه شدند از خانه ها در نزدیکی نهر گرفته شد و به نزدیکی یک مرکز جامعه گفت: Jeff Klatt, زمینه, سرویس کاپیتان با سنت Croix County Sheriff ،

حداقل پنج رانندگان ایستاده بر روی سقف اتومبیل خود را نجات داده شدند از عجله آب در بزرگراه. 63 در بلدوین منطقه Klatt گفت.

طوفان که rumbled از طریق جنوب شهرهای دوقلو منطقه مترو قبل از قابل توجه غربی ویسکانسین همچنین آب گرفتگی جاده ها. Lakeville به پلیس گفت: عازم جنوب خیابان سرو جنوبی از Dodd جاده آب گرفتگی شد. آب غرق تقاطع 167th خیابان و Gladiola خیابان و Gerdine مسیر. یک درخت افتاده مسدود 184th خیابان در Kenyon خیابان.

وضعیت به مراتب جدی تر در St. Croix County, که در سمت شرقی شهرستان بود به خصوص ضربه. کلانتر گفت متعدد جاده ها و پل ها شسته شد و بسیاری از جاده های صعب العبور بودند.

“ما از همه می خواهیم به استفاده از احتیاط شدید اگر شما به سفر” کلانتر شدهاند. “بسیار محتاط از غوطه ور جاده در مناطق کم دروغ و کور گوشه.”

برنج گفت: او تنها سفر دوشنبه خواهد بود به Menards برای تمیز کردن تجهیزات.

او از خواب بیدار در 2:45 a. m. و دیدم که 6 اینچ آب جمع آوری کرده بود را در خارج از پنجره زیرزمین. پس از آن آمد احساساتی و بیشتر آب از زیر این طبقه از قرن خانه, او گفت:. برنج قرار داده و در چکمه های لاستیکی و بريدن بسیاری از اشیاء با ارزش طبقه بالا. او را به طبقه چوب جنگلی خراب شد.

“من در تماس دوستان با ضهمدفرس و فروشگاه Vacs,” او گفت:. او ضرر و زیان شد, حداقل, اما “این یک ناخالص به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر.”

میتلند میلر که زندگی در بلدوین ارسال شده در یک ویدیو از آب عجله از طریق شهر در Facebook. برخی از همسایگان به حال چند فوت آب در زیرزمین و دیگران به او گفت این بدترین سیل آنها تا به حال دیده بود در بلدوین.

“این چیزهای ترسناک,” او گفت:. “آن را مانند یک رودخانه جریان ندارد آرام نهر.”

از midmorning مقامات گزارش هیچ صدمات جدی و آب بود شروع به عقب رفتن.

باران مجموع شامل 9.1 اینچ در گلنوود شهر که در نزدیکی بالدوین. دیگر خوانش شامل 8.2 اینچ در هموند و 4.9 اینچ در منومنی.

بیشتر باران ممکن است در راه خود را. خدمات ملی آب و هوا (NWS) با صدور یک هشدار سیل موثر تا 12:30 p. m. برای بخشهایی از دان پیرس و سنت کریکس شهرستانهای استان است. اضافی اینچ از باران است آب و هوا خدمات گفت.

یک فلش هشدار سیل در اثر برای بخش آبی زمین قهوه ای, لو سور و Nicollet شهرستان در جنوب ایالت مینه سوتا تا 12:30 p. m. اجرای قانون گزارش آب را پوشش داده است برخی از جاده ها و رانش زمین شد ممکن است در دره. پلیس گزارش گلرود در بزرگراه. 169 جنوب St. Peter., Minn.

بیش از 4 اینچ از بارش باران کاهش یافته است در مکان هایی مانند منکیتو دریاچه کریستال و Nicollet, آب و هوا خدمات گفت.

سیل دیده بان نیز در اثر تا ظهر برای مینه سوتا مرکزی از جمله St. Cloud, کمبریج, Hutchinson سنت پیتر و منطقه مترو. دیده بان شامل بخشهایی از غرب ویسکانسین.

سیل کمک شکستن یک دوره خشکی NWS هواشناس جیم Taggart گفت.

“ما به نوعی نیاز است اما نه به اندازه آنها کردم” Taggart گفت.

پس از باران و درجه حرارت در حال انتظار برای شلیک به 90s در سراسر غرب-مینه سوتا مرکزی و شهرهای دوقلو. مشاوره گرما در اثر از 1 بعد از ظهر تا 8 p. m. روز شنبه, خدمات آب و هوا گفت.

گرما شاخص به احتمال زیاد بیش از 100 درجه در سراسر غرب-مینه سوتا مرکزی و 95 درجه در شهرهای دوقلو منطقه مترو, آب و هوا خدمات گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de