‘ما می تواند این احساس را برای دهه آینده’: ویروس, بازدید, کالج, شهرهای

دیویس کالیفرنیا. – جامعه اطراف دانشگاه کالیفرنیا در دیویس به جمعیت 70,000 و رونق اقتصاد است. اجاره تنگ شد. مرکز شهر بود ماجرا. هتل ها بودند رزرو ماه پیش برای شروع. دانش آموزان swarmed به شهر به نوار خزیدن نمونه سه نفر از امضا کوکتل شناخته شده در محوطه دانشگاه به عنوان “دیویس تثلیث.”

پس از آن آمد coronavirus. زمانی که پردیس بسته شد در ماه مارس حدود 20,000 دانشجویان و استادان چپ شهر.

با آنها رفت و حدود یک سوم از تقاضا برای محصولات و خدمات مانند کتاب های دوچرخه و brunches. مقامات شهرستان در حال انتظار برای بسیاری از که تقاضا برای اقامت رفته و حتی به عنوان اقتصاد بازگشایی.

سقوط کلاس خواهد بود که عمدتا از راه دور این دانشگاه اعلام کرد در هفته گذشته با “کاهش تراکم” در خوابگاه. دیویس’ ورودی معاون شهردار لوکاس Frerichs گفت: این شهرستان پیش بینی شد “تاثیر” با بسیاری از دانشگاه 39,000-به علاوه دانش آموزان هنوز پراکنده در سپتامبر.

برای “townies” قوانین نیاز به جماعت به محدود باقی می ماند بیش از حد به عنوان تایید coronavirus موارد همچنان به صعود در کالیفرنیا است. یکی از دیویس تثلیث میله بسته شده است و هیچ برنامه ای برای بازگشایی شده است. در اخیر روز شنبه مرکز شهر پر شده بود “takeout تنها” علائم و نیمه خالی پرت و دور افتاده کافه جداول. خارج از بسته تئاتر تنهاست busker ایستاده در گوشه ای در حال پخش “دریاچه قو” در یک ویولن به تقریبا هیچ کس.

تلاش برای جلوگیری از همه گیر را فشرده اقتصاد محلی در سراسر کشور اما تهدید شروع به نگاه وجودی در شهرها.

متکی موسسات که یک بار به نظر می رسید غیر قابل نفوذ به رکود اقتصادی “شهر شب” جوامع است که تکامل یافته اند در اطراف روستایی دانشگاه — دانشگاه کرنل کالج امهرست, Penn State — در حال مقابله با نه تنها COVID-19 بلکه عمده تلفات در جمعیت درآمد و شغل است.

که در آن کسب و کار به عنوان معمول سعی شده است مجازات را دنبال کرده است: این هفته آیووا, مقامات بهداشتی گزارش مورد خوشه در میان بزرگسالان جوان در آن دو تا از بزرگترین کالج شهرهای ایمز و آیووا, شهرستان, پس از فرماندار اجازه میله به بازگشایی شده است. و در دانشگاه های سراسر کشور تلاش برای بازگرداندن تیم فوتبال برای فصل عمل منجر به شیوع بیماری.

بیش از 130 coronavirus موارد مرتبط شده اند به ورزشی ادارات در 28 بخش من دانشگاه. در دانشگاه کلمسون حداقل 23 فوتبال بازیکنان و مربیان دو آلوده شده اند. در Arkansas State University, هفت ورزشکاران در سراسر سه تیم آزمایش مثبت است. و در دانشگاه هوستون ورزشی بخش متوقف offseason تمرینات پس از شیوع کشف شد.

ورزش نه تنها منبع شیوع بیماری در شهرها. می سی سی پی مقامات گره خورده است چند مورد را به برادری عجله احزاب که ظاهرا مسخره اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. در Baton Rouge, لوئیزیانا, حداقل 100 مورد در ارتباط بودند به میله های در Tigerland منطقه زندگی شبانه در نزدیکی دانشگاه ایالتی لوئیزیانا را در محوطه دانشگاه. و در منهتن کانزاس خانه به دانشگاه ایالتی کانزاس در انتخابات گفت: با وجود نداشته است دو شیوع اخیر: یک تیم فوتبال و دیگری در Aggieville سرگرمی بخش فقط در خارج از دانشگاه.

برای شهرهای درگیر این آگهی نیز دلهره آور است. در بسیاری از کالج شهرهای دانشجویان دانشگاه, اعضای هیات علمی و کارکنان یک بازار اولیه است. اقتصاد محلی بستگی به تعداد آنها و دلار از مالیات فروش فوتبال, تعطیلات آخر هفته و وجوه فدرال تعیین می شود سرشماری ایالات متحده.

دانش آموزان در دانشگاه اوهایو نشان دهنده سه چهارم از حد معمول جمعیت Athens, Ohio. در ایتاکا نیویورک هر فرد دیگری در شهر است — و یا استفاده می شود متصل به کرنل دانشگاه یا کالج ایتاکا.

اقتصاد محلی در آن آربور میشیگان در حدود 95 میلیون دلار در سال در هزینه های اختیاری از دانشگاه میشیگان 45,000 به علاوه دانش آموزان است. Ari Weinzweig موسس شریک Zingerman را نقطه عطفی نانوایی و دلی گفت: فروش شده اند و پایین 50% و این شرکت تا به حال به کردند نزدیک به 300 از آن 700 نفر از کارکنان پس از همه گیر.

شهر Literati کتابفروشی راه اندازی یک GoFundMe کمپین برای جلوگیری از بیرون رفتن از کسب و کار و ایجاد یک سایت مجازی برای معروف خود “عمومی ماشین تحریر” بنابراین مشتریان می تواند در حفظ و ترک ناشناس تایپ پیام های یک شرکت سنت است. (“من آرزو می کنم برای یک قهوه ساخته شده توسط من در دست خود” کسی که تایپ آنلاین در مه.)

در کالج ایالتی پنسیلوانیا حدود 65 درصد از جامعه ساخته شده است تا از دانش آموزان در پن استیت اصلی دانشگاه محلی نیروی عظیم منهدم کننده است که ثبت نام 46,000, دانش آموزان, استخدام بیش از 17,000 nonstudents و تزریق حدود 128 میلیون سال به روستایی در مرکز شهرستان.

این دانشگاه اعلام کرده است برنامه ای برای بازگشایی با دو اشغال اتاق خوابگاه و حداقل نیمی از آن در کلاس های فرد اما معلوم نیست که چگونه بسیاری از دانشجویان باز خواهد گشت. همچنین در سوال این است که آینده Penn State football محلی اقتصادی که رکن اصلی تولید 100 میلیون دلار در 2018-19 برای دانشگاه به تنهایی.

دولت های محلی هستند فرح بخش, بیش از حد. امهرست ماساچوست برنامه ریزی شده است به رای دادن در این هفته یک پیشنهاد برای افزایش سالانه آب و فاضلاب و هزینه های به طور متوسط 100 دلار در هر خانواده یک نتیجه از یک بی مهابا رها در استفاده از آب به عنوان دانش آموزان را رها Hampshire, کالج, کالج امهرست و دانشگاه ماساچوست که در کالج نیوانگلند شهر.

ایتاکا شهردار Svante Myrick گفت: شهرستان خود را آماده برای برش آن 70 میلیون دلار بودجه در حدود 14 میلیون دلار است و furloughed یک چهارم از کارکنان آن از جمله دستیار او. او شخصا گرفته شده 10% کاهش پرداخت. یک قطعنامه تصویب این ماه خواسته دولت به او اجازه دهید اجازه پتو اجاره بخشش برای سه ماه.

نرخ بیکاری در ایتاکا شهری منطقه افزایش یافت و به 10 درصد از 3 درصد قبل از همه گیر. مالیات بر فروش رسید باید چهار به حدود 4 میلیون نفر در هر هفته در هزینه های ناپدید شده همراه با کرنل را دانش آموزان Myrick گفت. حدود دو سوم از زمین های خود را در حوزه قضایی است که دانشگاه متعلق به او گفت:, و بنابراین معاف از مالیات بر املاک.

“ما قصد داریم به دنبال در Hoovervilles — یا شاید تهمت شهرها — سراسر کشور” گفت: شهردار از حزب دموکرات که درگیری غالبا با منطقه شمال ایالت جمهوری خواه کنگره اعلام کرد. “این بد است. این واقعا بد است.”

ترکیب این نگرانی است که در سرشماری سال 2020. انجام هر 10 سال ملی سر تعداد تعیین توزیع بودجه فدرال برای تعداد زیادی از محلی و برنامه های دولت از جمله حمل و نقل عمومی ایمنی و پزشکی.

چون پنجره برای پاسخ است همزمان با دانشگاه آتن, کالج شهرها هستند گزارش قابل توجهی undercounts از دانشجويان ساکن در خارج از دانشگاه با وخیم پیامدهای مالی.

یک سرشماری بدون دانشگاه اوهایو دانش آموزان می تواند دست کشیدن رسمی جمعیت آتن از 24,000 را به عنوان چند به عنوان 6,000 مردم است. با یک Oct. 31 مهلت نزدیک شدن به پاسخ در محله های دانشجویی در حال حاضر در حال اجرا برخی از 20 درصد پایین تر از در سال 2010 با نرخ پاسخ در برخی از دستگاه کمتر از 31 درصد.

شهردار Steve Patterson آتن برآورد یک undercount می تواند هزینه های خود را از شهر کوچک به 40 میلیون دلار در طول 10 سال آینده “برای چیزهایی مانند جامعه توسعه بلوک, کمک های مالی, شغل و خانواده, خدمات و ارشد خدمات است که تکیه بر قوی سرشماری تعداد به دریافت بودجه کامل.”

“ما می تواند این احساس را برای دهه های آینده” پترسون گفت.

در کالیفرنیا که در آن دموکرات ها باید اولویت بندی سرشماری شهر دیویس و اطراف آن شهرستان همکاری طولانی قبل از همه گیر با دانشگاه به حداکثر رساندن آن پاسخ دهی است که در حال حاضر بالاتر از متوسط است. اما خروج از دانش آموزان قطع فروش درآمدهای مالیاتی با 50 درصد Frerichs گفت.

مجازی فارغ التحصیلی در ماه مه کاهش اشغال هتل از 90% به 10% در طول محلی صنعت مهمان نوازی معمول اوج فصل است. رزرو باید پس از بازگشت کمی Frerichs گفت: اما تنها به حدود 25 درصد قابل ملاحظه ای denting اشغال هتل درآمدهای مالیاتی.

حمل و نقل ridership کاهش یافته است بنابراین شتاب او گفت که مقامات محلی شده اند با استفاده از اتوبوس برای حمل و نقل وسایل به و از بانک های مواد غذایی. این شهرستان آغاز شده است رسیدن به اتحادیه ها و شناسایی کاهش بودجه در مورد اقتصاد نیست به سرعت به گزاف گویی.

در حال حاضر Frerich گفت: این شورا تصمیم گرفتند به ترک سه پوزیشن های باز برای افسران پلیس خالی است.

“این سه مجموعه از چشم و گوش در خیابان” او گفت: “اما این یک نگرانی مشروع است. در دراز مدت این می تواند در رقابت با رکود بزرگ برای ما است.”

یا شاید بدتر از رکود وی افزود: از آنجا که در سال 2008 حداقل شهر هنوز هم می تواند جمع آوری.

در حال حاضر دوچرخه سواری ترافیک اندک این بازار کشاورزان اجتماعی فاصله گرفته و baristas کاهش ساعت کار در کافی شاپ درخواست مشتریان به آنها هشدار زمانی که آنها را ترک بنابراین نگهداری می ضد عفونی کردن جداول خود را. این ویروس حتی لغو دیویس’ سالانه شهر-و-لباس شب پارتی, روز پیک نیک.

“بخشی از من است که با بهره گیری از بازپس جامعه” گفت: Frerichs که با حضور در دانشگاه و زندگی در دیویس برای 24 سال است. “اما یکی از چیزهایی که باعث می شود یک شهر دانشگاهی بسیار فوق العاده است پر جنب و جوش جوان جمعیت است.”

“آنها حیاتی و بدون آنها و سنجاب ها با داشتن یک روز درست,” او گفت:. “اما برای بقیه از ما, آن را فقط خیلی آرام.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de