ما رزمندگان بیش از حد: دامپزشکان لابی دولت برای PPE کیت به عنوان یکی دیگر از بیمارستان تعطیل

حیدرآباد: یک دوم بیمارستان دامپزشکی در حیدرآباد بوده است تعطیل پس از دو تن از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.

بقیه کارکنان دولت Superspecialities بیمارستان دامپزشکی در Narayanguda, 17 در همه خواسته شده است به قرنطینه خود را در خانه.

بیمارستان خواهد بود sanitised قبل از بازسازی عملیات اگر چه محدود به خدمات خود ادامه خواهد داد Dr Parameshwer ردی منطقه دامپزشکی و دامپروری افسر گفت.

دامپزشکان کار برای دولت دامپزشکی بیمارستان باید درخواست دولت به آنها ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به نگه داشتن آنها را ایمن از coronavirus عفونت از صدها نفر از افرادی که برای درمان برای حیوانات خانگی خود را.

این دومین بروز عفونت کروناویروس شناسایی شده در یک بیمارستان دامپزشکی در حیدرآباد. یک بیمارستان اجرا شده توسط P. V. Narasimha Rao Telangana دامپزشکی دانشگاه در Rajendranagar تا به حال به shut down در تاریخ 16 ژوئن پس از Covid-19 عفونت تشخیص داده شد در خانواده ای از یک کارمند. محل بود sanitisation قبل از خدمات می تواند از سر گرفت.

بیمارستان مسئول پروفسور E. L. چاندراسکار گفت: “این بیمارستان شده است sanitised و ما از سر گرفت اما خدمات درمانی محدود شده است تنها برای خدمات اضطراری است.”

این ابر از Covid-19 آویزان بیش از دامپزشکان. پروفسور چاندراسکار گفت: کمیته ای که قرار بود برای دیدار به بحث در مورد اینکه آیا یا نه به ادامه خدمات.

دامپزشکان در حال لابی دولت برای تامین PPE کیت برای تمام دولتی بیمارستان ها و واحدهای زمینه برای محافظت از آنها را از قرار گرفتن در معرض coronavirus اما شده است وجود دارد هیچ پاسخ تا کنون.

“ما در خط مقدم رزمندگان بیش از حد” گفت: Dr Madhusudhan دستیار مدیر دامپروری است. “اما هیچ کس به نظر می رسد به مراقبت از برای ما است.”

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de