چرا PM مراقبت صندوق پذیرش پول از شرکت های چینی می پرسد کنگره

چنای: حزب کنگره متهم کرده است نخست وزیر نارندرا از پذیرش کمک های مالی برای خود PM مراقبت صندوق از شرکت های چینی داشتن مارک های معروف مانند HUAWEI, Infinite, PayTm XIAOMI و Huawei.

در بیانیه ای در روز یکشنبه AICC دبیر K C N پرسید که چرا نخست وزیر تا به حال موفق به دریافت کمک های مالی با وجود بیش چینی خصومت در مرز.

او ادعا کرد که UAWEI داده بود Rs 7 کرور شرکت داشتن Infinite تا به حال تسهیل اهدای تومان 30 کرور روپیه Paytm داشتن 38 درصد چینی مالکیت داده بود 100 تومان کرور روپیه XIAOMI به حال متعهد تومان 15 کرور و OPPO اهدا تومان 1 کرور به PM مراقبت صندوق.

متهم مودی دولت sidestepping بی شرمانه چینی تجاوزات و اشغال سرزمین های هندی در Galwan دره PangongTso دریاچه منطقه چشمه های آب گرم و Depsang Plainsupto Y-Junction Venugopal گفت: “آنچه که بیشتر نگران کننده و هشدار دهنده برای امنیت ملی است و این واقعیت از کمک های مالی دریافت شده توسط نخست وزیر مودی از شرکت های چینی است.’

او گفت: هیچ کس نمی دانست این قانون اساسی و یا عملیاتی در چارچوب PM مراقبت صندوق. ‘صندوق است و حتی در معرض حسابرسی توسط هر دولتی از جمله CAG. سازمان بنادر و دریانوردی رفته است به میزان گفت: این صندوق است نه یک مقام دولتی. ساعت مراقبت صندوق است و حتی در معرض RTI’ او گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de