پس از COVID-19 چین شناسایی دیگر ویروس آنفلوآنزای سویه با همه گیر بالقوه

پکن: یک جدید ویروس آنفلوآنزای سویه شناخته شده در میان خوک ها در چین در حال تبدیل شدن به شایع در میان کارگران خوکی صنعت با توجه به یک مطالعه که می گوید پاتوژن است “همه ضروری نشانه های یک نامزد ویروس همه گیر.”

مطالعه منتشر شده در مجله PNAS است که بر اساس نظارت از خوک ها در چین از سال 2011 تا 2018 و متوجه شد که ویروس آنفلوانزا سویه با مواد ژنتیکی نامیده می شوند به عنوان G4 ژنوتيپ تبدیل شده غالب در خوکی جمعیت از سال 2016.

به گفته دانشمندان از جمله کسانی که از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری, این G4 ویروس ها با اتصال به گیرنده مولکول ها در سلول های انسانی و تکرار می تواند در لایه بیرونی سیستم تنفسی است.

آنها نشان دادند که به تازگی شناسایی ویروس کارآمد می تواند آلوده موش خرماها از طریق آئروسل انتقال باعث شدید علائم بالینی در آنها مانند عطسه سرفه و ميانگين حداکثر کاهش وزن اعم از 7.3 به 9.8 درصد از پستانداران’ توده بدن.

این مطالعه همچنین اشاره کرد که انسان نمی محافظت از G4 ویروس ایمنی ارائه شده توسط انسانی دیگر واکسن آنفلوانزا سویه نشان می دهد که وجود دارد این است که هیچ موجود جمعیت ایمنی نسبت به ویروس.

نمونه خون تجزیه و تحلیل از کارگران در خوکی صنعت نشان داد که حدود 10.4 درصد (35/338) از آنها مثبت برای G4 ویروس آنفولانزا.

شرکت کنندگان بین 18 تا 35 سال سن تا به حال حدود 20 درصد مثبت میزان ویروس در خون خود بر اساس این مطالعه نشان می دهد که غالب G4 فشار به دست آورد افزايش بشر عفونت.

“از جمله عفونت تا حد زیادی افزایش فرصت برای ویروس سازگاری در انسان و نگرانی که ممکن است نسل پاندمی ویروس” دانشمندان نوشت: در مطالعه است.

به آنها گفت: به تازگی شناسایی ویروس یک مشکل رو به رشد در مزارع خوک و اضافه کرد که گسترده گردش G4 ویروس ها در خوک “به ناچار خود را افزایش می دهد قرار گرفتن در معرض انسان است.”

دانشمندان گفت: دو مورد اخیر از G4 عفونت ویروس گزارش شده در سال 2016 و 2019 شد 46 – و نه ساله بود.

با توجه به مطالعه دو نفر همسایه که پرورش خوک ها نشان می دهد که G4 ویروس “می تواند انتقال از خوک به انسان و منجر به عفونت های شدید و حتی مرگ شود.”

“لازم است برای تقویت نظارت تلاش G4 EA ویروس ها در میان خوکی و انسانی جمعیت” محققان نوشت: در مطالعه است.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de