پس از سال ها از تظاهرات دانشجویی در پرینستون اعتصابات نام Segregationist رئیس جمهور وودرو ویلسون از ساختمان آن


Illustration for article titled After Years of Student Protests, Princeton Strikes the Name of Segregationist President Woodrow Wilson From Its Buildings

عکس: Spiroview Inc (شاتر)

پرینستون روز شنبه اعلام کرد که آن را قابل توجه بود به نام رئیس جمهور سابق آمریکا وودرو ویلسون از آن عمومی و امور بین الملل مدرسه به عنوان به خوبی به عنوان یک ساختمان مسکونی با استناد به خود را “نژادپرستانه تفکر و سیاست” در طول زمان خود را در اتاق و همچنین تصدی خود به عنوان رئیس جمهور مشهور آیوی لیگ مدرسه. این تصمیم پس از هفته ها تظاهرات گسترده در سراسر این کشور خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادپرستی ساختاری.

تبلیغات

به عنوان NPR گزارش تصمیم به تغییر نام ساختمان های تایید شده توسط دانشگاه هیئت امنا در روز جمعه:

امنا اشاره کرد که ویلسون infamously تفکیک کشور خدمات مدنی پس از چند دهه از ادغام نژادی. که میراث امنا به این نتیجه رسیدند نه در خور یک مدرسه در راستای خدمات عمومی.

“ما گرفته اند و این فوق العاده و مرحله به دلیل اعتقاد ما بر این است که ویلسون نژادپرستانه تفکر و سیاست های او را نامناسب اسم برای یک مدرسه که محققان, دانشجویان و فارغ التحصیلان باید کاملا متعهد به مبارزه با معضل نژادپرستی در همه اشکال آن” هیئت مدیره گفت.

تبلیغات

این مدرسه در حال حاضر شناخته شده به عنوان دانشکده امور عمومی و بین المللی و ساختمان های مسکونی تحمل ویلسون نام خواهد شد به عنوان “اولین دانشگاه است.”

ویلسون بود التحصیل از مدرسه معتبر و پس از بیش از ده سال کار در پرینستون به عنوان استاد او در دانشگاه رئیس جمهور در سال 1902. در طول تصدی خود Wilson, مسدود, دانش آموزان سیاه پوست از matriculating در دانشگاه. او ادامه اجرای سیاست نژادپرستانه به امریکا 28th, رئیس جمهور, resegregating یک دولت فدرال نیروی کار که قبلا یکپارچه شده است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

حرکت به اعتصاب ویلسون نام بود تحسین در پرینستون توسط alumna سابق و بانوی اول میشل اوباما که توییتی حمایت از او برای دانشجویان فعلی که تحت فشار بوده اند این مدرسه به دست بگریبان شدن با میراث خود را.

“Heartened به دیدن من مادر آلما را در این تغییر و حتی خودمان افتخار از دانش آموزان ایم که برای دفاع از این نوع تغییر در پردیس برای سال” او توییتی در روز دوشنبه. “بیایید در حفظ و پیدا کردن راه هایی برای بیشتر فراگیر برای همه دانش آموزان—در پرینستون و در هر مدرسه در سراسر کشور است.”

تبلیغات

(رئیس جمهور Whats-خود-چهره منفور حرکت, bemoaning احتمال این که اورنج کانتی جان وین فرودگاه نیز ممکن است تغییر نام داد. به قول جاویدان کلمات Flava Flav motherfuck هر دو آنها را.)

تبلیغات

هنوز هم باید آن را فرار از هیچ کس که در هنگام گفتگو در مورد نژادپرست نماد و تاثیر آن از بین بردن نام و تصاویر نژادپرستانه رهبران سیاسی و جنگ “قهرمانان” از ما و مدارس و ساختمان, پارک ها و خیابان ها شد, مقاوم, معضل است. اما در حال حاضر که مکالمه تکامل یافته نسبت به برچیدن سازه و واقعی کرسی قدرت موسسات فراق با نمادهای نژادپرستانه در سرعت بی سابقه ای.

با توجه به NPR, این اولین بار نیست دانشجويان اعتراض کرده اند ویلسون میراث در مدرسه: در سال 2015 یک گروه از دانش آموزان را اشغال کردند و رئیس جمهور را به تلاش برای اثر تغییر دهید. دوشنبه گذشته بیش از 200 فعلی و به تازگی فارغ التحصیل پرینستون دانشجویان در نامه ای به اداره دانشگاه خواستار تغییرات رادیکال به توان به پرینستون دانشکده امور عمومی و بین المللی از جمله تغییرات اساسی به مدرسه در هسته برنامه درسی; انتصاب در دانشکده و سایر دانشکده های رنگ و آغاز روند پرداخت غرامت به فرزندان کسانی که به بردگی گرفته شده توسط پرینستون گذشته رئیس جمهور و اهدا کنندگان.

تبلیغات

خواهیم دید که در آن پرینستون در اراضی که.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de