Amy McGrath

امی مک گراث
عکس: Jason Davis/گتی ایماژ (گتی ایماژ)

پس از یک هفته از ناخن گاز گرفتن بیش از تنگ سنای آمریکا مسابقه در کنتاکی امی مک گراث در حال حاضر اعلام شده است برنده. ایالت کنتاکی Sen. چارلز بوکر بود که منجر به مسابقه با نزدیک به 79 درصد گزارش هفته گذشته نهایی شمارش است McGrath با 45.1 درصد آرا و بوکر با 42 percent.

تبلیغات

او را رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ماه نوامبر.

در حالی که McGrath snagged پیروزی آن بسیار بزرگتر از او و طرفداران او در واشنگتن پیش بینی شده است. با 40 میلیون دلار جنگ قفسه سینه او قرار بود به steamroll بوکر و بقیه در این زمینه است. اما زمان شورش علیه خشونت پلیس نفس زندگی بوکر مسابقه و او را در مسیر اصلی ناراحت و تازه تزریق پول نقد به خزانه.

تبلیغات

بوکر مارس کاهش یافته است کوتاه این مسابقه اما او ثابت کرد که یک سیاه رادیکال و مترقی که با قاطعیت به نام برای defunding پلیس می تواند توان رقابتی در کنتاکی. فعالیت سیاسی خود را به احتمال زیاد به پایان خواهد رسید با این از دست دادن; به گزارش ایسنا ، رند پل صندلی است برای grabs در سال 2022.

در نیویورک 16 کنگره منطقه خانه نژاد بوده است نام رسمی اما جمال بومن یک 25-نقطه منجر شود (و یا بیش از 12000 رای) بیش از الیوت انگل و چند کارشناسان انتظار وقت به را تشکیل می دهند که تفاوت.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

در 12th Congressional District نیز در نیویورک, ایالات متحده Congresswoman کارولین Maloney است پیش با 41.7 درصد از آرا با رقیب Suraj پاتل که به 40.1 درصد است. مالونی و انگل در حال انتظار برای پست الکترونیکی-در رای محسوب می شود. که مسابقه باقی مانده toss-up با هیچ پاک کردن بازه زمانی از زمانی که برنده اعلام خواهد شد.

در هر صورت این یک پیروزی است برای ترقی خواهان. حتی با بوکر را به دست ما می دانیم آنچه که ممکن است. جنوب را می توان به دست آورد ترقی خواهان اگر کسانی که ترقی خواهان استخدام به درستی و حمایت از جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله