Aurora, Colo., افسران تحت بررسی برای گفته ظاهر در عکس مسخره الیاس McClain مرگ در یادبود

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Aurora, Colo., Officers Under Investigation for Allegedly Appearing in Photos Mocking Elijah McClain’s Death at His Memorial

عکس: مایکل Ciaglo (گتی ایماژ)

چند Aurora Colo., ماموران پلیس قرار داده شده است در مرخصی اداری و بررسی شده و پس از نشان دادن عکس ها در یک بنای یادبود برای الیاس McClain که پس از یک درگیری با پلیس در 2019. یادبود برگزار شد در نزدیکی محل McClain را بازداشت توسط ماموران پلیس که منجر به مرگ او شد.

تبلیغات

با توجه به CBS Denverسه افسران گفته در زمان عکس از هر یک از دیگر reenacting chokehold که McClain قرار داده شد در هنگام مواجهه با ماموران پلیس در حالی که راه رفتن به خانه در 24 آگوست سال گذشته است.

تبلیغات

شفق قطبی اداره پلیس هنوز تایید نشده است چه افسران انجام شد در این عکس آنها گرفت چرا که “ما هنوز در وسط یک فعال تحقیقات ما در حال اظهار نظر در آن را در این زمان” سرهنگ کریس Amsler سخنگوی با APD گفت: واشنگتن پست.

اداره موقت رئیس پلیس ونسا Wilson منتشر شده این بیانیه به شرح زیر اواخر شنبه شب:

“پنج شنبه بعد از ظهر من مطلع از اتهامات گزارش شده به امور داخلی یک شفق قطبی افسر پلیس ادعا متعدد شفق افسران پلیس بودند به تصویر کشیده شده در عکس ها در نزدیکی محل که در آن الیاس McClain درگذشت. همه درگیر ماموران بلافاصله قرار داده شده در مرخصی اداری با پرداخت در غیر اجرای ظرفیت.

“من بلافاصله دستور داد در امور داخلی این تحقیقات را اولویت. این شتاب تحقیقات تکمیل شد در این شب ،

“این بررسی خواهد شد و برای عموم منتشر شده در تمامیت آن بی درنگ پس نتیجه آن است. این شامل گزارش های عکاسی شواهد به دست آمده افسر نام و تصمیم نهایی است که می تواند به افزایش سطح فسخ است.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

McClain مرگ جدید دریافت کرده است توجه و موشکافی در میان سیاه و سفید در سراسر کشور زندگی می کند توجه به اعتراضات و ملی به ویژه در سیستمیک نژادپرستی در پلیس. Vigils و تظاهرات تجلیل McClain شده است در سراسر کشور برگزار شد به تازگی و در یک تحقیق جدید به 23 ساله مرگ بود هفته گذشته اعلام کرد.

تبلیغات

این هیچ راز بزرگ است که چرا هیچ کس می خواهد برای دیدن پلیس در یادبود برای بعدم وجود افرادی که کشته شدند توسط افسران پلیس (و همه ما می دانیم که صرف نظر از آنچه آنها انجام می دهند در عکس وجود دارد هیچ چیز مناسب در مورد پلیس عکس گرفتن از یکدیگر در این نوع رویداد) اما اخیر درگیری میان پلیس و معترضان در تظاهرات مسالمت آمیز برای McClain بیشتر نشان می دهد که چرا آنها نمی آمدید.

از پست:

شفق قطبی شهردار مایک کافمن (R) نامیده می شود به صورت ویژه شورای شهر در جلسه روز سه شنبه برای بحث در مورد اداره پلیس را از دست داده و یک شنبه در اعتراض به McClain مرگ را دیدم که اجرای قانون در ضد شورش با استفاده از اسپری فلفل در میان شب زنده داری مسالمت آمیز.

“مردم جمع به پرداخت ادای احترام به [In] تماس برای پاسخگویی برای مرگ او و به بازی خود را به ویولون افتخار او” MSNBC کریس هایس گفت: در روز شنبه نشان می دهد. “و سپس شفق پلیس اساسا دوباره پویا از McClain مرگ است.”

تبلیغات

“مرگ غم انگیز الیاس McClain آورده بسیاری از مردم صلح آمیز بیش از آخر هفته که می خواهند صدای خود را شنیده و متاسفانه وجود اختلالات است که تحت الشعاع گسترده تر پیام” Coffman گفت: در بیانیه روز شنبه. “من مشتاقانه منتظر به کار با شورای شهر برای درک بیشتر و مطمئن شوید که ما در صف مقابل و شفاف با ما ساکنان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>