بزرگ زیبایی سهشنبه: سوپر و فعال Joan Smalls توضیح می دهد که چرا او راه اندازی شد, اهدا من دستمزد

Category: کیمیا | No comments

اگر قشنگ است به عنوان زیبا می کند, شاید ما باید انتظار استثنایی رفتار از زنان که نگه دارید که نادر عنوان “سوپر.” اما در پی این تظاهرات که جاروب کشور و در نتیجه خواستار پاسخگویی در صنایع Joan Smalls از او خواست صنعت به فکر می کنم بزرگتر از نمایشی جعبه سیاه است.

تبلیغات

همکاری با نشویل مبتنی بر سازمان های FlyteVu و کفتار بومی جنوب تیپ Smalls قرار دادن نام او در آنلاین ابتکار به نام Donate من دستمزد. در ابتدا در نظر گرفته شده بود یک روز طرح Smalls گسترش دامنه آن به یک جریان پلت فرم آنلاین که در آن شرکت ها و افراد به طور یکسان می تواند محاسبه و اهدای بخشی از درآمد خود را به نژادی و عدالت اجتماعی سازمان. و چرا که او معتقد است که در منجر به عنوان مثال در پورتوریکو به دنیا مدل متعهد نیمی از او باقی مانده حقوق و دستمزد برای سال به علت.

پس از ما گزارش Smalls’ اواسط ماه ژوئن راه اندازی تیم او رسیده به ما بگویید بیشتر در ساخت این زیبایی سهشنبه زیبا…فوق العاده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>