هنگ کنG: چین به تصویب مجلس ملی قانون امنیت برای هنگ کنگ روز سه شنبه صحنه را برای رادیکال ترین تغییرات در این مستعمره سابق بریتانیا راه زندگی پس از آن بازگشت به قانون 23 سال پیش.

رسانه های دولتی انتظار می رود که به انتشار جزئیات این قانون – که می آید در پاسخ به سال گذشته اغلب خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات در این شهر و با هدف مقابله با براندازی تروریسم تجزیه طلبی و تبانی با نیروهای خارجی – بعد از آن در روز سه شنبه.

در میان ترس این قانون را سرکوب مالی جهانی hub حقوق و آزادی ها و گزارش ها که سنگین ترین مجازات در زیر آن خواهد بود حبس ابد برجسته طرفدار دموکراسی فعال جاشوا وانگ گفت که او ترک خود Demosisto ،

“آن را نشانه پایان هنگ کنگ که جهان می دانستند قبل از” وانگ گفت که در توییتر.

قانون هل پکن بیشتر طول یک دوره برخورد با ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و دیگر دولت های غربی که گفته اند آن را نابود درجه بالایی از خودمختاری این شهرستان اعطا شد در تاریخ 1 ژوئیه سال 1997 تحویل.

ایالات متحده شروع به از بین بردن هنگ کنگ وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده در روز دوشنبه متوقف دفاع صادرات و محدود کردن قلمرو دسترسی به محصولات با فن آوری.

هنگ کنگ رهبر کری لام در سخنرانی خود در او منظم هفتگی در کنفرانس خبری گفت که مناسب برای او را به اظهار نظر در این قانون به عنوان این نشست در پکن هنوز ادامه داشت اما او انداخت تطبیق در ایالات متحده است.

“هیچ نوعی از تحریم اقدام خواهد ما را بترساند,” لام گفت.

لاو Siu-کای, معاون رئیس جمهور از فکر می کنم-مخزن تحت پکن دولت هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر به رویترز گفت این قانون تصویب شد و به اتفاق آرا با 162 رای. انتظار می رود برای به اجرا در آمده است imminently.

این editor-in-chief جهانی بار تلخیص منتشر شده توسط افراد روزانه, روزنامه رسمی حزب کمونیست چین گفت: در توییتر سنگین ترین مجازات تحت قانون به حبس ابد بدون ارائه جزئیات.

مقامات در پکن و هنگ کنگ بارها و بارها گفت: این قانون با هدف در چند “مشکل” خواهد شد و نه بر حقوق و آزادی و نه سرمایه گذار ،

گسسته

این قانون ممکن است اولیه آزمون با فعالان طرفدار دموکراسی سیاستمداران گفت: آنها سرپیچی از پلیس, ممنوعیت, در میان coronavirus محدودیت در یک تجمع در سالگرد جولای 1 تحویل.

در سال گذشته تظاهرات که آمد در میان یک سری از دموکراسی تظاهرات جمعیت هجوم و تخریب این شهر مقننه.

“ما هرگز قبول عبور از قانون حتی اگر آن را بسیار مسحور کننده گفت:” حزب دموکرات رئیس وو چی-وای.

روشن است که اگر حضور در تجمع غیر مجاز تشکیل می دهند امنیت ملی جرم و جنایت اگر قانون به اجرا در آمد ،

اکثریت در هنگ کنگ مخالف قانون یک نظرسنجی انجام شده برای انتخاب این ماه نشان داد اما برای حمایت از جنبش اعتراضی تضعیف شده در حال حاضر گرفتن پشتوانه اکثریت باریک است.

در این ماه چین, رسمی, Xinhua news agency, پرده برداری از برخی از قانون و مقررات از جمله این که آن را جایگزین موجود هنگ کنگ قانون و تفسیر که قدرت متعلق به چین پارلمان top کمیته.
نمایش به صورت اسلاید (4 تصاویر)

پکن است که انتظار می رود برای راه اندازی یک امنیت ملی در هنگ کنگ برای اولین بار و همچنین می تواند ورزش قضایی در موارد خاص.

قضات برای موارد امنیتی به شمار می رود منصوب شهرستان اجرایی. ارشد قضات در حال حاضر اختصاص فهرست اسامی را از طریق هنگ کنگ مستقل سیستم قضایی.

معلوم نیست که فعالیت های خاص می شود ساخته شده غیر قانونی دقیقا چگونه آنها تعریف شده و یا چه مجازات آنها ادامه می دهند.

هنگ کنگ یکی از بسیاری از توسعه درگیری بین چین و ایالات متحده در بالای تجارت جنوب دریای چین و coronavirus بیماری همه گیر.

بریتانیا گفته است که امنیت و قانون را نقض چین تعهدات بین المللی خود و تحویل قرارداد.

یک مقام گفت که اگر این قانون تا به حال تصویب شده است آن را “تاسف بار”.

دموکراتیک حکومت و چینی ادعا تایوان گفت: آن را “به شدت محکوم” قوانین و رییس جمهوری آن Tsai و نشستند ون گفت: او بسیار نا امید.

اتحادیه اروپا گفته است که می تواند چین را به دیوان بین المللی دادگستری در لاهه بیش از آن.

چین با آمریکا در اعتراض محکوم “دخالت” در امور داخلی خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله